Hyundai i20 N Line: bardziej sportowy design i ulepszone funkcje

Nowy i20 N Line został wyposażony w odświeżone elementy stylistyczne zarówno wewnątrz, jak i w środku. Produkcja sportowej wersji modelu i20 ma ruszy w kwietniu.

Na pierwszy rzut oka


Nowy i20 N Line oferuje szereg ulepszeń zewnętrznych. Specjalnie do tej wersji zaprojektowano wzór atrapy chłodnicy oraz 17-calowe felgi – polakierowane, a jakże, na czarno! 

Dodatkowo elementy stylistyczne charakterystyczne dla linii N, takie jak zderzak i wstawki, dodają wyrazistego charakteru pojazdu. Model ten jest dostępny w dziewięciu kolorach nadwozia, w tym w czterech nowych: Lumen Grey Pearl, Meta Blue Pearl, Vibrant Blue Pearl i Lucid Lime Metallic. 


W kabinie wita kierowcę wielokolorowe oświetlenie, tworzące miły nastrój w kabinie. W oświetleniu w podsufitce stosowane dotąd żarówki ustąpiły miejsca diodom LED.

Na osłonie chłodnicy dumnie prezentuje się logo N Line, jasno dając do zrozumienia, że samochód inspirowany jest sportową linią modeli Hyudaia. W kabinie także znajdziemy liczne sportowe akcenty: czerwone i metalowe wstawki ożywiają wnętrze i po prostu: wyglądają dobrze. Sportowa kierownica N Line, wykończona perforowaną skórą i czerwonymi szwami dobrze leży w dłoniach. I jest bardzo stylowa. Dopełnieniem jest specjalnie zaprojektowany lewarek zmiany biegów ze skórzanymi wstawkami, odważnymi czerwonymi akcentami i wyraźnym logo N, stanowiącym centralny punkt kabiny. Sportowo wyprofilowane z podparciem szyi i poduszkami bocznymi ozdobiono czerwonymi wstawkami.


Gama modeli i

W modelu i20 N Line nie zapomniano o bezpieczeństwie i funkcjach connectivity. Na pokładzie tego modeli znajdziemy asystenta unikania kolizji czołowych (FCA) i asystenta podążania za pasem ruchu (LFA) dla zwiększenia bezpieczeństwa. Opcjonalne systemy bezpieczeństwa, takie jak asystent parkowania (PA) i asystent unikania kolizji w martwym polu (BCA), zapewniają dodatkowy komfort. Inteligentny tempomat oparty na nawigacji (NSCC) dostosowuje prędkość, zapewniając bezpieczniejszą jazdę po autostradzie. Podobnie jak standardowe modele i20, najnowszy wariant i20 N Line może pochwalić się identycznymi udoskonaleniami, w tym świeżym projektem logo, złączem USB typu C, funkcją eCall drugiej generacji opartą na sieci 4G oraz aktualizacjami map Over-the-Air (OTA). Gama modeli i10, i20 i i30 jest chętnie wybierana przez klientów w Europie, dając im dokładnie to, czego oczekują. Dzięki ciągłym udoskonaleniom, te modele wciąż pozostają atrakcyjne. Są uniwersalne, niezawodne, mają najnowsze funkcje, a do tego 5 letnią, bezpłatną gwarancję

źródło: Hyundai Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Hyundai

Hyundai IONIQ 5 N w wyścigu Pikes Peak – misja: pobić rekord w klasie elektrycznych SUV-ów
Hyundai IONIQ 5 N w wyścigu Pikes Peak – misja: pobić rekord w klasie elektrycznych SUV-ów

Hyundai | Seryjny IONIQ 5 N został przygotowany do występów w Pikes Peak International Hill Climb

W czasie, gdy nowe pokolenie kierowców wsiądzie za kierownicę pierwszych egzemplarzy modelu IONIQ 5 N, Hyundai planuje dodatkowo podkręcić emocje startując w 102. edycji wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC), który odbędzie się 23. czerwca 2024 roku. Dwa elektryczne modele IONIQ 5 N o mocy 641 koni mechanicznych mają na celu pobić rekord w klasie seryjnych SUV-ów z napędem elektrycznym; łącznie Hyundai w wyścigu wystawi cztery pojazdy. 

Wracamy w góry silniejsi niż kiedykolwiek, z wiodącym w swojej klasie elektrycznym SUV-em w postaci IONIQ 5 N. Historia testowania nowych technologii i produktów przez Hyundaia na Pikes Peak sięga 1992 roku, a IONIQ 5 N przenosi tę koncepcję do samochodów elektrycznych o wysokich osiągach. IONIQ 5 N w specyfikacji seryjnej pokaże, czego klienci mogą spodziewać się od swoich pojazdów

Till WartenbergSzef marki N i motorsportu

Nowy Hyundai SANTA FE 2024 - cena
Nowy Hyundai SANTA FE 2024 - cena

Hyundai | SANTA FE to flagowy SUV w europejskiej ofercie marki Hyundai. Od kilku miesięcy znamy już zdjęcia jego najnowszej, piątej generacji. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie jego cen i wersji wyposażenia. 

Ładniejszy i bardziej zaawansowany technologicznie: odświeżony Hyundai model i30
Ładniejszy i bardziej zaawansowany technologicznie: odświeżony Hyundai model i30

Hyundai | Hyundai prezentuje właśnie swój odświeżony model i30. Zmiany objęły funkcje łączności i bezpieczeństwa, a także zmiany nadwozia i w kabinie. Model i30 jest dostępne w różnych wersjach nadwozia i wyposażenia, by sprostać potrzebom szerokiej grupy klientów

Najnowsze oferty

Hyundai Tucson PE 1.6 T-Gdi 160KM 6MT 2WD Executive
 • Model: Tucson
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Hyundai i30 1.0T-GDI 120KM 6MT Modern FV23%
 • Model: i30
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 21835 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2022
Hyundai i30 1.0T GDI 120KM 6MT Smart LED FV23%
 • Model: i30
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 19451 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony