NOWY JEEP GRAND CHEROKEE 4xe NA CAMP JEEP 2022

Za nami ósma edycja Camp Jeep PL – największej krajowej imprezy zrzeszającej miłośników amerykańskich aut 4x4 z siedmioszczelinowym grillem. 130 załóg złożonych z fanów off-roadu oraz marki Jeep spotkało się w minionym tygodniu w Kudowie-Zdroju, gdzie czekały na uczestników aż cztery dni doskonałej przygody – licznych prób terenowych, odkrywania atrakcji Gór Stołowych, Orlickich i Kotliny Kłodzkiej oraz wieczornej zabawy i wymiany doświadczeń. Łącznie z pojazdami zabytkowymi, wystawowymi oraz organizacyjnymi na miejscu zlotu zebrało się prawie 170 Jeepów, a liczba uczestników przekroczyła 400 osób. Organizatorem wydarzenia, we współpracy z marką Jeep, jest Jeep Owners Group Poland, największy polski klub zrzeszający fanów marki.

Na uczestników Jeep Camp PL 2022 czekała w tym roku wyjątkowa atrakcja – jako pierwsi w Polsce mogli poznać najnowszego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid podczas ekskluzywnego statycznego pokazu przedpremierowego. Tłumnie zgromadzeni uczestnicy byli pod wrażeniem najnowszego modelu premium marki Jeep, a ich pełne emocji pierwsze reakcje były entuzjastyczne.

-

-

Nowy Grand Cherokee 4xe, którego od 24 maja br. można zamawiać w Polsce, to piąta generacja najczęściej nagradzanego SUV-a w historii oraz kolejny krok marki Jeep w kierunku elektryfikacji. Nowy zelektryfikowany Jeep uzupełnia dotychczasową gamę marki, obejmującą modele Renegade 4xe, Compass 4xe i Wrangler 4xe. Statystyki sprzedaży z pierwszego kwartału br. pokazują, że co trzeci europejski klient Jeepa wybierał wersję 4xe. Klienci doceniają technologię hybrydową plug-in 4xe zwiększającą przyjemność z jazdy, wolność i przygodę, a jednocześnie zapewniającą niespotykane osiągi, oszczędność paliwa i poszanowanie środowiska.

Nowy Jeep Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid wyróżnia się nową architekturą pojazdu, przeprojektowanym wyglądem nadwozia i wnętrzem wykonanym z najwyższej jakości materiałów oraz nowym napędem hybrydowym plug-in. Dzięki systemom napędu 4x4 Quadra-Trac II i Quadra-Drive II oraz elektronicznie rozłączanemu przedniemu stabilizatorowi auto oferuje niezrównane możliwości terenowe i doskonałą dynamikę jazdy na drodze. Nowe zawieszenie pneumatyczne Jeep Quadra-Lift™ z elektronicznym układem adaptacyjnego tłumienia zapewnia najlepszy w swojej klasie prześwit wynoszący aż 27,8 cm i głębokość brodzenia do 61 cm, a o rozrywkę w kabinie dba system Uconnect 5 z nową technologią z ekranem o przekątnej 10,1 cala i 10,25 cala. Nowy Jeep Grand Cherokee 4xe jest dostępny w wersjach Limited 4xe, Trailhawk 4xe, Overland 4xe i Summit Reserve 4xe w cenie katalogowej od 379 000 zł1 za model Limited 4xe z silnikiem benzynowym GME 2.0 Turbo 272 KM i elektrycznym 145 KM. Auto pojawi się w polskich salonach w ostatnim kwartale tego roku, a dealerzy rozpoczęli już zbieranie zamówień.

Camp Jeep PL to impreza skierowana do osób, dla których marka Jeep to synonim wolności i pasji podsycanych z każdym przejechanym kilometrem. To wydarzenie, które co roku skupia szerokie grono fanów marki Jeep, przyjeżdżających swoimi samochodami, aby wśród ludzi o podobnej pasji przeżyć prawdziwą przygodę na specjalnie przygotowanych trasach o różnym stopniu trudności, w tym dla zaawansowanych fanów off-roadu. Na trudniejszych odcinkach pomocą służą instruktorzy, którzy podpowiadają, jak w bezpieczny sposób wykorzystać niepowstrzymany potencjał aut. W zeszłych latach uczestnicy Jeep Camp PL zwiedzili już Jurę Krakowsko-Częstochowską, Pomorze, Karkonosze i Mazury, by tym razem ruszyć w okolice Gór Stołowych i Orlickich, do jednego z najstarszych polskich uzdrowisk. Jeep Camp PL to spotkanie „w gronie przyjaciół”, pozwalające fanom marki przeżyć prawdziwą przygodę w terenie oraz dzielić się swoimi emocjami oraz pasją z innymi użytkownikami wyjątkowych samochodów 4x4 spod znaku marki Jeep.

-

___
źródło: Jeep Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Jeep

NOWY JEEP GRAND CHEROKEE 4xe 2023 - PREZENTACJA W HISZPANII
NOWY JEEP GRAND CHEROKEE 4xe 2023 - PREZENTACJA W HISZPANII

NOWOŚĆ 2023Jeep Grand Cherokee nowej generacji został zaprezentowany międzynarodowej prasie w pięknej scenerii w pobliżu Malagi, która uosabia filary marki – wolność i zrównoważony rozwój. 

JEEP WYRUSZA NA SZLAK - EASTER JEEP SAFARI 2023
JEEP WYRUSZA NA SZLAK - EASTER JEEP SAFARI 2023

JEEP | Imponująca gama modeli koncepcyjnych przygotowanych przez markę Jeep na 57. Easter Jeep Safari, odbywające się corocznie w Moab w stanie Utah.

GRUPA GEZET ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ W GDAŃSKU
GRUPA GEZET ROZPOCZYNA DZIAŁALNOŚĆ W GDAŃSKU

INFORMACJE | Grupa Gezet nabyła blisko 90 proc. udziałów w gdańskiej spółce Auto Plus, będącej dealerem marki Fiat, Jeep oraz Alfa Romeo i tym samym rozpoczęła działalność w Trójmieście.

Najnowsze oferty

Jeep Renegade Limited 1.0 120 KM T3 MT6 I - wł. Martwe Pole Kamera cofania ACC
 • Model: Renegade
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 54900 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2018
Jeep Avenger 1.2 TB 100KM Summit Volcano
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Avenger 1.2 TB 100KM Summit Volcano
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony