JEEP WRANGLER Z KOLEJNYMI NAGRODAMI

JEEP WRANGLER - SAMOCHÓD LEGENDA

O zwycięstwie zdecydowali Czytelnicy portalu, którzy oddawali swoje głosy na zeszłoroczne premiery podzielone na kategorie specjalne. Głosowanie trwało trzy miesiące i wzięło w nim udział łącznie 11 tysięcy internautów. Pierwsza edycja plebiscytu portalu moto.pl przyniosła nagrodę flagowemu modelowi amerykańskiej marki Jeep. W kategorii nagród specjalnych, do których należy „Samochód Legenda”, o zwycięstwo walczyły samochody wprowadzone na rynek w 2018 roku. Żaden z nich nie zrobił na głosujących większego wrażenia niż czwarta generacja rasowego, autentycznego Jeepa Wrangler, który pojawił się w polskich Salonach przed czterema miesiącami. Jeep Wrangler to niekwestionowany mistrz jazdy terenowej, który w czwartej generacji połączył legendarne zdolności off-roadowe z kultową stylistyką marki i zaawansowanymi funkcjami technologicznymi. Najnowszy Wrangler zachwyca niezrównanym wyposażeniem technicznym, w zależności od wersji obejmującym dwa zaawansowane systemy napędu 4x4, Command-Trac i Rock-Trac z trybem do codziennie jazdy Full-Time. Wersja Rubicon wyposażona jest standardowo w elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lock, oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator.

Nowy Jeep Wrangler doskonale radzi sobie zarówno na bezdrożach, jak i na ekskluzywnych ulicach miast, oferując nowoczesny design, który pozostaje wierny swemu oryginałowi, jednocześnie łącząc w sobie większe poczucie wolności podczas jazdy z otwartą przestrzenią nad głową oraz zaawansowane funkcje technologiczne w zakresie bezpieczeństwa i łączności. Liczne systemy bezpieczeństwa czynnego i biernego obejmują m.in. monitorowanie martwego pola z ostrzeganiem o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu, kamerę cofania ParkView z dynamicznymi liniami siatki, elektroniczną kontrolę stabilności (ESC) z systemem ERM przeciwdziałającym przewróceniu się pojazdu i cztery poduszki powietrzne w standardzie. Z kolei o łączność dba nowy system Uconnect™ z aplikacją Apple CarPlay, Android Auto oraz ekran dotykowy o przekątnej 7” lub 8,4” z funkcją „pinch-and-zoom".

Jeep Wrangler czwartej generacji jest dostępny w trzech różnych poziomach wyposażenia: Sport, Sahara i Rubicon, w konfiguracjach 2- lub 4-drzwiowej. Sahara dodatkowo oferuje nowy pakiet Overland zapewniający bardziej ekskluzywny wygląd. W Europie przyszli właściciele Jeepa Wrangler mogą wybierać spośród dwóch nowych silników: 2,2-litrowego turbo diesla MultiJet II i 2,0-litrowej jednostki benzynowej z turbodoładowaniem, współpracujących z nową, ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów i funkcją Stop-Start (ESS).

Cena nowego Jeepa Wrangler zaczyna się od 201 900 zł za 2-drzwiową wersję Sport z 200-konnym silnikiem turbo diesel 2.2 Multijet II. Pełna oferta nagrodzonego w plebiscycie The Best of Moto 2018 Wranglera jest dostępna (TUTAJ).

-

-

NOWY WRANGLER Z TYTUŁEM 4x4 OF THE YEAR

Legendarny Jeep Wrangler nieustannie potwierdza swoje wielokrotnie nagradzane umiejętności, teraz otrzymujac specjalną nagrodę „4x4 of the Year”, przyznaną przez angielski 4x4 Magazine. Wyróżnienie to przyznano po tym, jak eksperci oceniający zdolności jazdy umieścili nową, czwartą generację kultowego modelu Jeepa Wranglera na czele jego najpoważniejszych konkurentów w tej klasie. Ocena w specjalnej kategorii nagród „Off-Road” koncentruje się wyłącznie na osiągach samochodu w terenie, czyli atrybucie Jeepa Wranglera, bardzo szybko docenionym przez jury.

Wprowadzony w Europie we wrześniu zeszłego roku, nowy Jeep Wrangler, który tak samo swobodnie sprawdza się na miejskich ulicach, jak i poza utartymi szlakami, łączy legendarną off-roadową sprawność Jeepa z najwyższym komfortem, autentycznym stylem oraz zaawansowaną technologią. W rezultacie powstał najinteligentniejszy w historii Wrangler, mający niezrównane wyposażenie techniczne, które w zależności od wersji, obejmuje dwa zaawansowane systemy napędu 4x4, Command-Trac i Rock-Trac z trybem do codziennej jazdy Full-Time. Wersja Rubicon wyposażona jest standardowo w elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lock oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator. Również gama silników Wranglera została odnowiona poprzez wprowadzenie 2.2-litrowego silnika turbo diesel o mocy 200 KM oraz 2.0-litrowego silnika benzynowego o mocy 272 KM. Oba nowe silniki zestawione są z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów.

Co roku, zespół ekspertów z 4x4 Magazine, jednego z najbardziej znanych na świecie magazynów specjalizujących się w samochodach 4x4, testuje dużo pojazdów z napędem na cztery koła, wyprodukowanych przez światowe firmy. Przed wydaniem werdyktu, oprócz oceny aut pod kątem właściwości jezdnych, jury ocenia te samochody również pod względem zdolności jazdy w terenie w kategorii małych, średnich i dużych SUV-ów oraz w kategorii „Performance SUV" i „Best Off-Roader". Nagrody specjalne dotyczą kategorii „Best Value", „Off-Road Award" oraz „Producent Roku Samochodu 4x4".

-

źródło: Jeep Polska

Czytaj więcej o marce Jeep

Dynamiczny wzrost sprzedaży Jeepa® Avengera
Dynamiczny wzrost sprzedaży Jeepa® Avengera

JEEP | Od momentu premiery, złożono już ponad 40.000 zamówień w Europie na w pełni elektrycznego Jeepa® Avengera, zdobywcę tytułu „Europejskiego Samochodu Roku 2023”

JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE
JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE

JEEP | Dzięki atrakcyjnej ofercie finansowania przygotowanej dla polskich klientów przez markę Jeep we współpracy z Stellantis Financial Services jest on teraz dostępny w abonamencie, w promocyjnych ratach miesięcznych  

JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”
JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”

JEEP | Jeep Avenger został uznany za najlepszą nowość projektową 2023 roku – „Best Design Novelty”, wyraźnie wyprzedzając konkurencję. Avenger wygrał zdobywając 53 procent głosów i tym samym sięgnął po upragnioną nagrodę „autonis”. 

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Longitude 1.2 TB Puretech 100KM - Pakiet Zimowy
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Avenger Longitude 1.2 TB Puretech 100KM - Pakiet Zimowy
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Grand Cherokee Summit 3.0 V6 250KM A8 Quadra Drive II FV23%, I właściciel
 • Model: Grand Cherokee
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 96500 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2019

Odwiedź nasze salony