CAMP JEEP 2019 Z EUROPEJSKĄ PREMIERĄ NOWEGO JEEPA GLADIATORA

NOWY JEEP GLADIATOR - PREMIERA NA CAMP JEEP 2019

Marka Jeep® ujawniła lokalizację Camp Jeep 2019, flagowego, cyklicznego spotkania pasjonatów, właścicieli i entuzjastów marki Jeep, które odbędzie się we Włoszech, w słynnym mieście San Martino di Castrozza (TN) w dniach 12 - 14 lipca br. Wspaniała lokalizacja w majestatycznych Dolomitach przywita fanów marki Jeep i członków Jeep Owners Group (JOG) z całej Europy i będzie idealnym tłem dla tegorocznego, pełnego atrakcji programu. Camp Jeep 2019 będzie jeszcze bardziej ekscytujący, ponieważ będzie okazją do zaprezentowania  wszystkim fanom i właścicielom samochodów marki Jeep, nowego Jeepa Gladiatora, najbardziej terenowego, średniej wielkości pick-upa wszech czasów, specjalnie zindywidualizowanego przy użyciu części i akcesoriów Mopar.

-

-

Na uczestników Camp Jeep 2019 czekają trzy dni ekscytujących przygód. Goście będą mieli okazję poznać i przetestować całą gamę modeli Jeepa, wziąć udział we wszystkich organizowanych aktywnościach, między innymi kursach szkoleniowych i sesjach jazdy off-road. Zaplanowano  koncerty na żywo i wiele atrakcji dla dzieci. Zachwycające Dolomity będą idealną sceną dla imprezy odbywającej się pod znakiem przygody, wolności i atrakcji na świeżym powietrzu, w czystym stylu „Jeep Jamboree", najbardziej klasycznego z amerykańskich zlotów przeznaczonych dla pasjonatów jazdy 4x4. Format będący inspiracją dla ponad trzydziestu tego typu spotkań odbywających się co roku od Kalifornii do Maine, od Arizony po Tennessee. Ta amerykańska tradycja została wznowiona w Europie w 2014 roku, dzięki spektakularnemu Camp Jeep, imprezie pod hasłem wolności, pasji i przygody w czystym, autentycznym stylu Jeepa.

Niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej edycji będzie nowy Jeep Gladiator. Po raz pierwszy zaprezentowany światu podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles pod koniec 2018 roku, nowy Jeep Gladiator oznacza powrót marki do segmentu pick-upów. Nowy Gladiator oparty jest na bogatym dziedzictwie mocnych, niezawodnych ciężarówek Jeep i oferuje autentyczną Jeepową stylistykę, funkcjonalność i wszechstronność, najlepszy w swojej klasie parametry ładowności i możliwości holowania, wolność jazdy z otwartą przestrzenią nad głową, zaawansowane układy napędowe, doskonałą dynamikę na drodze i w terenie, jak również szereg funkcji bezpieczeństwa i zaawansowanego pod względem technologii wyposażenia.

Produkowany w Toledo Supplier Park w Toledo w stanie Ohio, nowy Jeep Gladiator zawita do Salonów Jeepa w Stanach Zjednoczonych wiosną tego roku. Jego wprowadzenie na rynek w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) nastąpi w 2020 roku.

Kolejnym ważnym elementem nadchodzącego Camp Jeep będzie Jeep Wrangler Rubicon 1941 zaprojektowany przez Mopar, markę FCA zajmującą się produktami i usługami posprzedażnymi dla samochodów Grupy. Zaprezentowany na niedawnym Salonie Samochodowym w Genewie, Jeep Wrangler Rubicon 1941, ma 100% homologację do jazdy po drogach, udoskonalone Jeep Performance Parts i może pochwalić się niekwestionowanymi umiejętnościami terenowej jazdy. Do standardowej wersji tego modelu został dodany 2-calowy lift zawieszenia, snorkel, osłony boczne, czarne progi ochronne,  czarna pokrywa wlewu paliwa oraz maty podłogowe „all-weather”.

Zasadniczą konfigurację dopełnia kolor nadwozia z 1941 roku, która upamiętnia ważny rok dla marki Jeep: pierwsze pojawienie się Willysa, do którego nawiązują również inne detale samochodu, jak koła, gałka dźwigni zmiany biegów i pokrywa koła zapasowego. Samochód jest ponadto wyposażony w akcesoria Jeep® Authentic wybrane z gamy ponad 200 akcesoriów dedykowanych modelowi Jeep Wrangler: siedmioszczelinowy grill, chlapacze, dodatkowe oświetlenie offroadowe i matowe, czarne oprawy lusterek - kontrastujące z żółtym nadwoziem Hella Yella. Będą one dostępne już w lecie do wszystkich wersji Wranglera.

Dodatkowe informacje na temat Camp Jeep 2019 dostępne będą na lokalnych stronach prasowych Jeepa  lub na jego oficjalnych kanałach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/JeepOlllllllOpeople/

Instagram: https://www.instagram.com/jeepeurope/

-

___
źródło: Jeep Polska

Czytaj więcej o marce Jeep

Dynamiczny wzrost sprzedaży Jeepa® Avengera
Dynamiczny wzrost sprzedaży Jeepa® Avengera

JEEP | Od momentu premiery, złożono już ponad 40.000 zamówień w Europie na w pełni elektrycznego Jeepa® Avengera, zdobywcę tytułu „Europejskiego Samochodu Roku 2023”

JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE
JEEP® AVENGER - JUŻ OD 1.050 ZŁ MIESIĘCZNIE W ABONAMENCIE

JEEP | Dzięki atrakcyjnej ofercie finansowania przygotowanej dla polskich klientów przez markę Jeep we współpracy z Stellantis Financial Services jest on teraz dostępny w abonamencie, w promocyjnych ratach miesięcznych  

JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”
JEEP®AVENGER zdobywa nagrodę za design „autonis”

JEEP | Jeep Avenger został uznany za najlepszą nowość projektową 2023 roku – „Best Design Novelty”, wyraźnie wyprzedzając konkurencję. Avenger wygrał zdobywając 53 procent głosów i tym samym sięgnął po upragnioną nagrodę „autonis”. 

Najnowsze oferty

Jeep Avenger Longitude 1.2 TB Puretech 100KM - Pakiet Zimowy
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Avenger Longitude 1.2 TB Puretech 100KM - Pakiet Zimowy
 • Model: Avenger
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Jeep Grand Cherokee Summit 3.0 V6 250KM A8 Quadra Drive II FV23%, I właściciel
 • Model: Grand Cherokee
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 96500 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2019

Odwiedź nasze salony