JEEP WRANGLER Z KOLEJNYMI NAGRODAMI

JEEP WRANGLER - SAMOCHÓD LEGENDA

O zwycięstwie zdecydowali Czytelnicy portalu, którzy oddawali swoje głosy na zeszłoroczne premiery podzielone na kategorie specjalne. Głosowanie trwało trzy miesiące i wzięło w nim udział łącznie 11 tysięcy internautów. Pierwsza edycja plebiscytu portalu moto.pl przyniosła nagrodę flagowemu modelowi amerykańskiej marki Jeep. W kategorii nagród specjalnych, do których należy „Samochód Legenda”, o zwycięstwo walczyły samochody wprowadzone na rynek w 2018 roku. Żaden z nich nie zrobił na głosujących większego wrażenia niż czwarta generacja rasowego, autentycznego Jeepa Wrangler, który pojawił się w polskich Salonach przed czterema miesiącami. Jeep Wrangler to niekwestionowany mistrz jazdy terenowej, który w czwartej generacji połączył legendarne zdolności off-roadowe z kultową stylistyką marki i zaawansowanymi funkcjami technologicznymi. Najnowszy Wrangler zachwyca niezrównanym wyposażeniem technicznym, w zależności od wersji obejmującym dwa zaawansowane systemy napędu 4x4, Command-Trac i Rock-Trac z trybem do codziennie jazdy Full-Time. Wersja Rubicon wyposażona jest standardowo w elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lock, oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator.

Nowy Jeep Wrangler doskonale radzi sobie zarówno na bezdrożach, jak i na ekskluzywnych ulicach miast, oferując nowoczesny design, który pozostaje wierny swemu oryginałowi, jednocześnie łącząc w sobie większe poczucie wolności podczas jazdy z otwartą przestrzenią nad głową oraz zaawansowane funkcje technologiczne w zakresie bezpieczeństwa i łączności. Liczne systemy bezpieczeństwa czynnego i biernego obejmują m.in. monitorowanie martwego pola z ostrzeganiem o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu, kamerę cofania ParkView z dynamicznymi liniami siatki, elektroniczną kontrolę stabilności (ESC) z systemem ERM przeciwdziałającym przewróceniu się pojazdu i cztery poduszki powietrzne w standardzie. Z kolei o łączność dba nowy system Uconnect™ z aplikacją Apple CarPlay, Android Auto oraz ekran dotykowy o przekątnej 7” lub 8,4” z funkcją „pinch-and-zoom".

Jeep Wrangler czwartej generacji jest dostępny w trzech różnych poziomach wyposażenia: Sport, Sahara i Rubicon, w konfiguracjach 2- lub 4-drzwiowej. Sahara dodatkowo oferuje nowy pakiet Overland zapewniający bardziej ekskluzywny wygląd. W Europie przyszli właściciele Jeepa Wrangler mogą wybierać spośród dwóch nowych silników: 2,2-litrowego turbo diesla MultiJet II i 2,0-litrowej jednostki benzynowej z turbodoładowaniem, współpracujących z nową, ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów i funkcją Stop-Start (ESS).

Cena nowego Jeepa Wrangler zaczyna się od 201 900 zł za 2-drzwiową wersję Sport z 200-konnym silnikiem turbo diesel 2.2 Multijet II. Pełna oferta nagrodzonego w plebiscycie The Best of Moto 2018 Wranglera jest dostępna (TUTAJ).

-

-

NOWY WRANGLER Z TYTUŁEM 4x4 OF THE YEAR

Legendarny Jeep Wrangler nieustannie potwierdza swoje wielokrotnie nagradzane umiejętności, teraz otrzymujac specjalną nagrodę „4x4 of the Year”, przyznaną przez angielski 4x4 Magazine. Wyróżnienie to przyznano po tym, jak eksperci oceniający zdolności jazdy umieścili nową, czwartą generację kultowego modelu Jeepa Wranglera na czele jego najpoważniejszych konkurentów w tej klasie. Ocena w specjalnej kategorii nagród „Off-Road” koncentruje się wyłącznie na osiągach samochodu w terenie, czyli atrybucie Jeepa Wranglera, bardzo szybko docenionym przez jury.

Wprowadzony w Europie we wrześniu zeszłego roku, nowy Jeep Wrangler, który tak samo swobodnie sprawdza się na miejskich ulicach, jak i poza utartymi szlakami, łączy legendarną off-roadową sprawność Jeepa z najwyższym komfortem, autentycznym stylem oraz zaawansowaną technologią. W rezultacie powstał najinteligentniejszy w historii Wrangler, mający niezrównane wyposażenie techniczne, które w zależności od wersji, obejmuje dwa zaawansowane systemy napędu 4x4, Command-Trac i Rock-Trac z trybem do codziennej jazdy Full-Time. Wersja Rubicon wyposażona jest standardowo w elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lock oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator. Również gama silników Wranglera została odnowiona poprzez wprowadzenie 2.2-litrowego silnika turbo diesel o mocy 200 KM oraz 2.0-litrowego silnika benzynowego o mocy 272 KM. Oba nowe silniki zestawione są z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów.

Co roku, zespół ekspertów z 4x4 Magazine, jednego z najbardziej znanych na świecie magazynów specjalizujących się w samochodach 4x4, testuje dużo pojazdów z napędem na cztery koła, wyprodukowanych przez światowe firmy. Przed wydaniem werdyktu, oprócz oceny aut pod kątem właściwości jezdnych, jury ocenia te samochody również pod względem zdolności jazdy w terenie w kategorii małych, średnich i dużych SUV-ów oraz w kategorii „Performance SUV" i „Best Off-Roader". Nagrody specjalne dotyczą kategorii „Best Value", „Off-Road Award" oraz „Producent Roku Samochodu 4x4".

-

źródło: Jeep Polska

Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Compass i Avenger Freedom Edition z pakietami korzyści w cenie standardowego pojazdu
Jeep® Compass i Avenger Freedom Edition z pakietami korzyści w cenie standardowego pojazdu

JEEPW salonach marki Jeep® zadebiutowała nowa edycja specjalna bestsellerowych modeli Avenger i Compass – wersja Freedom Edition. 

Premiera Avengera e-Hybrid i Wranglera 2024 podczas X jubileuszowej edycji Camp Jeep PL
Premiera Avengera e-Hybrid i Wranglera 2024 podczas X jubileuszowej edycji Camp Jeep PL

JEEP | Po raz 10. fani amerykańskiej marki spotkali się na największej w Polsce imprezie dedykowanej ich off-roadowej pasji i miłości do samochodów marki Jeep

Sukces marki Jeep – 100 000 zamówień złożonych na Jeepa® Avengera
Sukces marki Jeep – 100 000 zamówień złożonych na Jeepa® Avengera

JEEP | Uhonorowany tytułem Europejskiego Samochodu Roku 2023, Jeep® Avenger zdobył wyjątkowe uznanie i popularność, a 100 000 zamówień od klientów jest dowodem na jego rynkowy sukces.

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Longitude 1.2 T3 130KM MHEV RUBY czerwony
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Avenger Summit 1.2 100KM MHEV- MY24
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Wrangler SAHARA 2.0 benzyna 272KM
 • Model: Wrangler
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony