DWA WYRÓŻNIENIA DLA MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS Z NAGRODĄ "PLAYBOY CAR OF THE YEAR 2018"

Dynamiczna, sportowa i nowoczesna sylwetka SUV-a coupe, znakomite osiągi i własności jezdne to tylko nieliczne cechy, które skłoniły członków jury do głosowania na Mitsubishi Eclipse Cross. Według zgodnej opinii członków jury “Mitsubishi Eclipse Cross to nowość w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie tylko w sensie konstrukcji, ale też filozofii całej marki. Stylowy Eclipse Cross przeciera szlak, proponując klientom podwyższony prześwit, na życzenie napęd na wszystkie koła, wzmocnione nadwozie oraz obszerną kabinę. To idealne auto na co dzień nie tylko dla playboya – kusi sportową sylwetką i sexapilem a jednocześnie jest przewidywalny, bezpieczny i dobrze się prowadzi.”

Konkurs Playboya ma długą, aż 26-letnią tradycję a członkowie jury to prawdziwi motoryzacyjni eksperci i entuzjaści – jest wśród nich najbardziej znany polski kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, wytrawny rajdowiec Andrzej Koper i znani dziennikarze - Włodzimierz Zientarski, Andrzej Borowczyk i Rafał Jemielita.

Tegoroczne wyróżnienie to trzecia nagroda dla Mitsubishi w konkursie magazynu Playboy – poprzednie trofea otrzymały modele Lancer Evolution i Lancer Sedan. Najnowszy model Mitsubishi - Eclipse Cross, produkowany w japońskiej fabryce Okazaki, przyciąga wzrok sportowym profilem SUV-a coupe. Kierowcy docenią znakomite osiągi i niezwykłą precyzję prowadzenia uzyskaną dzięki sztywnemu, choć komfortowemu zawieszeniu i znanemu z Mitsubishi Lancera Evolution układowi kontroli napędu na 4 koła Super-All Wheel Control najnowszej generacji. Pojazd napędza zupełnie nowy, turbodoładowany silnik benzynowy z podwójnym systemem wtryskowym o pojemności 1.5 litra i mocy 163 KM współpracujący z 8-biegową automatyczną przekładnią CVT i 6-biegową, manualną skrzynią biegów. Nowy SUV Mitsubishi oferuje ciche, komfortowe i świetnie rozplanowane wnętrze wysokiej jakości z panoramicznym, otwieranym dachem i innowacyjnymi układami sterowania i łączności, jak na przykład SDA – systemem łączności z telefonem czy przeziernym wyświetlaczem HUD. Nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów czuwa kilkanaście najnowocześniejszych układów oraz opatentowana przez Mitsubishi Motors konstrukcja RISE rozpraszająca energię podczas zderzenia. Przewagę nad konkurencją daje nowemu modelowi Mitsubishi Eclipse Cross wyjątkowo bogate wyposażenie już w podstawowej wersji. Nowy model https://www.mitsubishi.pl/samochody/eclipse-cross jest w Polsce dostępny w 8 konfiguracjach, 5 wersjach wyposażenia i 7 kolorach nadwozia a ceny tego modelu startują obecnie od 89 990 zł. “Cieszymy się z tej prestiżowej nagrody dla Mitsubishi Eclipse Cross, który okazał się lepszy od tak wielu obecnych już na rynku konkurentów. Wspaniale, że tak znakomite grono ekspertów doceniło owoc naszego rajdowego dziedzictwa oraz 80-letnich doświadczeń w budowaniu napędów na 4 koła i SUV-ów.” powiedział Yasuyuki Oyama, prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

-

-

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS NR 1 W PLEBISCYCIE NIEMIECKIEGO MAGAZYNU OFF-ROAD

Zaledwie rok po swoim europejskim debiucie, Mitsubishi Eclipse Cross przyczynił się do stworzenia nowego segmentu pojazdów – SUV coupé. W bardziej dynamicznej koncepcji SUV-a opracowanej przez Mitsubishi, nie zabrakło flagowej technologii 4WD, w której zastosowano zaawansowany system kontroli napędu na 4 koła "Super-All Wheel Control" ("S-AWC") znany z Lancera Evolution.

W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy 2018 roku, w Europie znalazło klientów ponad 24.854 egzemplarzy Eclipse Cross (obszar MME34). Nic dziwnego, że odmłodzona technologia 4WD została doceniona przez niemiecki magazyn OFF ROAD, który przyznał Eclipse Cross pierwsze miejsce w kategorii "Crossover" 2018 roku. Wyboru dokonali czytelnicy znanego niemieckiego pisma, specjalizującego się w tematyce napędu na cztery koła, którzy wybierali swoje ulubione samochody spośród ponad 170 modeli w 13 różnych kategoriach. Kolejnym wotum zaufania czytelników OFF-ROAD dla marki i jej technologii 4WD, było zwycięstwo modelu Outlander PHEV w kategorii "Alternatywne układy napędowe".

-

-

źródło: Mitsubishi Polska

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta
Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta

Mitsubishi | Polski oddział Mitsubishi Motors, będący częścią globalnej grupy Astara, uzyskał najwyższą ocenę ze strony producenta samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni w corocznej ewaluacji dziesięciu najważniejszych obszarów biznesowych.

Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi
Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi

MITSUBISHI | Znany z ról teatralnych i filmowych aktor, Bartłomiej Topa, od sześciu lat związany z marką Mitsubishi w Polsce, odebrał oszczędny, innowacyjny model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Aktor od dawna promuje działania proekologiczne i stara się aktywnie chronić środowisko, więc elektryczna hybryda typu plug-in doskonale wpisuje się w jego styl życia. Model będzie też partnerował mu na planie filmów edukacyjnych, popularyzujących ochronę środowiska i mądre korzystanie z uroków natury podczas plenerowych wyjazdów.

MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu
MitsuManiaki zapraszają na 22 zlot i celebrują 20-lecie klubu

Mitsubishi | Największy w Polsce fanklub marki samochodowej – Klub Mitsumaniaków, który w tym roku świętuje dwudziestolecie działalności – zaprasza na swój 22. zlot.

Najnowsze oferty

Mitsubishi Pajero 3.2 Diesel 200KM Instyle
 • Model: Pajero
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 250619 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2014
Mitsubishi Colt 1.6 HEV 143KM INSTYLE 2023
 • Model: Colt
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 883 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi ASX 1.3 Instyle 158KM 7DCT
 • Model: ASX
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 4500 km
 • Skrzynia biegów: Dwusprzęgłowa
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony