NOWY HYUNDAI I10 2020 Z NAGRODĄ "MISTRZ WARTOŚCI 2020"

Niemiecki magazyn Auto Bild wraz z niezależnym obserwatorem rynku motoryzacyjnego Schwacke GmbH, przyznali Hyundaiowi i10 Nowej Generacji miano „Mistrza wartości 2020” w segmencie najmniejszych samochodów.

-

NOWY HYUNDAI I10 2020 - "MISTRZ WARTOŚCI 2020"

Przy określaniu przewidywanej wartości rezydualnej ocenianej na 61,34% po czterech latach użytkowania, przy rocznym przebiegu wynoszącym 11 000 km, najnowsza generacja Hyundaia i10 zwyciężyła nad uznanymi konkurentami. Dzięki wysokiej wartości rezydualnej, Hyundai i10 nowej generacji jest jednym z pojazdów o najbardziej stabilnej wartości na rynku.

"Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że nasz nowy model już w momencie wejścia na rynek, otrzymał bardzo prestiżową nagrodę. Dowodzi to, że nasze nieustające zaangażowanie w segment samochodów miejskich było dobrą decyzją. Atrakcyjny design oraz najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa i łączności, trafiają w gust i spełniają wymagania naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że nowa generacja i10, zapewni im komfort i wartość przez długi czas" - mówi Jürgen Keller, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Deutschland.

-

-

W 2020 roku, Auto Bild i Schwacke GmbH po raz siedemnasty wręczyli nagrody pojazdom o najbardziej stałej wartości rezydualnej. W przeciągu wszystkich edycji, przy ocenianiu brano pod uwagę setki pojedynczych punktów danych. Należą do nich czynniki zewnętrzne, takie jak ogólny rozwój gospodarczy, nowe wymogi prawne i trendy. Oceniane są również koszty operacyjne, koncepcja produktu, konstrukcja, zakres wyposażenia i cena. Ponadto brana jest również pod uwagę jakość produktu, oczekiwana całkowita liczba wyprodukowanych jednostek, rabaty oferowane przez producenta i nadchodzące zmiany modeli.

"Przyznawana przez nas nagroda “Mistrz wartości 2020” jest bardzo ceniona przez kierowców. Wysoka wartość rezydualna oznacza niską utratę wartości samochodu, dzięki czemu firmy leasingowe i banki oferują je z korzystnymi stopami finansowani" - powiedział Tom Drechsler, Redaktor Naczelny Auto Bild.

Pojazdy, których koszt amortyzacji jest niski, np. nowa generacja Hyundaia i10, cieszą się dużym zainteresowaniem i z wiekiem osiągają wyższe ceny na rynku samochodów używanych. W przypadku marki Hyundai przyczynia się do tego unikalna pięcioletnia gwarancja producenta bez limitu kilometrów. Dla wszystkich nowych samochodów Hyundai, dołączany jest bezpłatnie kompleksowy pakiet gwarancyjny Hyundai, gdy pojazd jest kupowany u autoryzowanego dealera Hyundai w Europejskim Obszarze Gospodarczym lub w Szwajcarii.

-

HYUNDAI I10 NOWEJ GENERACJI: ZAAWANSOWANE FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA

Hyundai i10 Nowej Generacji wyznacza nowy standard wśród samochodów segmentu A. Przedstawia wiele nowych rozwiązań, które do tej pory były zarezerwowane tylko dla wyższych segmentów pojazdów. Podstawowa wersja nowego Hyundaia i10 jest standardowo wyposażona  w najważniejsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy, takie jak asystent unikania kolizji (FCA), asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA), system ostrzegania kierowcy (DAW) i asystent świateł drogowych (HBA). Ponadto system telematyczny Hyundai Bluelink umożliwia kierowcy połączenie się z systemem audio-nawigacyjnym w samochodzie za pośrednictwem aplikacji. W połączeniu z 8-calowym systemem nawigacji Hyundai kierowcy mogą korzystać z usług Hyundai Live Services i aplikacji Android Auto i Apple CarPlay.

___

źródło: Hyundai Polska 

Czytaj więcej o marce Hyundai

Hyundai i20 N Line: bardziej sportowy design i ulepszone funkcje
Hyundai i20 N Line: bardziej sportowy design i ulepszone funkcje

Hyundai | W tym roku Hyundai i20 przeszedł lifting. Na rynek właśnie trafia jego najnowsza, odświeżona wersja i20 N Line

Słodki sukces: Esapekka Lappi i Janne Ferm sięgają po zwycięstwo w Rajdzie Szwecji
Słodki sukces: Esapekka Lappi i Janne Ferm sięgają po zwycięstwo w Rajdzie Szwecji

 Hyundai | Ostatniego dnia Rajdu Szwecji, mając ogromną przewagę nad rywalami, Lappi i Ferm stanęli do walki w trzech niedzielnych etapach i sięgnęli po swoje drugie zwycięstwo w WRC. Finowie zachowali zimną krew pokonując przeszło 300 kilometrów trasy rajdu, w którym najmniejszy błąd mógł mieć ogromne konsekwencje.

Hyundai Motor Poland kontynuuje w 2024 roku współpracę z Fundacją Nasza Ziemia
Hyundai Motor Poland kontynuuje w 2024 roku współpracę z Fundacją Nasza Ziemia

Hyundai | Hyundai Motor Poland już po raz trzeci będzie strategicznym partnerem Fundacji Nasza Ziemia. Partnerstwo jest wyrazem zaangażowania marki Hyundai w promowanie idei zrównoważonego rozwoju, wspieranie ekosystemu zrównoważonej mobilności, oraz promowanie świadomości ekologicznej. 

Najnowsze oferty

Hyundai Elantra 1.6 MPI 123KM Smart Design Tech FV23%
 • Model: Elantra
 • Typ nadwozia: Sedan / Limuzyna
 • Przebieg: 5134 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Hyundai i30 1.0T-GDI 120KM 6MT Modern FV23%
 • Model: i30
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 24560 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2022
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 7DCT Smart + Led + Smart Sense
 • Model: Tucson
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony