FIAT Professional przedstawia nową gamę samochodów w ramach kampanii „Prawdziwe historie” przedstawiającej „firmy przyszłości”

Marka FIAT Professional przedstawia swoją gamę Ducato, Scudo i Doblò z roku modelowego 2024 prezentując trzy nieoczekiwane, ale autentyczne historie opowiadane przez ich bohaterów. Nowa kampania, prowadzona za pośrednictwem głównych kanałów społecznościowych Fiata, przedstawia w trzech filmach i wywiadach prawdziwe historie trzech firm i przedsiębiorców.

Każda z tych opowieści poświęcona jest innej firmie i innemu modelowi samochodu dostawczego marki, dzięki czemu można poznać je oraz sposób, w jaki zainspirowali się przyszłością. Czerpiąc inspirację z firm przyszłości i przedstawiając ich zmieniający się krajobraz, filmy pokazują, jak marka FIAT Professional rewolucjonizuje każdy aspekt przyszłych zawodów i miejsc pracy, łącznie z tymi najbardziej zaskakującymi. Nowe Ducato, Doblò i Scudo to idealne trio modeli, które wspiera profesjonalistów w każdej ich zawodowej misji, dzięki ich innowacyjnym, zrównoważonym i elektrycznym rozwiązaniom w zakresie mobilności.

Międzynarodowa kampania 360 stopni zakładająca pełne uwzględnienie wszystkich dostępnych kanałów i touchpointów pokazuje, jak nowa koncepcja przyszłości może zrewolucjonizować nawet najbardziej tradycyjne zawody, przedstawiając trzy prawdziwe historie ze świata marki FIAT Professional. Każda z nich dzieje się w innym miejscu w Europie: we Włoszech, w Hiszpanii i w Niemczech. Pokazuje, pod hasłem „Inspired by the Future” (Inspirowane przyszłością), jak ewoluuje sposób pracy, a co za tym idzie, jak marka


FIAT Professional gotowa jest zmienić sposób poruszania i transportu, innowacyjnie odpowiadając na nowe potrzeby i wymagania swoich odbiorców.

Nasza podróż w ramach nowej kampanii reklamowej rozpoczyna się w Hiszpanii, z udziałem Groots, firmy zajmującej się rolnictwem wertykalnym, która wykorzystuje technologie chroniące zasoby naturalne dla zrównoważonej i lepszej przyszłości, oraz jej trzech założycieli Joaquima, Carlosa i Alessandro. Uprawa ziemi nie zawsze jest konieczna; w rzeczywistości farma, dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom, wprowadza nowy sposób uprawy w świecie, w którym brakuje zasobów. W celu wsparcia tego nowego i wyjątkowego przedsięwzięcia, marka FIAT Professional prezentuje równie wyjątkowy samochód, Nowe Ducato, który dzięki swojej konstrukcji, wydajnej koncepcji i wszechstronności jest idealnym narzędziem do tej wyjątkowej działalności.

Ducato jest zawsze gotowy na każdą zawodową misję i spełnia wszystkie oczekiwania klientów w oparciu o podejście multienergetyczne, dzięki nowej, w pełni elektrycznej wersji wyposażonej w nowe systemy i funkcje w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i technologii. Dzięki tej całkowicie elektrycznej wersji „in-house”, która może pochwalić się najlepszym w swojej klasie zasięgiem oraz zupełnie nową stylistyką nadwozia i wnętrza, Groots nie napotka żadnych trudności w realizacji dostaw w różnych częściach miasta, a nawet poza nim. Ponadto Ducato oferuje niezwykle efektywną przestrzeń ładunkową, która zapewnia o ponad 21 cm więcej przestrzeni w porównaniu do konkurencji, przy tej samej długości nadwozia. Oznacza to, że firmy takie jak Groots mają do dyspozycji taką samą powierzchnię, ale znacznie więcej miejsca na swoją działalność, dzięki czemu Ducato jest idealnym partnerem dla firm, które szukają niezawodnych, wydajnych i przestronnych rozwiązań transportowych.

Ta prawdziwa historia życia i pracy widziana w nowoczesny i rewolucyjny sposób ma swoją zaskakującą kontynuację w Niemczech: współcześni taksówkarze przewożą nie tylko ludzi, ale także zwierzęta. W filmach stworzonych na potrzeby kampanii, Renè, przedsiębiorca stojący za Tier-Taxi/Pet-Taxi, dzieli się ze światem swoją niezwykłą, acz niezwykle ważną przyszłościową usługą. Za sprawą pomysłowych i innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym jazda po mieście jest mniej stresująca i znacznie bezpieczniejsza, idealnym partnerem dla Tier-Taxi/Pet-Taxi staje się nowe Doblò.

Wszechstronny, przestronny, elastyczny i zaspokajający potrzeby każdego, Fiat Doblò bez trudu porusza się po ulicach miast i strefach ograniczonego ruchu, zwłaszcza w zelektryfikowanej wersji. Dzięki przełomowemu systemowi Magic Mirror, składającemu się z dwóch kamer - jednej umieszczonej pod prawym lusterkiem wstecznym, a drugiej nad tylnymi drzwiami - Tier-Taxi/Pet-Taxi ma zapewnioną lepszą widoczność niż w standardowym samochodzie, a wszystko to w pełni załadowanej furgonetce. Kierowca może przełączać się między trzema różnymi widokami otoczenia pojazdu, dzięki czemu znacznie łatwiej mu bezpiecznie manewrować w zatłoczonych miejscach. Co więcej, Tier-Taxi/Pet-Taxi i jego wyjątkowi klienci mogą cieszyć się najwyższej jakości łącznością i niemal „biurowym” komfortem dzięki elastycznemu wnętrzu.

Historia kończy się we Włoszech, gdzie nowe Scudo wspiera Pangaia Grado Zero, wiodącą organizację badawczą, która prezentuje nam MuSkin. MuSkin to przełomowa, w 100% roślinna alternatywa dla skóry zwierzęcej, pochodząca z dużego grzyba pasożytniczego, który rośnie dziko na drzewach w lasach subtropikalnych.


Pomimo kompaktowego nadwozia, Scudo oferuje imponującą pojemność i wyjątkowy udźwig: do 6,6 m3 pojemności ładunkowej i do 1,4 tony ładowności. Wygodna pozycja za kierownicą i kompaktowe wymiary Scudo umożliwiają klientom bezstresową pracę, nawet na dłuższych trasach, zapewniając komfort samochodu osobowego. Dla Pangaia Grado Zero furgonetka ta to idealny pojazd, zwłaszcza ze względu na najnowocześniejszy system załadunku przedmiotów wielkogabarytowych i możliwość garażowania, co jest niezwykle ważne dla firm, które potrzebują dużej pojemności ładunkowej, a jednocześnie zwrotności w ciasnych przestrzeniach.

Ta zaskakująca kampania będąca kontynuacją wcześniejszych kampanii FIATA Professionals, pokazuje, że Ducato, Scudo i Doblò reprezentują coś więcej niż tylko zwykłe samochody dostawcze, bowiem ucieleśniają odważną wizję przyszłości pracy i mobilności. Przy okazji każdej historii o przedsiębiorczości i pomysłowości, filmy pokazują, że FIAT Professional nie tylko zapewnia transport, ale umożliwia firmom rozwój w nieustannie zmieniającym się świecie. Pojazdy te są nie tylko narzędziami; są partnerami w osiąganiu sukcesów, partnerami którzy wspierają wartości i wizje firm oraz prowadzą do przyszłości, w której wydajność, zrównoważony rozwój i łączność na nowo definiują sposób, w jaki pracujemy i poruszamy się. Nad filmami i wywiadami czuwały agencje kreatywne Leo Burnett i Sapient, a produkcją zajęła się firma produkcyjna Twister pod kierownictwem Williama9.


źródło: Fiat Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.atą.

Czytaj więcej o marce Fiat

Nowa seria specjalna Fiat Pandina
Nowa seria specjalna Fiat Pandina

FIAT | Nowa seria specjalna Fiat Pandina to najbardziej zaawansowana technologicznie i najbezpieczniejsza Panda w historii. Fiat Panda będzie nadal produkowany we włoskim zakładzie Pomigliano d'Arco co najmniej do 2027 roku.

Nowy Fiat 600e uznany premierą motoryzacyjną plebiscytu Auto Lider 2024
Nowy Fiat 600e uznany premierą motoryzacyjną plebiscytu Auto Lider 2024

FIAT | Fiat 500e ponownie na podium Auto Lidera – tym razem w kategorii małych aut miejskich. 500e wygrywa z 20 konkurentami pod względem najlepszego połączenia wymogów ekologicznych, włoskiego stylu, komfortu, funkcjonalności i intuicyjnej obsługi, bezpieczeństwa oraz poziomu sprzedaży.

Otwarcie zamówień na produkowanego w Polsce Fiata 600 Hybrid
Otwarcie zamówień na produkowanego w Polsce Fiata 600 Hybrid

FIAT | Produkowane w Tychach auto reprezentuje jeden z najpopularniejszych w Polsce segmentów miejskich SUV-ów, idealnie wpisując się w potrzeby mieszkańców miast. Oferuje włoski styl, przestronne wnętrze i duży bagażnik oraz liczne inteligentne rozwiązania, wspomagające kierowcę w podróży.

Najnowsze oferty

Fiat 500 Hatchback Seria 1-BEV 118 KM Icon
 • Model: 500
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 890 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Elektryczny
 • Rok produkcji: 2022
Fiat 500 Dolcevita 1.0 Hybryda
 • Model: 500
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 9715 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2022
Fiat Ducato Maxi 140KM Dmc 3.5t L4 H2
 • Model: Ducato
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony