BENZYNOWY JEEP AVENGER 2023 W CENIE JUŻ OD 99 900 PLN

Polska jako trzeci rynek w Europie dołącza do Włoch i Hiszpanii, gdzie nowy Jeep Avenger będzie dostępny w wersji z silnikiem benzynowym 1.2 GSE T3 o mocy 100KM. Tym samym Jeep rozszerza w Polsce gamę modelu w segmencie B-SUV, który do tej pory oferowany był jedynie w wersji  elektrycznej BEV.


NOWY JEEP AVENGER 2023 - SILNIK BENZYNOWY - CENA W POLSCE

Gama wersji benzynowych (ICE) jest identyczna jak wersji elektrycznej (BEV) i składa się z 4 wersji wyposażenia. Podstawowa wersja Avenger jest dostępna w cenie już od 99 900 PLN. Najbogatsza wersja Summit oferowana jest w cenie 132 300 PLN.

Jeep Avenger 2023 - silnik benzynowy Avenger Longitude Altitude Summit
1.2 GSE T3 100 KM / 205 Nm
Benzynowy turbodoładowany
Napęd na przednie koła
Skrzynia manualna 6-biegowa
 99 900 PLN 109 000 PLN 118 300 PLN 132 300 PLNJEEP AVENGER MIEJSKIM SUV-em ROKU 2023 W POLSCE

Nowy Jeep® Avenger, jako pierwszy w historii marki model z napędem elektrycznym (BEV), został zdobywcą tytułu European Car of the Year 2023 (Europejskiego Samochodu Roku 2023). Sukces ten jest kontynuowany również na polskim rynku, gdzie aż dwa modele marki Jeep zwyciężyły w swoich kategoriach w 21. edycji uznanego plebiscytu Auto Lider 2023. Produkowany w Polsce, w tyskim zakładzie Stellantis, Jeep Avenger zdobył tytuł Auto Lidera 2023 w kategorii miejskich SUVów i crossoverów, z kolei Jeep Grand Cherokee 4xe został zwycięzcą kategorii dużych SUVów i aut terenowych. Zwycięzcy zostali wyłonieni głosami czytelników magazynów Motor, Auto Moto oraz serwisu motoryzacyjnego magazynauto.pl. Łącznie w całym plebiscycie oddano ponad sto tysięcy głosów, wyłaniając zwycięzców w trzynastu kategoriach modeli samochodów w poszczególnych klasach i jednej wskazującej na markę roku.

Wprowadzany właśnie na europejskie rynki Jeep Avenger oznacza początek kolejnej fazy elektryfikacji marki Jeep, w ramach której do 2025 roku na rynek trafią cztery w pełni elektryczne modele. Do końca roku 2030 wszystkie samochody marki Jeep dostępne w sprzedaży na rynku europejskim będą w 100% elektryczne. Nowy Avenger to kompaktowy SUV mierzący zaledwie cztery metry, który pozycjonuje się w szybko rosnącym, drugim pod względem wielkości, europejskim segmencie B-SUV.

Zwinny, reaktywny i przyjemny w prowadzeniu, Jeep Avenger oferuje dynamiczne osiągi dzięki błyskawicznie dostępnemu momentowi obrotowemu oraz wyróżnia się bezgłośną jazdą. Nowy SUV jest przeznaczony dla osób prowadzących aktywny tryb życia, poszukujących modelu o kompaktowych wymiarach i najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Avenger oferuje 400 km zasięgu zgodnie z normą WLTP, który w cyklu miejskim zwiększa się do 550 km*. Nowy elektryczny układ napędowy łączy unikalny 400-woltowy silnik elektryczny o mocy 115 kW i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 260 Nm z nowym akumulatorem o pojemności 54 kWh.

JEEP AVENGER NAJLEPSZYM RODZINNYM SUVEM 2023

Jeszcze zanim pierwsze samochody trafiły do klientów w Europie, elektryczny Jeep Avenger zyskał ogromne uznanie mediów, zdobywając tytuł najlepszego rodzinnego SUV-a w plebiscycie “Women's World Car of the Year 2023” (WWCOTY). W 13. edycji nagród, kompaktowy B-SUV znalazł się na krótkiej liście wraz z 12 innymi rodzinnymi SUV-ami, a o zwycięstwie zadecydował międzynarodowy zespół jurorek pochodzących z 45 krajów.

Ogłaszając nagrodę, Marta García, prezes wykonawcza WWCOTY, powiedziała: „Jeep Avenger jest godnym zwycięzcą w swojej kategorii. Z jednej strony dziedziczy całą legendę marki Jeep, ale jednocześnie jest nowoczesny za sprawą w 100 procentach elektrycznego napędu. To zaangażowanie w przyszłość, które klienci z pewnością docenią”.

„Women's World Car of the Year” (WWCOTY) to jedyna w branży motoryzacyjnej nagroda przyznawana wyłącznie przez kobiety, dziennikarki motoryzacyjne. Samochody zgłoszone do plebiscytu WWCOTY są oceniane pod kątem doskonałości w swoich segmentach. Przy oddawaniu głosów jurorki biorą pod uwagę aspekty takie, jak bezpieczeństwo, jakość, cena, design, łatwość prowadzenia, wydajność i wpływ na środowisko. W tym roku praca jurorek upłynęła pod znakiem ewolucji branży w kierunku bardziej wydajnych i zrównoważonych modeli. Avenger zaimponował jurorkom „udanym designem, doskonałymi możliwościami terenowymi" oraz zmniejszonym wpływem na środowisko.

Czytaj więcej o marce Jeep

Dynamiczny wzrost sprzedaży Jeepa® Avengera
Dynamiczny wzrost sprzedaży Jeepa® Avengera

JEEP | Od momentu premiery, złożono już ponad 40.000 zamówień w Europie na w pełni elektrycznego Jeepa® Avengera, zdobywcę tytułu „Europejskiego Samochodu Roku 2023”

JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE
JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE

JEEP | Dzięki atrakcyjnej ofercie finansowania przygotowanej dla polskich klientów przez markę Jeep we współpracy z Stellantis Financial Services jest on teraz dostępny w abonamencie, w promocyjnych ratach miesięcznych  

JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”
JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”

JEEP | Jeep Avenger został uznany za najlepszą nowość projektową 2023 roku – „Best Design Novelty”, wyraźnie wyprzedzając konkurencję. Avenger wygrał zdobywając 53 procent głosów i tym samym sięgnął po upragnioną nagrodę „autonis”. 

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Longitude 1.2 TB Puretech 100KM - Pakiet Zimowy
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Avenger Longitude 1.2 TB Puretech 100KM - Pakiet Zimowy
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Grand Cherokee Summit 3.0 V6 250KM A8 Quadra Drive II FV23%, I właściciel
 • Model: Grand Cherokee
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 96500 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2019

Odwiedź nasze salony