FIAT DUCATO - FLEET VAN OF THE YEAR

BESTSELLEROWY FIAT DUCATO NAGRODZONY PO RAZ KOLEJNY!

Rosnąca wciąż popularność i sukces modelu Ducato potwierdza wygrana w konkursie „Motor Transport Awards 2017", w którym bestseller marki Fiat Professional został nagrodzony tytułem „Fleet Van of the Year". Wyróżnienie to, przyznane podczas uroczystej kolacji, która odbyła się w Grosvenor House Hotel w Londynie, nagrodziło wejście Fiata Professional i modelu Ducato na brytyjski rynek flotowy z ciągle rozbudowującą się gamą, szeroką siecią dealerską i coraz większą uwagą i zainteresowaniem ze strony Klientów. Uwagą, która jest priorytetem dla marki Fiat Professional, co odnajdujemy w gamie kompletnej jak nigdy dotąd i w szerokim wachlarzu usług i rozwiązań ukierunkowanych na zadowolenie wszelkich potrzeb Klienta, jakie może zapewnić jedynie profesjonalny zespół w służbie innych profesjonalistów.

Jury złożone z ekspertów Motor Transport nagrodziło doskonałego Ducato, doceniając samochód za niezwykłą ładowność, wszechstronność i trwałość.  To flagowy model kompletnej gamy Fiat Professional, pierwszej marki „born to be professional", w całości dedykowanej Klientom lekkich samochodów dostawczych, która może poszczycić się ponad stuletnią historią i niezwykłym bagażem doświadczeń w sektorze samochodów dostawczych. Fiat Professional to marka, która jest uznana za „full liner", dzięki bogatej ofercie produktowej będącej odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby Klientów, która może sprostać różnorodnym wyzwaniom coraz bardziej konkurencyjnego rynku.

Prestiżowa nagroda „Fleet Van of the Year" stanowi dodatkowe potwierdzenie niezwykłych cech Ducato: dzięki licznym wariantom nadwozia, przedziale ładunkowym o regularnym, kubicznym kształcie, wszechstronności ramy jest on bestsellerem na najważniejszych rynkach europejskich. Trzydzieści sześć lat temu zrewolucjonizował segment furgonów dzięki napędowi na przednie koła, mocnym silnikom i przestrzennej wnęce ładunkowej. W trakcie swojej historii, model Ducato stopniowo ulepszał swoje charakterystyki, stając się punktem odniesienia w swojej kategorii. Dzięki kombinacji różnych wersji nadwozia, silników i mechaniki istnieje niemal 10 000 wariantów pojazdów dostawczych, minibusów i podwozi do zabudowy, a model jest sprzedawany na ponad 80 rynkach na całym świecie.  W Wielkiej Brytanii w pierwszym półroczu br. sprzedaż wzrosła o 18% przy stabilnym zasadniczo rynku. Ponadto, udział Ducato w rynku wzrósł o jeden punkt procentowy w stosunku do tego samego półrocza ubiegłego roku (8%).

Wyróżnienia Motor Transport Awards są przyznawane przez jury złożone z 50 ekspertów z branży, pod kierownictwem zespołu Motor Transport, który gwarantuje dokładną i bezstronną ocenę wszystkich kandydatów. Komentując nagrodę, jury opisało markę Fiat Professional, jako: „jednego z najbardziej elastycznych producentów". „Przeglądy okresowe przewidziane są co 50 000 km; ponadto Ducato wyposażony jest teraz w nowe sprzęgło, ulepszony układ hamulcowy, bardziej wytrzymałe zamki drzwi oraz wzmocnione panele nadwozia", dodali przedstawiciele jury. „Zmiany te pozwoliły na wydłużenie okresu eksploatacji pojazdów i pozyskanie nowych Klientów".

Niezawodność i zdecydowanie, solidność, dynamizm i dostępność, to charakterystyczne wartości marki Fiat Professional. Wartości te z dużą dozą humoru uosabia Chuck Norris, który od zeszłego miesiąca jest „twarzą" marki i bohaterem nowej platformy komunikacyjnej. Słynny aktor, który zyskał ogromną popularność również w sieci, dzięki legendzie jego niezniszczalnego bohatera, przedstawia światu niezawodną markę, wzmacniając dodatkowo jej wizerunek.

 

PEŁNA OFERTA MODELI FIAT PROFESSIONAL: [KLIKNIJ I ZOBACZ]

 

źródło: Fiat Professional

Czytaj więcej o marce Fiat Professional

FIAT Professional przedstawia nową gamę samochodów w ramach kampanii „Prawdziwe historie” przedstawiającej „firmy przyszłości”
FIAT Professional przedstawia nową gamę samochodów w ramach kampanii „Prawdziwe historie” przedstawiającej „firmy przyszłości”

FIAT | FIAT Professional przedstawia swoją nową innowacyjną rodzinę Ducato, Scudo i Doblò, opowiadając o zmieniającym się krajobrazie firm przyszłości w nowej kampanii „Inspired by the Future” (Inspirowane przyszłością).

Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet
Dealer Roku 2023 - Grupa Gezet

WYRÓŻNIENIE | Podczas konwencji dealerów, która miała miejsce w Warszawie, Stellantis Polska przyznał nagrody swoim najlepszym dealerom.

GRUPA GEZET ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ W GDAŃSKU
GRUPA GEZET ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ W GDAŃSKU

INFORMACJE | Grupa Gezet nabyła blisko 90 proc. udziałów w gdańskiej spółce Auto Plus, będącej dealerem marki Fiat, Jeep oraz Alfa Romeo i tym samym rozpoczęła działalność w Trójmieście.

Najnowsze oferty

Fiat Scudo brygadowy składany 6os 2.0 MJ 145 KM Leasing 102%, UBEZPIECZENIE 1zł
 • Model: Scudo
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2024
Fiat Ducato DKab Skrzynia otwarta 2.2 180KM, leasing od 102%, ubezpieczenie 1zł
 • Model: Ducato
 • Typ nadwozia: Skrzynia
 • Przebieg: 2 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2024
Fiat Scudo Furgon Maxi 2.0 MJ 145 KM AT8. Od ręki Leasing 101% 2023
 • Model: Scudo
 • Typ nadwozia: Furgon (blaszak)
 • Przebieg: 1 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony