HYUNDAI ZAPREZENTUJE KOLEJNY POZIOM „STYLE SET FREE” PODCZAS IAA 2019

Koreański producent zaprezentuje w pełni elektryczny koncept pokazujący wizję i kierunek designu przyszłych pojazdów elektrycznych marki Hyundai. W trakcie targów odbędzie się otwarta dla publiczności światowa premiera i10 Nowej Generacji oraz prezentacja pierwszego w pełni elektrycznego wyścigowego pojazdu Hyundai Motorsport.

Samochody jutra staną się zindywidualizowanymi miejscami do życia. Na tegorocznych targach IAA Hyundai Motor przedstawi strategię spersonalizowanej obsługi Klientów przyszłych pojazdów elektrycznych, pod hasłem „Style Set Free”. Hyundai przewiduje, że przyszłe samochody zapewnią Klientom większą swobodę w ich konfigurowaniu, w taki sam sposób jak projektują oni swoje domy, aby odzwierciedlić swój styl życia. Firma przewiduje, że wnętrza samochodów będą personalizowane, także po zakupie samochodu.

-

-

Hyundai zaprezentował pierwsze kroki „Style Set Free” na początku roku podczas targów CES w Las Vegas oraz w trakcie Milan Design Week. Podczas IAA 2019 marka przedstawi kolejny etap wizji przyszłej mobilności poprzez pokazanie w pełni elektrycznego konceptu, który pokaże wizję ukazującą, w jaki sposób Hyundai widzi przyszłą mobilność.

Poza samochodami koncepcyjnymi Hyundai będzie także gospodarzem serii interaktywnych wystaw, z serii „Style Set Free”. Należą do nich My Space, które pozwala zwiedzającym na interakcję z różnymi materiałami, a także H-Space, która zapewni spersonalizowaną obsługę Klienta w samochodzie.

"Wraz z pojawieniem się w pełni zelektryfikowanego pojazdu koncepcyjnego wcielającego w życie „Style Set Free”, a także pierwszego zelektryfikowanego samochodu wyścigowego jesteśmy dumni, że Hyundai po raz kolejny pokazuje, że wprowadzą mobilność przyszłości, podczas gdy inni tylko o tym mówią. Tymczasem jesteśmy podekscytowani prezentacją i10 Nowej Generacji, który dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji z zakresu łączności i bezpieczeństwa stanie się kolejnym krokiem do sukcesu marki Hyundai w Europie" - powidział Andreas-Christoph Hofmann, Wiceprezes ds. Marketingu Hyundai Motor Europe.

HYUNDAI ZWIASTUJE ZELEKTRYZOWANĄ MOBILNOŚĆ PRZYSZŁOŚCI

Hyundai Motorsport (HMSG) niedawno zwiastował swój pierwszy elektryczny samochód wyścigowy, zaprojektowany i zbudowany w centrali firmy w Alzenau w Niemczech. HMSG zaprezentuje pojazd publiczności podczas pierwszego dnia prasowego IAA 2019. Samochód ten zapowiada nową erę firmy w sportach motorowych.

Nowy ekscytujący model Hyundaia będzie pełnić istotną rolę w zelektryfikowanej przyszłości sportów motorowych. Jednocześnie będzie podkreślał możliwości firmy w zakresie samochodów sportowych oraz aut ekologicznych, a także głęboką pasję do sportów motorowych.

-

-

HYUNDAI I10 NOWEJ GENERACJI

Światowa premiera Hyundaia i10 Nowej Generacji odbędzie się podczas targów IAA 2019. Najnowszy członek rodziny „i” w gamie koreańskiego producenta prezentuje nowy dynamiczny wygląd, który przedstawia kontrast między płynnie prowadzonymi powierzchniami, a ostrymi liniami.

Hyundai i10 Nowej Generacji oferuje również nowe funkcje z zakresu połączenia z samochodem, w tym Connected Car i Bluelink®, co czyni go liderem w swojej klasie. i10 Nowej Generacji posiada jeden z najbardziej kompleksowych pakietów z zakresu bezpieczeństwa w segmencie. Ponadto podczas tegorocznego salonu we Frankfurcie zadebiutuje nowa, specjalna wersja modelu i10.

-

-

HYUNDAI FACES

Konferencja prasowa Hyundai Motor podczas IAA 2019 odbędzie się w hali numer 11 o godzinie 9:25 we wtorek 10 września. Dodatkowo firma będzie gospodarzem interaktywnego wydarzenia Hyundai Faces dostępnego dla wybranych mediów w dniach 10 i 11 września,

Każda sesja Hyundai Faces będzie zawierała ekskluzywne dyskusje z członkami kierownictwa Hyundai Motor, którzy zaoferują wyjątkowo cenne informacje bazujące na trzech filarach marki: Progress (Postęp), Performance (Wydajność) i Assurance (Pewność). Wszystkie sesje będą składały się z 15-minutowej prezentacji oraz 15-minutowej sesji pytań i odpowiedzi.


___
źródło: Hyundai Polska

Czytaj więcej o marce Hyundai

Hyundai i20 N Line: bardziej sportowy design i ulepszone funkcje
Hyundai i20 N Line: bardziej sportowy design i ulepszone funkcje

Hyundai | W tym roku Hyundai i20 przeszedł lifting. Na rynek właśnie trafia jego najnowsza, odświeżona wersja i20 N Line

Słodki sukces: Esapekka Lappi i Janne Ferm sięgają po zwycięstwo w Rajdzie Szwecji
Słodki sukces: Esapekka Lappi i Janne Ferm sięgają po zwycięstwo w Rajdzie Szwecji

 Hyundai | Ostatniego dnia Rajdu Szwecji, mając ogromną przewagę nad rywalami, Lappi i Ferm stanęli do walki w trzech niedzielnych etapach i sięgnęli po swoje drugie zwycięstwo w WRC. Finowie zachowali zimną krew pokonując przeszło 300 kilometrów trasy rajdu, w którym najmniejszy błąd mógł mieć ogromne konsekwencje.

Hyundai Motor Poland kontynuuje w 2024 roku współpracę z Fundacją Nasza Ziemia
Hyundai Motor Poland kontynuuje w 2024 roku współpracę z Fundacją Nasza Ziemia

Hyundai | Hyundai Motor Poland już po raz trzeci będzie strategicznym partnerem Fundacji Nasza Ziemia. Partnerstwo jest wyrazem zaangażowania marki Hyundai w promowanie idei zrównoważonego rozwoju, wspieranie ekosystemu zrównoważonej mobilności, oraz promowanie świadomości ekologicznej. 

Najnowsze oferty

Hyundai Kona 1.6 T-GDI 198km 7DCT Executive + Tech
 • Model: Kona
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Hyundai Tucson 1.6 T-Gdi 150KM 7DCT 2WD N LINE Inteligentna klapa bagażnika
 • Model: Tucson
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Hyundai i20 Modern Comfort LED 1.0 T-GDI 100 KM 6MT
 • Model: i20
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony