ALOHA JEEP AVENGER - CAMP JEEP PL 2023 ZA NAMI!

To dopiero był weekend! Na cztery dni położone nad Zalewem Wiślanym Kadyny zamieniły się w barwne Jeep City w hawajskim stylu. Na miejsce zjechało się prawie pół tysiąca Jeepersów w kolorowych Wranglerach, Grand Cherokee i Renegade’ach. Uczestników witał napis „Aloha Jeep” i organizatorzy w naszyjnikach z kwiatów. Jak zawsze na Jeep Camp panowała przyjacielska atmosfera, a nowi uczestnicy szybko znaleźli wspólny język ze stałymi bywalcami wypraw 4x4. Kolejny raz w zlocie wzięły udział zespoły z zagranicy – na tegoroczną edycję przyjechały załogi z Austrii oraz, już po raz kolejny, kilka ekip węgierskich.

W czwartek wieczór wszyscy spotkali się na odprawie otwierającej 9. edycję Camp Jeep PL, by w kolejnych dniach odkrywać bezdroża Wysoczyzny Elbląskiej, przeprawiać się przez most pontonowy, pływać po Zalewie Wiślanym, zwiedzać ufortyfikowane Wzgórze Katedralne Fromborka oraz bawić się razem przy kolacji i muzyce na żywo w specjalnie zbudowanym miasteczku Campowym, przypominającym spot surfingowy na Waikiki Beach.


W tym roku atrakcją specjalną w Jeep City był najnowszy model Avenger zaprezentowany w dopasowanych do klimatu imprezy, energetycznych kolorach Ruby, Sun i Lake. Avenger, który właśnie zadebiutował w autoryzowanych salonach sprzedaży na polskim rynku, to nie tylko pierwszy w pełni elektryczny model marki, pierwszy produkowany w Polsce, ale także pierwszy w historii Jeep z prestiżowym tytułem Europejskiego Samochodu Roku 2023 (COTY). A to nie jedyna nagroda, którą zdobył ten atrakcyjny miejski SUV. Ma on również na koncie wyróżnienia dla najlepszego „Rodzinnego SUV-a” od Women's World Car of the Year (WWCOTY), czy „Elektryczne Auto Roku” i „Najlepszy Elektryczny Samochód Miejski” od TopGear.com.

Jego zalety najlepiej jednak poznać osobiście, podczas jazdy testowej na Dniach Otwartych Jeepa, które właśnie trwają w autoryzowanych salonach marki. Warto przyjść i przekonać się, jak świetnie Avenger łączy legendarne DNA marki z nowoczesnymi technologiami i kompaktowymi wymiarami, radząc sobie zarówno na autostradzie, nieutwardzonych drogach, jak i na zatłoczonych ulicach miast. I doświadczyć zalet funkcjonalnego designu w przestronnym, doskonale skomunikowanym wnętrzu. A także przetestować w pełni elektryczny napęd łączący silnik o mocy 156 KM z akumulatorem o pojemności 54 kWh, zapewniającym zasięg do 400 km w mieszanych warunkach drogowych wg WLTP i do 550 km podczas jazdy miejskiej*. Dla fanów tradycyjnych rozwiązań na polskim rynku Avenger jest też dostępny z jednostką benzynową 1.2 GSE T3 z turbodoładowaniem.


Jeep Camp PL to cykliczna impreza organizowana we współpracy z marką Jeep przez Jeep® Owners Group Poland, największy polski klub zrzeszający fanów tych dzielnych aut 4x4. Pierwsza edycja tego wydarzenia, odbyła się w 2015 r. w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, następna w Bieszczadach, gdzie Jeepersi świętowali 75. urodziny marki. Kolejne dwa lata upłynęły pod znakiem premier – Compassa w 2017 roku w Karkonoszach i Wranglera JL rok później na Kaszubach. W 2019 roku Jeepersi byli na Mazurach, a w 2020 roku z powodu pandemii spotkali się dopiero pod koniec wakacji, w okrojonej formule. Ale i wtedy udało się stworzyć wyjątkowy klimat i poznać, prezentowanego po raz pierwszy w Polsce, Jeepa Gladiatora. W 2021 r., w 80. rocznicę powstania Willysa MB, fani aut z siedmioszczelinowym grillem wrócili w Bieszczady, a w zeszłym roku objechali Kotlinę Kłodzką.

Tradycją Jeep Camp PL jest motyw przewodni imprezy, który jest podkreślany nie tylko dekoracjami, ale i nazwami tras oraz gadżetami. W zeszłym roku byli to jaskiniowcy, a w tym roku Hawaje. Na piątkowy wieczór Jeepersi przebierają się w stroje zgodne z motywem imprezy. Jeep Camp PL uosabia wartości marki Jeep, takie jak: wolność, przygoda, autentyczność i pasja.

Czytaj więcej o marce Jeep

Jubileuszowa 10. edycja Camp Jeep PL już w czerwcu
Jubileuszowa 10. edycja Camp Jeep PL już w czerwcu

JEEP | W dniach 20-23 czerwca odbędzie się 10. edycja legendarnego zlotu miłośników aut 4x4 z siedmioszczelinowym grillem – Camp Jeep PL.

Avenger e-Hybrid bohaterem Dni Otwartych w salonach marki Jeep®
Avenger e-Hybrid bohaterem Dni Otwartych w salonach marki Jeep®

JEEP | Marka Jeep® zaprasza do autoryzowanych salonów sprzedaży na premierę modelu Avenger e-Hybrid – najnowszej odsłony bestsellerowego SUV-a z segmentu B, który w pierwszych trzech miesiącach wygenerował przeszło 30% wolumenu sprzedaży całej marki w Polsce.

Jeep® Wrangler i spółka w wyjątkowo atrakcyjnym abonamencie dla firm
Jeep® Wrangler i spółka w wyjątkowo atrakcyjnym abonamencie dla firm

Jeep | Jeep® ogłasza nową ofertę abonamentową dla przedsiębiorców, z niezwykle atrakcyjnym finansowaniem kultowych modeli, wpisujących się w jedne z najpopularniejszych segmentów samochodów w Polsce.

Najnowsze oferty

Jeep Compass Altitude MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Avenger SUMMIT 1.2 T3 100KM Mhev- produkcja 2024, AUTOMAT
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Wrangler SAHARA 2.0 Turbo 272KM 4x4- rocznik 2024
 • Model: Wrangler
 • Typ nadwozia: Terenowy
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony