CAMP JEEP 2019 Z EUROPEJSKĄ PREMIERĄ NOWEGO JEEPA GLADIATORA

NOWY JEEP GLADIATOR - PREMIERA NA CAMP JEEP 2019

Marka Jeep® ujawniła lokalizację Camp Jeep 2019, flagowego, cyklicznego spotkania pasjonatów, właścicieli i entuzjastów marki Jeep, które odbędzie się we Włoszech, w słynnym mieście San Martino di Castrozza (TN) w dniach 12 - 14 lipca br. Wspaniała lokalizacja w majestatycznych Dolomitach przywita fanów marki Jeep i członków Jeep Owners Group (JOG) z całej Europy i będzie idealnym tłem dla tegorocznego, pełnego atrakcji programu. Camp Jeep 2019 będzie jeszcze bardziej ekscytujący, ponieważ będzie okazją do zaprezentowania  wszystkim fanom i właścicielom samochodów marki Jeep, nowego Jeepa Gladiatora, najbardziej terenowego, średniej wielkości pick-upa wszech czasów, specjalnie zindywidualizowanego przy użyciu części i akcesoriów Mopar.

-

-

Na uczestników Camp Jeep 2019 czekają trzy dni ekscytujących przygód. Goście będą mieli okazję poznać i przetestować całą gamę modeli Jeepa, wziąć udział we wszystkich organizowanych aktywnościach, między innymi kursach szkoleniowych i sesjach jazdy off-road. Zaplanowano  koncerty na żywo i wiele atrakcji dla dzieci. Zachwycające Dolomity będą idealną sceną dla imprezy odbywającej się pod znakiem przygody, wolności i atrakcji na świeżym powietrzu, w czystym stylu „Jeep Jamboree", najbardziej klasycznego z amerykańskich zlotów przeznaczonych dla pasjonatów jazdy 4x4. Format będący inspiracją dla ponad trzydziestu tego typu spotkań odbywających się co roku od Kalifornii do Maine, od Arizony po Tennessee. Ta amerykańska tradycja została wznowiona w Europie w 2014 roku, dzięki spektakularnemu Camp Jeep, imprezie pod hasłem wolności, pasji i przygody w czystym, autentycznym stylu Jeepa.

Niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej edycji będzie nowy Jeep Gladiator. Po raz pierwszy zaprezentowany światu podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles pod koniec 2018 roku, nowy Jeep Gladiator oznacza powrót marki do segmentu pick-upów. Nowy Gladiator oparty jest na bogatym dziedzictwie mocnych, niezawodnych ciężarówek Jeep i oferuje autentyczną Jeepową stylistykę, funkcjonalność i wszechstronność, najlepszy w swojej klasie parametry ładowności i możliwości holowania, wolność jazdy z otwartą przestrzenią nad głową, zaawansowane układy napędowe, doskonałą dynamikę na drodze i w terenie, jak również szereg funkcji bezpieczeństwa i zaawansowanego pod względem technologii wyposażenia.

Produkowany w Toledo Supplier Park w Toledo w stanie Ohio, nowy Jeep Gladiator zawita do Salonów Jeepa w Stanach Zjednoczonych wiosną tego roku. Jego wprowadzenie na rynek w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) nastąpi w 2020 roku.

Kolejnym ważnym elementem nadchodzącego Camp Jeep będzie Jeep Wrangler Rubicon 1941 zaprojektowany przez Mopar, markę FCA zajmującą się produktami i usługami posprzedażnymi dla samochodów Grupy. Zaprezentowany na niedawnym Salonie Samochodowym w Genewie, Jeep Wrangler Rubicon 1941, ma 100% homologację do jazdy po drogach, udoskonalone Jeep Performance Parts i może pochwalić się niekwestionowanymi umiejętnościami terenowej jazdy. Do standardowej wersji tego modelu został dodany 2-calowy lift zawieszenia, snorkel, osłony boczne, czarne progi ochronne,  czarna pokrywa wlewu paliwa oraz maty podłogowe „all-weather”.

Zasadniczą konfigurację dopełnia kolor nadwozia z 1941 roku, która upamiętnia ważny rok dla marki Jeep: pierwsze pojawienie się Willysa, do którego nawiązują również inne detale samochodu, jak koła, gałka dźwigni zmiany biegów i pokrywa koła zapasowego. Samochód jest ponadto wyposażony w akcesoria Jeep® Authentic wybrane z gamy ponad 200 akcesoriów dedykowanych modelowi Jeep Wrangler: siedmioszczelinowy grill, chlapacze, dodatkowe oświetlenie offroadowe i matowe, czarne oprawy lusterek - kontrastujące z żółtym nadwoziem Hella Yella. Będą one dostępne już w lecie do wszystkich wersji Wranglera.

Dodatkowe informacje na temat Camp Jeep 2019 dostępne będą na lokalnych stronach prasowych Jeepa  lub na jego oficjalnych kanałach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/JeepOlllllllOpeople/

Instagram: https://www.instagram.com/jeepeurope/

-

___
źródło: Jeep Polska

Czytaj więcej o marce Jeep

Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających
Jeep® Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających

Jeep | Jeep® Grand Cherokee 4xe PHEV, synonim luksusowego SUV-a, w topowej wersji Summit Reserve oferuje klientom segmentu premium bardzo konkurencyjny stosunek ceny do wartości.

Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk
Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk

JEEP | Samochód koncepcyjny Jeep® Wagoneer S Trailhawk to idealne połączenie w pełni elektrycznych możliwości 4xe i autentycznego designu Jeepa w środku i na zewnątrz  

Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024
Marka Jeep przedstawia nowego, w pełni elektrycznego Jeepa® Wagoneera S 2024

Jeep | Jeep® Wagoneer S 2024, pierwszy globalny model marki z napędem elektrycznym (BEV), który pojawi się na rynku najpierw w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oferuje możliwości 4xe, imponujące osiągi, elegancki aerodynamiczny design i najnowocześniejsze technologie.

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Altitude MHEV Automat Od ręki!!!
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024
Jeep Compass Altitude 130+20KM AT7 MHEV
 • Model: Compass
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony