NOWOŚĆ 2018 - FIAT PANDA WAZE W SPRZEDAŻY OD LIPCA

NOWY FIAT PANDA WAZE - WERSJA SPECJALNA

W lipcu wchodzi do sprzedaży nowa wersja specjalna Pandy - Waze, która powstała, jako wynik spotkania najbardziej „popowego” samochodu w gamie Fiata i najbardziej „social” systemu nawigacji na świecie. To perełka technologiczna, której prawdziwą misją jest udostępnienie wszystkim najbardziej inteligentnych rozwiązań, które upraszczają i poprawiają życie za kierownicą.

Nowa wersja specjalna Panda Waze jest pierwszym miejskim samochodem z segmentu, oferującym integrację słynnej aplikacji nawigacyjnej Waze z nie mniej znaną aplikacją „Panda Uconnect", umożliwiając w ten sposób równoczesne korzystanie z ich obu, przechodząc z jednej do drugiej poprzez proste naciśnięcie ekranu smartfonu. Ten cyfrowy mariaż zaprojektowany przez Mopar, markę FCA, która zajmuje się produktami i usługami posprzedażnymi dla samochodów FCA, pozwala kierowcy skupić się na jeździe, jak również skorzystać z niezliczonej ilości usług. Słowem, Panda Waze to idealny samochód, by uciec od codziennej rutyny i przeżyć miejskie przygody, dzieląc się zdjęciami, poradami i doświadczeniami z jazdy.

Panda Waze zbliża do siebie dwie duże społeczności: 7,5 miliona posiadaczy i fanów Fiata Pandy, którzy wybierają ją od 1980 roku aż po dziś, jako symbol „wolności na czterech kółkach" oraz ponad 100 milionów użytkowników Waze połączonych ze światem, którzy aktywnie współpracują, dzieląc się w czasie rzeczywistym informacjami na temat ruchu drogowego, by podróżować w najbardziej przemyślany i dogodny sposób.

-

-

CYFROWA INTEGRACJA PANDY Z APLIKACJĄ WAZE

Nowa wersja specjalna Panda Waze prezentuje progres pod względem multimediów, proponując integrację dwóch wyjątkowych na świecie aplikacji na smartfon: Waze i „Panda Uconnect". W czasach cyfryzacji, ogromna ilość informacji musi być przekazywana w czasie rzeczywistym i kontrolowana za pośrednictwem urządzeń i intuicyjnych interfejsów. Dlatego wystarczy włożyć swój smartfon do specjalnego uchwytu zamocowanego na desce rozdzielczej i rozpocząć podróż, zawsze w łączności ze światem, ale zawsze bezpiecznie.

Waze to aplikacja nawigacyjna, która pozwala omijać korki, oszczędzając czas podczas codziennie pokonywanych tras. Każdego dnia miliony kierowców zgromadzonych w ogromnej społeczności współpracuje, informując w czasie rzeczywistym o warunkach panujących na drodze i pozwalając w ten sposób aplikacji Waze znaleźć optymalne trasy. Aplikacja jest w stanie zawsze zasugerować szybszą trasę, opierając się na danych dostarczonych w czasie rzeczywistym przez ponad 100 milionów osób. Od informacji o ruchu drogowym, po te o stacjach paliwowych z najbardziej atrakcyjnymi cenami, Waze jest pewnym towarzyszem podróży, by „przeżyć codzienne, miejskie przygody".

System nawigacji Waze jest zintegrowany z aplikacją „Panda Uconnect", platformą Android i iOS, która pozwala korzystać ze swojego telefonu, traktując go jak przedłużenie samochodu. Dzięki współpracy bezpośrednio z ekranu urządzenia można wejść do wszystkich funkcji systemu multimedialnego: od zmiany stacji radiowych do wyboru playlist, od regulacji głośności, do odbierania rozmów telefonicznych i wiadomości tekstowych, od przeglądania swojego kalendarza, do prognozy pogody. Aplikacja „Panda Uconnect" współpracuje z systemem multimedialnym samochodu, który obejmuje technologię Bluetooth 2.1, streaming audio, system rozpoznawania głosowego i obsługuje odczyt danych z USB i MP3.

Integracja oferowana w Pandzie Waze pozwala korzystać z obu aplikacji jednocześnie - kiedy „Panda Uconnect" jest na pierwszym planie w smartfonie, to nawigacja Waze widoczna jest w okienku na ekranie i przekazuje wskazówki dotyczące kierunku i szacowanego czasu dotarcia do celu. Oczywiście, można również odwrotnie, to znaczy wyświetlić na pierwszym planie aplikację Waze, natomiast „Panda Uconnect" będzie wyświetlana, jako ikona na ekranie. Ponadto, w przypadku, gdy zapali się kontrolka rezerwy paliwa lub w przypadku niskiego ciśnienia w oponach, na ekranie smartfona pojawi się sygnalizacja i użytkownik będzie mógł wybrać najbardziej dogodną z trzech stacji paliw lub jeden z najbliższych serwisów wskazanych przez aplikację Waze: wystarczy wybrać cel i nawigacja zasugeruje najlepszą trasę, by do niego dotrzeć.

Nowa Panda Waze wyróżnia się crossowym wyglądem i skierowana jest zwłaszcza do młodego pokolenia, z którymi łączy ją język „social”. Nowa grupa docelowa szuka w samochodzie maksymalnej łączności ze światem oraz indywidualnego stylu za przystępną cenę. Z zewnątrz można rozpoznać Pandę Waze po logo „Waze". Miejski i dynamiczny charakter podkreślony jest detalami w czarnym kolorze:listwy boczne, obudowy lusterek, relingi oraz klamki drzwi. Ten sam młodzieżowy i dynamiczny styl odnajdujemy wewnątrz samochodu, gdzie nowe poszycie siedzeń doskonale współgra z nową deską rozdzielczą w ciemnoszarym kolorze. Bogate jest seryjne wyposażenie, które obejmuje radio z systemem Bluetooth oraz uchwyt na desce rozdzielczej na smartfon, klimatyzację, 4 poduszki powietrzne, ESC z Hill Holder (asystent ruszania na wzniesieniu), czujnik ciśnienia opon, zamek centralny z pilotem oraz kierownicę z regulacją wysokości. Do dyspozycji jest benzynowy silnik 1.2 o mocy 69 KM

-

źródło: Fiat Polska

Czytaj więcej o marce Fiat

FIAT wystawi na aukcji podczas Art Basel Miami Beach 2023 trzy wyjątkowe wersje elektrycznego Fiata 500e
FIAT wystawi na aukcji podczas Art Basel Miami Beach 2023 trzy wyjątkowe wersje elektrycznego Fiata 500e

FIAT | FIAT wystawi na aukcji podczas Art Basel Miami Beach 2023 trzy wyjątkowe wersje elektrycznego Fiata 500e Dochód z aukcji zostanie przekazany organizacji non-profit zajmującej się ochroną środowiska 

Kiedy Fiat Topolino spotyka Topolino, dzieje się magia!
Kiedy Fiat Topolino spotyka Topolino, dzieje się magia!

FIAT | Hołd FIAT-a z okazji 100. rocznicy powstania The Walt Disney Company: pięć wyjątkowych egzemplarzy Fiata Topolino, cztery zaprojektowane przez Centrum Stylu FIAT-a inspirowane Disney Creatives i jeden stworzony we współpracy ze znanym włoskim rysownikiem Disneya, Giorgio Cavazzano

Fiat Strada zawita do regionu Bliskiego Wschodu i Afryki
Fiat Strada zawita do regionu Bliskiego Wschodu i Afryki

FIAT | Marka FIAT wzmacnia swoją pozycję globalnego gracza i zwiększa swoją obecność, wprowadzając brazylijskiego bestsellera - pickupa Fiat Strada – na rynki w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki (MEA).

Najnowsze oferty

Fiat Ducato s9 Ducato Furgon L2H2 2.2 H3-POWER 140KM DMC 3.5t Szary Artens City Hi
 • Model: Ducato
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 3 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2023
Fiat 500X 1.0 120 KM - FULL LED, Czarny dach VENEZIA
 • Model: 500X
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Fiat Fiorino Cargo Base 1 .3 80 KM, gotowy do odbioru.
 • Model: Fiorino
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 2 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony