NOWOŚĆ 2018 - FIAT PANDA WAZE W SPRZEDAŻY OD LIPCA

NOWY FIAT PANDA WAZE - WERSJA SPECJALNA

W lipcu wchodzi do sprzedaży nowa wersja specjalna Pandy - Waze, która powstała, jako wynik spotkania najbardziej „popowego” samochodu w gamie Fiata i najbardziej „social” systemu nawigacji na świecie. To perełka technologiczna, której prawdziwą misją jest udostępnienie wszystkim najbardziej inteligentnych rozwiązań, które upraszczają i poprawiają życie za kierownicą.

Nowa wersja specjalna Panda Waze jest pierwszym miejskim samochodem z segmentu, oferującym integrację słynnej aplikacji nawigacyjnej Waze z nie mniej znaną aplikacją „Panda Uconnect", umożliwiając w ten sposób równoczesne korzystanie z ich obu, przechodząc z jednej do drugiej poprzez proste naciśnięcie ekranu smartfonu. Ten cyfrowy mariaż zaprojektowany przez Mopar, markę FCA, która zajmuje się produktami i usługami posprzedażnymi dla samochodów FCA, pozwala kierowcy skupić się na jeździe, jak również skorzystać z niezliczonej ilości usług. Słowem, Panda Waze to idealny samochód, by uciec od codziennej rutyny i przeżyć miejskie przygody, dzieląc się zdjęciami, poradami i doświadczeniami z jazdy.

Panda Waze zbliża do siebie dwie duże społeczności: 7,5 miliona posiadaczy i fanów Fiata Pandy, którzy wybierają ją od 1980 roku aż po dziś, jako symbol „wolności na czterech kółkach" oraz ponad 100 milionów użytkowników Waze połączonych ze światem, którzy aktywnie współpracują, dzieląc się w czasie rzeczywistym informacjami na temat ruchu drogowego, by podróżować w najbardziej przemyślany i dogodny sposób.

-

-

CYFROWA INTEGRACJA PANDY Z APLIKACJĄ WAZE

Nowa wersja specjalna Panda Waze prezentuje progres pod względem multimediów, proponując integrację dwóch wyjątkowych na świecie aplikacji na smartfon: Waze i „Panda Uconnect". W czasach cyfryzacji, ogromna ilość informacji musi być przekazywana w czasie rzeczywistym i kontrolowana za pośrednictwem urządzeń i intuicyjnych interfejsów. Dlatego wystarczy włożyć swój smartfon do specjalnego uchwytu zamocowanego na desce rozdzielczej i rozpocząć podróż, zawsze w łączności ze światem, ale zawsze bezpiecznie.

Waze to aplikacja nawigacyjna, która pozwala omijać korki, oszczędzając czas podczas codziennie pokonywanych tras. Każdego dnia miliony kierowców zgromadzonych w ogromnej społeczności współpracuje, informując w czasie rzeczywistym o warunkach panujących na drodze i pozwalając w ten sposób aplikacji Waze znaleźć optymalne trasy. Aplikacja jest w stanie zawsze zasugerować szybszą trasę, opierając się na danych dostarczonych w czasie rzeczywistym przez ponad 100 milionów osób. Od informacji o ruchu drogowym, po te o stacjach paliwowych z najbardziej atrakcyjnymi cenami, Waze jest pewnym towarzyszem podróży, by „przeżyć codzienne, miejskie przygody".

System nawigacji Waze jest zintegrowany z aplikacją „Panda Uconnect", platformą Android i iOS, która pozwala korzystać ze swojego telefonu, traktując go jak przedłużenie samochodu. Dzięki współpracy bezpośrednio z ekranu urządzenia można wejść do wszystkich funkcji systemu multimedialnego: od zmiany stacji radiowych do wyboru playlist, od regulacji głośności, do odbierania rozmów telefonicznych i wiadomości tekstowych, od przeglądania swojego kalendarza, do prognozy pogody. Aplikacja „Panda Uconnect" współpracuje z systemem multimedialnym samochodu, który obejmuje technologię Bluetooth 2.1, streaming audio, system rozpoznawania głosowego i obsługuje odczyt danych z USB i MP3.

Integracja oferowana w Pandzie Waze pozwala korzystać z obu aplikacji jednocześnie - kiedy „Panda Uconnect" jest na pierwszym planie w smartfonie, to nawigacja Waze widoczna jest w okienku na ekranie i przekazuje wskazówki dotyczące kierunku i szacowanego czasu dotarcia do celu. Oczywiście, można również odwrotnie, to znaczy wyświetlić na pierwszym planie aplikację Waze, natomiast „Panda Uconnect" będzie wyświetlana, jako ikona na ekranie. Ponadto, w przypadku, gdy zapali się kontrolka rezerwy paliwa lub w przypadku niskiego ciśnienia w oponach, na ekranie smartfona pojawi się sygnalizacja i użytkownik będzie mógł wybrać najbardziej dogodną z trzech stacji paliw lub jeden z najbliższych serwisów wskazanych przez aplikację Waze: wystarczy wybrać cel i nawigacja zasugeruje najlepszą trasę, by do niego dotrzeć.

Nowa Panda Waze wyróżnia się crossowym wyglądem i skierowana jest zwłaszcza do młodego pokolenia, z którymi łączy ją język „social”. Nowa grupa docelowa szuka w samochodzie maksymalnej łączności ze światem oraz indywidualnego stylu za przystępną cenę. Z zewnątrz można rozpoznać Pandę Waze po logo „Waze". Miejski i dynamiczny charakter podkreślony jest detalami w czarnym kolorze:listwy boczne, obudowy lusterek, relingi oraz klamki drzwi. Ten sam młodzieżowy i dynamiczny styl odnajdujemy wewnątrz samochodu, gdzie nowe poszycie siedzeń doskonale współgra z nową deską rozdzielczą w ciemnoszarym kolorze. Bogate jest seryjne wyposażenie, które obejmuje radio z systemem Bluetooth oraz uchwyt na desce rozdzielczej na smartfon, klimatyzację, 4 poduszki powietrzne, ESC z Hill Holder (asystent ruszania na wzniesieniu), czujnik ciśnienia opon, zamek centralny z pilotem oraz kierownicę z regulacją wysokości. Do dyspozycji jest benzynowy silnik 1.2 o mocy 69 KM

-

źródło: Fiat Polska

Czytaj więcej o marce Fiat

Olivier Francois odwiedza fabrykę Mirafiori
Olivier Francois odwiedza fabrykę Mirafiori

FIAT | W filmie z Mirafiori, Olivier Francois, dyrektor generalny marki FIAT i globalny dyrektor marketingu Stellantis, podkreśla strategiczną rolę fabryki FIAT, wagę produkcji nowego Fiata 500 Ibrida w Turynie oraz znaczenie Włoch dla marki.

 Francois Olivier zachęca do przejścia na pojazdy elektryczne - Fiat
Francois Olivier zachęca do przejścia na pojazdy elektryczne - Fiat

FIAT | Olivier Francois, dyrektor generalny marki FIAT wygłasza przemówienie na odbywającym się w Rzymie Światowym Spotkaniu poświęconym braterstwu między ludźmi.

FIAT już drugi rok z rzędu wspiera Światowe Spotkanie
FIAT już drugi rok z rzędu wspiera Światowe Spotkanie

FIAT | FIAT uczestniczył w Światowym Spotkaniu poświęconym braterstwu między ludźmi zorganizowanym przez Fundację Watykańską „Fratelli Tutti” w Rzymie w dniach 10 i 11 maja.

Najnowsze oferty

Fiat 500 Kupiony serwisowany w Polsce ,niski przebieg
 • Model: 500
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 28407 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2016
Fiat Doblo serie 2 Doblo VAN L1 650 kg, Benzyna 1.2, 110 KM, S&S
 • Model: Doblo
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Fiat 600 Hybryda 1.2 100KM
 • Model: 600
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony