HONDA CB1000R, CMX500 REBEL I MONKEY 2023: NOWA GAMA KOLORÓW

Nowa wersja CB1000R Black Edition dołącza do linii Neo Sports Café. CMX500 Rebel, przez ostatnie dwa lata najpopularniejszy w Europie model w kategorii custom, otrzymuje całkowicie nową gamę stylowych kolorów, a edycja „S” dostępna jest w nowym dynamicznym malowaniu. Radosny Monkey otrzymuje aktualizacje kolorów, które nawiązują do klasycznych projektów z lat 60.

Nowy CB1000R Black Edition w kolorze Mat Jeans Blue Metallic dołącza do istniejącej już wersji Black Edition, zajmującej miejsce na czele rodziny Neo Sports Café Hondy. Oba kolory posiadają nowy srebrny akcent na zbiorniku, współgrający ze starannie dobranymi detalami z mechanicznie obrabianego aluminium na ramionach obręczy kół, powierzchniach wahacza, osłonach silnika i zaciskach mocowania kierownicy. Elegancki i agresywny wygląd końcowy uzupełnia dopasowana kolorystycznie osłona siedzenia pasażera. Standardowy CB1000R na rok modelowy 2023 zyska nowy wygląd dzięki nowemu stylowemu malowaniu Bordeaux Red Metallic.

CMX500 Rebel, spełniający wymogi prawa jazdy A2, kompaktowy cruiser z rzędowym dwucylindrowym silnikiem o pojemności 500 cm3, od dwóch lat jest najlepiej sprzedającym się w Europie modelem w kategorii custom. Przystępny, łatwy do opanowania i przyjazny w codziennej eksploatacji Rebel posiada atrakcyjną standardową specyfikację, która obejmuje między innymi sprzęgło antyhoppingowe, oświetlenie LED i wskaźnik załączonego biegu.

Na rok modelowy 2023, CMX500 Rebel otrzymuje trzy zupełnie nowe, atrakcyjne opcje kolorystyczne: Mat Gunpowder Black Metallic, Pearl Smoky Gray oraz Candy Diesel Red. Wersja CMX500 Rebel „S”, którą wyposażono seryjnie w szereg praktycznych i atrakcyjnych akcesoriów, w tym osłonę reflektora, całkowicie czarne osłony widelca oraz siedzenie ze szwami w kształcie diamentu, jest teraz dostępna w dodającym dynamiki, nowym kolorze Titanium Metallic.

Od czasu zeszłorocznego powrotu do oferty modelowej, Honda Monkey kontynuuje zdobywanie sympatii na drogach całej Europy. Na rok 2023 model ten będzie dostępny w nowym kolorze Pearl Shining Black oraz w zaktualizowanych kolorach Banana Yellow i Pearl Nebula Red. Wszystkie trzy wersje kolorystyczne mają dopasowaną kolorystycznie ramę, widelce, wahacz i tylne zawieszenie, a także tartanową osłonę siedzenia i stylowe osłony zbiornika, które nawiązują do klasycznego stylu Monkey z końca lat 60.

___
źródło: Honda Motocykle Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Honda

Honda MSX125 Grom na rok modelowy 2025
Honda MSX125 Grom na rok modelowy 2025

HONDA MOTOZmodernizowany model MSX125 Grom 2025 jest gotowy do wejścia na rynek europejski z przeprojektowanym nadwoziem i nowymi opcjami kolorystycznymi. 

Tak wyglądał Honda MotoDay'24 w Grupie Gezet
Tak wyglądał Honda MotoDay'24 w Grupie Gezet

HONDA MOTO | To było prawdziwe święto dla miłośników motocykli, które przyciągnęło do Zielonej Góry tłumy pasjonatów jednośladów. Pierwsza edycja Honda Motoday’24 zorganizowana przez Grupę Gezet przeszła do historii. Wydarzenie było pierwszym szkoleniem motocyklowym, organizowane przez salony Hondy Grupy Gezet. W weekend 29-30 czerwca miłośnicy motocykli mieli okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów ze Szkoły Jazdy MotoKenner z Wrocławia.

Honda CRF110F na rok 2025
Honda CRF110F na rok 2025

HONDA MOTO | CRF110F na rok 2025 r. otrzymuje nową kolorystykę, która upodabnia go do jego większych braci - CRF250R i CRF450R.

Najnowsze oferty

Honda EM1 e - skuter elektryczny
 • Model: EM1
 • Przebieg: 2 km
 • Napęd: Pas napędowy
 • Rodzaj paliwa: Elektryczny
 • Rok produkcji: 2023
Honda SH 125i ABS, Nowy
Honda SH 125i ABS, Nowy
Dodaj do schowka
 • Model: SH
 • Przebieg: 5 km
 • Napęd: Pas napędowy
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Honda EM1 e - skuter elektryczny
 • Model: EM1
 • Przebieg: 200 km
 • Napęd: Pas napędowy
 • Rodzaj paliwa: Elektryczny
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony