KAMPER FIAT DUCATO - IDEALNY TOWARZYSZ NA LATO I WAKACJE

Lato 2020 będzie sezonem odzyskiwanej powoli i ostrożnie wolności oraz długo wyczekiwanego powrotu na otwartą przestrzeń, lecz ze świadomością komfortu i spokoju odnajdywanych we własnym gronie i otoczeniu. Jak można połączyć te aspekty z wędrówką i pragnieniem nowych przygód, być może z zapierającym dech w piersiach widokiem przed sobą? Rozwiązaniem są wakacje na pokładzie Fiata Ducato, gdzie każde doświadczenie jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu. Kamper na bazie modelu Ducato to gwarancja udanego urlopu, najlepszy sposób na restart po wielu miesiącach spędzonych w domu. Samochód kempingowy to chronione, „samowystarczalne” miejsce, łatwe w utrzymaniu czystości i dezynfekcji, dzięki czemu można bezpiecznie podróżować z rodziną lub przyjaciółmi.

-

NOWA KAMPANIA „STARRED HOLIDAYS”

Te proste założenia to hasła przewodnie nowej komunikacji Fiata Professional, na którą składa się bardzo sugestywna kampania w prasie z bezpośrednimi, przyciągającymi wzrok zdjęciami, podkreślającymi całą niesamowitą wartość dodaną wakacji w samochodzie kempingowym: posiłki pod rozgwieżdżonym niebem jak w najlepszej restauracji, korzystanie z własnego otwartego baru, który nigdy się nie zamyka, biwakowanie nad brzegiem morza, zanurzenie się w przyrodzie, prawdziwa ucieczka od codzienności.

-

-

Fiat Professional to jedyna marka z dedykowanym zespołem, który może poszczycić się dogłębną znajomością sektora samochodów rekreacyjnych. Marka jest również wysoce wyspecjalizowana pod względem produktów i usług dla właścicieli kamperów, co zapewnia jej Klientom maksymalną elastyczność i swobodę.

Ponadto, Fiat Ducato MY2020 to ewolucja techniczna, która kontynuuje pasmo sukcesów modelu produkowanego nieprzerwanie od 1981 r. w zakładzie Sevel w Val di Sangro. Model ma niepodważalną pozycję lidera w branży. W ostatnich 10 latach ponad 500 000 rodzin w Europie wybrało Ducato, jako bazę do zabudowy dla swojego samochodu kempingowego.

-

SWOBODA PODRÓŻY I KOMFORT NA POKŁADZIE

Wśród największych innowacji modelu, która z pewnością zachwyci Klientów pojazdów rekreacyjnych, jest nowa, dziewięciobiegowa, automatyczna skrzynia biegów zapewniająca przyjemną i swobodną jazdę, bez uszczerbku dla osiągów, przy jednoczesnej optymalizacji poziomu zużycia paliwa w każdej sytuacji. Gama silników oferuje 2,3-litrową jednostkę Euro 6d-TEMP Diesel, montowaną w samochodach ciężarowych, solidną i trwałą, a równocześnie gwarantującą osiągi i komfort samochodu osobowego, z czterema poziomami mocy: 120, 140, 160 i 180 KM. Wszystkie silniki wyposażone są w technologię Multijet 2, która poprawia wydajność i zużycie paliwa, ale także każda jednostka ma wyjątkowe cechy konstrukcyjne, jak budowa turbosprężarki, tłoków i dynamika płynów. Ponadto, dostępne są najbardziej zaawansowane systemy wspomagania jazdy (ADAS) zapewniające bezpieczną i wygodną podróż, a także specjalne zawieszenia dla kamperów oraz długa lista elementów wyposażenia dodatkowego, gwarantujących najwyższy komfort.

Styl Ducato MY2020 wywodzi się z nowoczesnego designu, który w połączeniu z koncepcją prawdziwego lekkiego samochodu dostawczego, daje silne poczucie dynamiki, bezpieczeństwa, jakości i solidności. Dlatego też nowy samochód Fiata Professional udoskonala koncepcję „design plus funkcjonalność". Wnętrza kamperów na bazie Ducato, to mini-arcydzieła inżynierii i kreatywności. Kamper Ducato może być wyposażony w specjalny obrotowy fotel kierowcy i pasażera z przodu - idealne rozwiązanie na komfortową podróż. Po wyłączeniu silnika, Ducato staje się wygodnym „salonem”, wystarczy tylko obrócić fotel  w stronę strefy dziennej we wnętrzu samochodu. To tylko jedno z niezwykłych rozwiązań opracowanych przez Fiata Professional i firmy zajmujące się zabudową, które sprawiają, że kamper na bazie Ducato to prawdziwy „lider wolności”. O jego pozycji świadczy cały szereg międzynarodowych nagród, w tym prestiżowy tytuł „Najlepsza baza do zabudowy”, który Ducato zdobył w 2020 roku, trzynasty rok z rzędu. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez Czytelników „Promobil”, niemieckiego magazynu branżowego, który od ponad 25 lat stanowi rodzaj barometru mierzącego trendy w turystyce rekreacyjnej i potwierdza lojalność Klientów w stosunku do modelu Ducato, jako idealnej bazy do celów rekreacyjnych.

-

USŁUGI FIAT PROFESSIONAL

„Lider wolności" to koncepcja o jasno sprecyzowanym znaczeniu. „Wolność" to obietnica dla Klienta, której Fiat Professional dotrzymuje, zapewniając mu bliskość oraz rozwiązania wszelkich problemów, które mogą pojawić się podczas urlopu.

Fiat Professional nie tylko zapewnia najlepszą bazę pod kampery, ale dba także o to, by wszyscy właściciele samochodów kempingowych mogli podróżować z pełnym spokojem. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, Fiat Professional oferuje niepowtarzalną gamę usług przeznaczonych dla wszystkich, którzy podróżują samochodami kempingowymi marki, by ułatwić im zorganizowanie każdej podróży, wymianę doświadczeń i korzystanie z pomocy. Od lat Fiat Professional zapewnia specjalną, wielojęzyczną obsługę Klienta. Dostępna jest również strona internetowa, strona na Facebooku Fiat Ducato Motorhome oraz bogaty w treści profil na Instagramie. W przypadku przeglądów czy napraw kamperów Fiat Professional można liczyć na sieć 6500 punktów serwisowych marki, które dostępne są w całej Europie. Spośród nich ponad 1800 to punkty Fiat Motorhome Assistance specjalizujące się w obsłudze samochodów kempingowych. Wielojęzyczny serwis Roadside Assistance - dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - jest bezpłatny przez pierwsze dwa lata po zarejestrowaniu samochodu i w razie potrzeby zapewnia szybką pomoc, np. w razie wypadku, przebicia opony, pustego baku paliwa lub awarii.

We współpracy z Mopar, Fiat Professional opracował pakiet Maximum Care Camper, który wydłuża gwarancję po jej wygaśnięciu, zapewniając prawdziwy spokój podróżowania.

___
źródło: Fiat Professional Polska 

Czytaj więcej o marce Fiat Professional

FIAT Professional przedstawia nową gamę samochodów w ramach kampanii „Prawdziwe historie” przedstawiającej „firmy przyszłości”
FIAT Professional przedstawia nową gamę samochodów w ramach kampanii „Prawdziwe historie” przedstawiającej „firmy przyszłości”

FIAT | FIAT Professional przedstawia swoją nową innowacyjną rodzinę Ducato, Scudo i Doblò, opowiadając o zmieniającym się krajobrazie firm przyszłości w nowej kampanii „Inspired by the Future” (Inspirowane przyszłością).

Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet
Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet

WYRÓŻNIENIE | Podczas konwencji dealerów, która miała miejsce w Warszawie, Stellantis Polska przyznał nagrody swoim najlepszym dealerom.

GRUPA GEZET ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ W GDAŃSKU
GRUPA GEZET ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ W GDAŃSKU

INFORMACJE | Grupa Gezet nabyła blisko 90 proc. udziałów w gdańskiej spółce Auto Plus, będącej dealerem marki Fiat, Jeep oraz Alfa Romeo i tym samym rozpoczęła działalność w Trójmieście.

Najnowsze oferty

Fiat Doblo serie 2 Doblo VAN L1 650 kg, Benzyna 1.2, 110 KM, S&S
 • Model: Doblo
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Fiat Panda HYBRID 1.0 70 KM - czujniki parkowania VAT23
 • Model: Panda
 • Typ nadwozia: Van
 • Przebieg: 2 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Fiat Doblo VAN L2, BlueHDi 1.5, 100 KM 3 miejscowy Magic Cargo
 • Model: Doblo
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony