JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE

Jeep Avenger wprowadza na drogi świeżą i innowacyjną wizję tego, co powinien oferować kompaktowy SUV. Zaprojektowany w Europie, produkowany w Polsce, w zakładzie Stellantis w Tychach, wyróżnia się zaawansowanymi technologiami, przestronnym i dobrze wykorzystanym wnętrzem, atrakcyjnym designem i pomysłowym połączeniem funkcji, które sprawiają, że błyszczy w terenie i w mieście.

Dzięki atrakcyjnej ofercie finansowania przygotowanej dla polskich klientów przez markę Jeep we współpracy z Stellantis Financial Services jest on teraz dostępny w abonamencie, w promocyjnych ratach miesięcznych już od 1.050 zł netto* za wersję z silnikiem spalinowym oraz 1.125 zł netto* za wariant z napędem w pełni elektrycznym.

Ponadto klienci biznesowi mogą również skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego Leasys. Oferta jest w pełni elastyczna, nie wymaga uiszczenia wpłaty własnej, a stała miesięczna rata gwarantowana jest przez cały okres trwania kontraktu. Jeep Avenger dostępny jest w wynajmie długoterminowym bez wpłaty własnej już od 1.299 zł netto* dla wersji benzynowej i od 1.799 zł netto* miesięcznie dla wersji elektrycznej.


Avenger oferuje zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym m.in. aktywny system hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów, aktywny tempomat z asystentem pasa ruchu i asystentem jazdy w korkach, system monitorowania martwego pola, czujniki parkowania 360º, czy kamerę cofania z widokiem jak z lotu drona. Jeśli chodzi o łączność, zastosowano w nim nowoczesne technologie jak system multimedialny Uconnect najnowszej generacji z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25”, czy w pełni cyfrowy 7 lub 10,25-calowy zestaw wskaźników, bezprzewodową kompatybilność z aplikacjami Apple CarPlay i Android Auto, a także bezprzewodowe ładowanie kompatybilnych smartfonów.

Avenger, zdobywca tytułu Europejskiego Samochodu Roku 2023, jest wierny DNA marki Jeep. Wyróżnia się wszechstronnością na każdym rodzaju nawierzchni, dzięki systemowi zarządzania trakcją Selec Terrain®. Jego przygotowanie do jazdy po nieutwardzonych drogach jest również widoczne w listwach i elementach ochronnych, które pokrywają zarówno podwozie, jak i cały obwód pojazdu, a także w reflektorach, które są dla ochrony cofnięte względem grilla i wysoko umieszczone.

Ta 360-stopniowa osłona chroni zarówno przed kamykami i wybojami na drogach o słabej nawierzchni, jak i przed uderzeniami przy niskich prędkościach, które są przyczyną 70% uszkodzeń nadwozia w Europie. Dzięki specjalnym powłokom w krytycznych obszarach, takich jak drzwi, nowy Jeep Avenger może wyjść z jazdy po bezdrożach lub miejskiej dżungli bez zadrapania.

Dzięki kompaktowym wymiarom, długości 4,08 m i krótkim zwisom oraz kątom natarcia (20°), i zejścia (32°) w połączeniu z 200 mm prześwitem, Avenger, jak na samochód marki Jeep przystało, wyróżnia się przygodowym charakterem na tle swoich konkurentów. Jego zalety są również przydatne w mieście – świetnie sprawdzą się w czasie pokonywania stromych ramp parkingowych lub podjazdów z pełną zwinnością.

Pod maską Jeep Avenger oferuje w 100% elektryczną jednostkę napędową, pierwszą w gamie marki w Europie, ze wszystkimi zaletami pojazdów bezemisyjnych. Jego 400V silnik elektryczny rozwija moc 115 kW (156 KM) i maksymalny moment obrotowy 260 Nm, zapewniając zasięg do 400 km, w cyklu mieszanym WLTP, który może osiągnąć do 550 km na trasach wyłącznie miejskich. Na polskim rynku jest on również dostępny ze zwinnym i wydajnym silnikiem benzynowym 1.2 Turbo o mocy 100 KM.


* Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 108 500 zł, okres leasingu: 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 050 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

* Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 190 700 zł, okres leasingu: 24 miesięcy i roczny przebieg 15 000 km, wpłata początkowa: 17,4%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 125 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Finance Polska Sp. z o.o. jest możliwe uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 27 000 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera marki Jeep. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

* Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1 299 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Avenger LONGITUDE 1.2 GSE T3 100 KM M6 w umowie na 24 miesiące, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 0% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym oraz pełna obsługa serwisowa. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Oferta dostępna u wybranych dealerów biorących udział w akcji. Wyliczenie zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u Autoryzowanych Dealerów marki Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u Autoryzowanych Dealerów marki Jeep.

* Rata wynajmu 1 799 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Avenger LONGITUDE BEV 156 KM w umowie na 24 miesiące, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 0% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym, pełna obsługa serwisowa oraz urządzenie Light – easyWallbox do 7,4 KW. Prezentowana rata zakłada objęcie samochodu programem „Mój elektryk”. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Oferta dostępna u wybranych dealerów biorących udział w akcji. Wyliczenie zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u Autoryzowanych Dealerów marki Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u Autoryzowanych Dealerów marki Jeep.źródło: JEEP Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Jeep

Jubileuszowa 10. edycja Camp Jeep PL już w czerwcu
Jubileuszowa 10. edycja Camp Jeep PL już w czerwcu

JEEP | W dniach 20-23 czerwca odbędzie się 10. edycja legendarnego zlotu miłośników aut 4x4 z siedmioszczelinowym grillem – Camp Jeep PL.

Avenger e-Hybrid bohaterem Dni Otwartych w salonach marki Jeep®
Avenger e-Hybrid bohaterem Dni Otwartych w salonach marki Jeep®

JEEP | Marka Jeep® zaprasza do autoryzowanych salonów sprzedaży na premierę modelu Avenger e-Hybrid – najnowszej odsłony bestsellerowego SUV-a z segmentu B, który w pierwszych trzech miesiącach wygenerował przeszło 30% wolumenu sprzedaży całej marki w Polsce.

Jeep® Wrangler i spółka w wyjątkowo atrakcyjnym abonamencie dla firm
Jeep® Wrangler i spółka w wyjątkowo atrakcyjnym abonamencie dla firm

Jeep | Jeep® ogłasza nową ofertę abonamentową dla przedsiębiorców, z niezwykle atrakcyjnym finansowaniem kultowych modeli, wpisujących się w jedne z najpopularniejszych segmentów samochodów w Polsce.

Najnowsze oferty

Jeep Compass Altitude MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Avenger SUMMIT 1.2 T3 100KM Mhev- produkcja 2024, AUTOMAT
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Wrangler SAHARA 2.0 Turbo 272KM 4x4- rocznik 2024
 • Model: Wrangler
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony