FAST & FURIOUS POWRACA ZE WSPARCIEM MITSUBISHI

FAST & FURIOUS LIVE RAZEM Z MITSUBISHI

Brytyjska filia Mitsubishi Motors dostarczy na potrzeby show pojazdy, służące zarówno ekipie organizatora, jak i specjalnie przygotowane, zmodyfikowane modele, które będą uczestniczyć w pokazach. Podczas występów na żywo pojawią się trzy modele Mitsubishi, m.in. specjalna wersja Mitsubishi Lancera Evolution, która będzie brać udział w pokazach z udziałem widzów, podczas unikatowej interaktywnej imprezy „Fast & Furious Live”, rozpoczynającej się w Wielkiej Brytanii już w tym miesiącu.

Pracująca na zapleczu, ale nie mniej istotna dla powodzenia całego przedsięwzięcia, będzie flota sprawnych i funkcjonalnych pickupów Mitsubishi L200, która będzie służyć ekipom wykonawczym. Ich zadania będą obejmować szereg działań, od transportu samochodów grających główne role podczas imprezy, po przewożenie pracowników pomiędzy szeregiem kolejnych lokalizacji, dzięki czemu cenione pickupy Mitsubishi L200 staną się członkami wielkiej rodziny „Fast Live”.

-

„Z ogromną przyjemnością witamy turbodoładowaną obecność Mitsubishi w naszej produkcji show na żywo - powiedział James Cooke-Priest, prezes Fast Live Productions. "Publiczność spodziewa się ujrzeć na własne oczy tę słynną, szybką japońską markę i jesteśmy bardzo podekscytowani wsparciem, jakie Mitsubishi zapewnia imprezie zarówno na arenie, jak i za kulisami”.

Mitsubishi Motors ma długą i bogatą historię związaną z serią filmów „Fast & Furious”. Japońska marka samochodowa była obecna w większości filmów z tego cyklu, a wiele z gwiazdorskich samochodów stało się ulubionymi pojazdami fanów serii: od błyszczącego, zielonego Mitsubishi Eclipse z „The Fast and the Furious”, po wspomaganego nitro Mitsubishi Lancera Evolution VII, jaki wystąpił w „2 Fast 2 Furious”.

"Mitsubishi Motors było częścią historii Fast & Furious od samego początku i jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią tego nowego spektakularnego pokazu na żywo, inspirowanego legendarną już serią filmową" - powiedział Lance Bradley, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii. „Nie tylko nasze robocze Mitsubishi L200 zapewnią niezawodną obsługę logistyczną zespołowi produkcyjnemu Fast & Furious Live - nasze pojazdy będą również obecne w niektórych przełomowych sekwencjach akcji programu, więc cieszymy się, że możemy zapewnić wsparcie w wielu aspektach tej niesamowitej produkcji”.

Oficjalnie zaanonsowany w zeszłym miesiącu, napędzany adrenaliną, dwugodzinny program „Fast & Furious Live”, ma być najbardziej spektakularną produkcją na żywo, jaką kiedykolwiek stworzono, zachwycając pokazami precyzyjnej jazdy i nowo stworzonymi numerami kaskaderskimi. Fani zostaną przetransportowani bezpośrednio do tego wciągającego uzupełnienia filmów serii „Fast & Furious” dzięki ulubionym samochodom, lokalizacjom oplatającym kulę ziemską oraz kluczowym scenom z serii filmowej - odtworzonym z pomocą najnowocześniejszej technologii mappingu projekcji 3D. Więcej informacji i bilety dostępne są pod adresem www.fastandfuriouslive.com

-

Seria „Fast & Furious”

Przez osiem filmów, które stopniowo rozbudzały emocje w stale rosnącej publiczności i zarobiły na całym świecie ponad 5 miliardów dolarów, hit wytwórni Universal Pictures stał się najbardziej dochodową i najdłużej wyświetlaną serią filmową tego studia. Na platformach mediów społecznościowych miłośnicy cyklu i obsady stali się największą grupą fanów, spośród wszystkich, aktywnych obecnie serii kinowych. Śladem „Furious 7” z 2015 roku, jednego z filmów, które najszybciej zarobiły 1 miliard dolarów na całym świecie w historii box-office i szóstego, największego tytułu filmowego wszech czasów, pojawiła się najnowsza odsłona tej popularnej serii filmów: „The Fate of the Furious”. Film zadebiutował w kinach w kwietniu 2017 roku i osiągnął status największego otwarcia wszech czasów.

Fast Live Productions

Brand Events we współpracy ze specjalistami z branży sportowej, medialnej i rozrywkowej spod znaku Epsilon Partners, stworzyli i sfinansowali spółkę joint venture Fast Live Productions Ltd, która będzie produkować i organizować tournee Fast & Furious Live na całym świecie przez najbliższe 5 lat. Brand Events współpracował wcześniej z BBC Worldwide, produkując i organizując niezwykle udane pokazy Top Gear Live na całym świecie przez ponad 10 lat. Firma prowadzi wiele innych renomowanych imprez motoryzacyjnych i festiwali, w tym festiwal motoryzacyjny Ignition, London Classic Car Show i festiwale CarFest. Firma powszechnie uważana za najbardziej renomowaną i innowacyjną w organizacji i produkcji imprez konsumenckich, ma na swoim koncie wiele wyróżnień branżowych.

Universal Brand Development

Universal Brand Development odpowiada za globalną ekspansję franszyzy, własności intelektualnej, postaci i materiałów firmy, realizowaną za pomocą innowacyjnych produktów fizycznych i cyfrowych, tworzonych treści i programów konsumenckich. Wraz z zarządzaniem markami franczyzowymi, podstawowa działalność Universal Brand Development obejmuje produkty konsumenckie, gry i platformy cyfrowe oraz rozrywkę na żywo w oparciu o szeroką gamę własności intelektualnych firmy utworzoną przez Universal Pictures, Illumination Entertainment, DreamWorks Animation i NBCUniversal cable i TV. Universal Brand Development jest segmentem biznesowym Universal Filmed Entertainment Group i częścią NBCUniversal, spółki zależnej Comcast Corporation (NASDAQ: CMCSA).

-

źródło: Mitsubishi Motors Polska

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Nowe Mitsubishi Colt 2023 - Cena w Polsce
Nowe Mitsubishi Colt 2023 - Cena w Polsce

MITSUBISHI | Siódma generacja Mitsubishi Colta zapowiada technologiczną rewolucję nie tylko w gamie Mitsubishi, ale i w popularnym segmencie B. Nowe Mitsubishi COLT zadebiutuje w Polsce tej jesieni a ceny modelu startują od 71 990 PLN.

21. Zlot Mitsumaniaków
21. Zlot Mitsumaniaków

Mitsubishi | 200 wielbicieli samochodów marki Mitsubishi spotkało się we wrześniu na 21. Zlocie Mitsumaniaków w malowniczych okolicach Grudziądza. Tradycyjnie spotkanie przebiegało w radosnej, rodzinnej atmosferze zabawy a wśród 80 pojazdów marki spod znaku Trzech Diamentów nie zabrakło prawdziwych perełek.

Space Star w niskim oprocentowaniu i inne atrakcyjne oferty w salonach Mitsubishi Grupy Gezet
Space Star w niskim oprocentowaniu i inne atrakcyjne oferty w salonach Mitsubishi Grupy Gezet

OFERTY | W salonach marki Mitsubishi Grupy Gezet czekają atrakcyjne oferty na zakup samochodów. Dostępny jest nieoprocentowany kredyt na Space Star, oszczędności na Eclipse Cross PHEV, nowa generacja ASX 2023 i możliwość rezerwacji nowego Colta. To doskonała okazja, by znaleźć idealny samochód w korzystnych warunkach.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 2.4 mivec 188KM LEASE&GO
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 8 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2022
Mitsubishi ASX INVITE + Style + Cold 1.3 MHEV 6MT 140 KM
 • Model: ASX
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star Invite SDA 1.2 71 KM MT
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony