HYUNDAI DRIVING EXPERIENCE

Uczestnicy mogą poczuć dreszcz emocji z wyczynowej jazdy modelami z gamy Hyundai N i elektrycznymi na słynnych torach wyścigowych w Niemczech. Nowością w ofercie jest jednodniowy program E-Experience, który pokazuje możliwości drogowe najpopularniejszych zelektryfikowanych modeli marki Hyundai: Kona Electric i IONIQ.

-

HYUNDAI DRIVING EXPERIENCE

Popularny program Hyundai Driving Experience zostanie wznowiony po okresie przerwy. Program ma na celu wzmocnienie lojalności dotychczasowych Klientów Hyundai i zapewnienie Dealerom możliwości przyciągnięcia Klientów nowych. Jednocześnie, dzięki wydarzeniu, Hyundai rozszerza swoje zaangażowanie i nawiązuje bezpośredni dialog z użytkownikami samochodów marki Hyundai.

Inauguracja imprezy będzie miała miejsce w lipcu na torze Bilster Berg zlokalizowanym niedaleko Bad Driburg w Niemczech. Będzie odbywać się cyklicznie zarówno w Bilster Berg, jak i na torze Nürburgring położonym w niemieckim Nürburgu.

"Tor wyścigowy to nie tylko idealne miejsce do wykorzystania dynamicznego potencjału samochodów Hyundai. To również najlepsze miejsce do trenowania precyzji niezbędnej do opanowania każdej sytuacji na drodze w codziennym życiu" -  powiedział Till WartenbergWiceprezes ds. Zarządzania marką N i Sportami Motorowymi Hyundai.

-

-

Hyundai Driving Experience jest przeznaczony dla kierowców i fanów sportów motorowych o różnym poziomie doświadczenia. W prawdziwych warunkach uczestnicy uczą się lepiej kontrolować swoje samochody, także w trudnych okolicznościach.

Program „N-Experience” jest skierowany do początkujących. Oprócz możliwości prowadzenia po raz pierwszy modeli N, uczestnicy mogą również skorzystać z cennych wskazówek w ośrodku szkolenia kierowców.

-

-

Dla bardziej doświadczonych kierowców przewidziany jest program „Level 1”, obejmujący serię wyścigowych prób, w tym hamowanie do zatrzymania z prędkości 100 km / h podczas pokonywania zakrętu, zawracanie na ręcznym czy jazdę po optymalnej linii wyścigowej.

Osoby z większym doświadczeniem w jeździe torowej powinny wybrać program „Level 2”, który trwa dwa i pół dnia. Ten program składa się z wymagających prób doskonalących umiejętności kierowcy.

-

PROGRAM E-EXPERIENCE

W tym roku nowością jest program E-Experience, czyli kurs szkoleniowy poświęcony modelom Hyundai Kona Electric i Hyundai IONIQ. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat technologii tych dwóch zelektryfikowanych modeli, a także będą mogli wypróbować swoje możliwości w próbach dynamicznych i drogowych.

Kolejną nowością jest wyścigowa taksówka Hyundai TCR, którą uczestnicy mogą przejechać Bilster Berg i Nürburgring w wyścigowym tempie. Uczestnicy zajmują miejsce pasażera, a za kierownicą zasiada profesjonalny kierowca. Tylko pięć osób dziennie może skorzystać z tej ekskluzywnej oferty.

-

-

WIĘCEJ EMOCJI I BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

Hyundai Driving Experience jest skierowany nie tylko do obecnych kierowców samochodów Hyundai i członków społeczności N, ale także do pozostałych zainteresowanych niezależnie od tego, jakim samochodem jeżdżą.

-

-

W szkoleniach chodzi nie tylko o doświadczenie modeli N i zelektryfikowanych. Hyundai pragnie także zapewnić większe bezpieczeństwo na drodze i radość z codziennych podróży. Dlatego moduły szkoleniowe zostały opracowane przy udziale profesjonalnych instruktorów. Dzięki programowi E-Experience Hyundai chce także w ekscytujący sposób pokazać potencjał elektromobilności.

Sesje szkoleniowe prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów, którzy mają tylko jeden cel: poprawić umiejętności prowadzenia każdego uczestnika, dla zapewnienia dynamicznej, a jednocześnie bezpiecznej jazdy.

-

-

WRAŻENIA Z JAZDY DLA KAŻDEGO

Chociaż programy z pewnością przyspieszą bicie serc uczestników, mają również przyjazne ceny. Koszt jednodniowego kursu „N-Experience” zaczyna się już od 99 EUR. Trwający półtora dnia program „Level 1” jest oferowany za 529 EUR i obejmuje nocleg w hotelu. Profesjonalne szkolenie „Poziom 2” za kwotę 899 EUR zawiera dwa noclegi i śniadania w czterogwiazdkowym hotelu w pobliżu toru wyścigowego.

"Dzięki Hyundai Driving Experience zrobiliśmy kolejny krok, aby w emocjonujący sposób przybliżyć markę Hyundai Klientom. Chcemy poznać wrażenia naszych Klientów i ich opinie na temat obecnych oraz przyszłych produktów i technologii Hyundai. Pragniemy budować ścisłą relację z kierowcami samochodów Hyundai, by oferować im jak najlepsze wrażenia z jazdy" - mówi Thomas SchemeraWiceprezes Wykonawczy i Szef Działu Produktu Hyundai Motor Group.

-

-

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO UCZESTNIKÓW PRZEDE WSZYSTKIM

Podobnie jak większość wydarzeń, na inaugurację sezonu Hyundai Driving Experience w Niemczech ma wpływ pandemia COVID-19. Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich uczestników i pracowników, Hyundai podjął szczególne środki ostrożności. Obejmują one ścisłe zasady higieny, zarówno w samochodach, jak i hotelach i strefach dla gości, a także wytyczne dotyczące zachowywania dystansu społecznego, do których powinni stosować się wszyscy uczestnicy.

Hyundai dokłada wszelkich starań, aby zorganizować wydarzenie gwarantujące wszystkim zainteresowanym dobrą zabawę i maksymalne bezpieczeństwo.

___

źródło: Hyundai Polska 

Czytaj więcej o marce Hyundai

Hyundai - Pocztówka z Pikes Peak
Hyundai - Pocztówka z Pikes Peak

HyundaiPocztówka z Pikes Peak – Becky Evans komentuje swój udział w Wyścigu do chmur

Hyundai INSTER: Nowy subkompaktowy pojazd elektryczny w segmencie A
Hyundai INSTER: Nowy subkompaktowy pojazd elektryczny w segmencie A

HYUNDAI | Hyundai Motor przedstawia całkowicie elektryczny model INSTER, nowy subkompaktowy miejski pojazd elektryczny o docelowym zasięgu do 355 km według WLTP

Hyundai TUCSON z niezwykłym wynikiem produkcji
Hyundai TUCSON z niezwykłym wynikiem produkcji

Hyundai | Fabrykę w Czechach opuścił dwumilionowy egzemplarz TUCSONa, licząc od czasu uruchomienia jego produkcji w Nošovicach. 2 na 5 TUCSONów sprzedawanych w Europie to odmiany hybrydowe lub hybrydy ładowane z gniazdka.

Najnowsze oferty

Hyundai i30 Modern 1.5 T-GDI 6MT 160KM + 8" wyświetlacz kolor Amazon Grey
 • Model: i30
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 7700 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Hyundai i30 Smart 1.5 T-GDI 6MT 160KM kolor Dark Knight
 • Model: i30
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 2276 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Hyundai i30 Smart 1.0 T-GDI 6MT 120KM + pakiet Led kolor Shimmering Silver
 • Model: i30
 • Typ nadwozia: Kombi
 • Przebieg: 3626 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony