BEZPŁATNA KONTROLA PRZED ZIMĄ W SERWISACH MITSUBISHI

Marka Mitsubishi jest znana ze znakomitych warunków gwarancji, niezawodności i wysokiego poziomu obsługi serwisowej. Jedną ze składowych 5-letniego Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi są bezpłatne kontrole stanu technicznego. By dobrze przygotować swój pojazd do trudnego dla kierowców i samochodów sezonu jesienno-zimowego posiadacze aut marki Mitsubishi mogą udać się na bezpłatną kontrolę swego pojazdu przed zimą. Dla właścicieli samochodów spod znaku Trzech Diamentów do 15 grudnia przygotowano także specjalną ofertę zakupu kół i opon zimowych oraz promocyjną propozycję zakupu wybranych oryginalnych części zamiennych i akcesoriów z rabatem do 20%.


Bezpłatna Kontrola Mitsubishi przed zimą

Wszyscy klienci Mitsubishi Motors, myślący o przygotowaniu samochodu do bezpiecznych podróży w okresie jesienno-zimowym, mogą teraz skorzystać z bezpłatnej, kompleksowej kontroli 25 najważniejszych podzespołów pojazdu. Firma oferuje wykonanie testu akumulatora i sprawdzenie jego ogólnej kondycji oraz parametrów prądu rozruchu i prądu ładowania. Oferta obejmuje także test poprawności przełączania biegów, działania sprzęgła, pedału hamulca, hamulca postojowego, sygnału dźwiękowego oraz zestawu wskaźników i oświetlenia zewnętrznego, a także spryskiwaczy reflektorów, stanu pasków osprzętu i przewodów w komorze silnika, przewodów hamulcowych i paliwowych, filtra powietrza, układu wydechowego, zużycia klocków hamulcowych i tarcz, działanie spryskiwaczy szyb i wycieraczek. Sprawdzany jest poziom płynów: hamulcowego, sterowania sprzęgłem, układu wspomagania, chłodzącego, spryskiwaczy oraz oleju silnikowego, jak również szczelność układu chłodzenia. Kontrola dotyczy daty ważności gaśnicy i zestawu naprawczego opony. Dla klientów, którzy zlecą usunięcie usterki wykrytej podczas kontroli, przygotowano w prezencie praktyczne nakładki antypoślizgowe na buty.


Rabat do 20% na oryginalne części zamienne i akcesoria Mitsubishi

Właściciele samochodów Mitsubishi, decydujący się na bezpłatną kontrolę przed zimą, mogą być beneficjantami wielu atrakcyjnych ofert specjalnych. Nawet o 20% taniej można kupić akumulatory oraz wybrane oryginalne części Mitsubishi, a wśród nich: filtry pyłkowe, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, pióra wycieraczek, komplety piór wycieraczek płaskich, filtry powietrza i paliwa, świece zapłonowe a także przydatne w zimie, oryginalne akcesoria Mitsubishi* - kuwety bagażnika, dywaniki gumowe, chlapacze, belki bagażnika , uchwyty na narty, snowboard i zabezpieczenia tylnych zderzaków.


Najlepsze na rynku Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi obejmuje wszystkie samochody i wybrane, oryginalne akcesoria Mitsubishi, zakupione od 1 stycznia 2020 roku w polskiej autoryzowanej sieci Mitsubishi Motors. Służy połączeniu i rozszerzeniu obecnej oferty posprzedażnej marki bez dodatkowych kosztów. Opiera się ono na 4 filarach:

5-letniej gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) - MMC była pierwszą japońską marką, która w 2015 roku zaoferowała w Europie 5-letnią gwarancję producenta, która do dziś jest jedną z najatrakcyjniejszych na europejskim rynku ze względu na szeroki zakres i długość ochrony. Mitsubishi jest jedną z 2 marek z Japonii, które oferują 5-letnią gwarancję, tymczasem modele marek europejskich objęte są na ogół gwarancją 2-letnie. Dłuższa gwarancja to niższe ogóle koszty eksploatacji, wyższa wartość samochodu przy jego odsprzedaży i nieocenione poczucie bezpieczeństwa w przypadku awarii pojazdu. 5-letnia gwarancja to wiarygodne referencje stanu pojazdu pogwarancyjnego – klienci cenią długą historię serwisowania auta w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi i montaż oryginalnych części podczas likwidowania usterek na koszt producenta.

5-letniej gwarancji Mitsubishi Assistance Program bez limitu przebiegu - cenna usługa assistance oznacza bezpłatną pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem (opróżnienia zbiornika pomiędzy stacjami tankowania, zatankowania zanieczyszczonego lub niewłaściwego paliwa), zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub jej prób i wandalizmu. MAP zapewnia pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od jego przebiegu.

nowej, 5-letniej gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) - jest ona pierwszym takim programem w branży, nadal rzadko spotykanym w ofertach innych marek.

usłudze nieodpłatnej kontroli stanu pojazdu** - to niespotykana w branży propozycja, w ramach której posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.

___
źródło: Mitsubishi Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.
**Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu jest usługą czasową, dostępną u wybranych dealerów Mitsubishi i nie obejmuje napraw ani wymiany części. Nie może być łączona z usługą przeglądu pojazdu i nie może się odbywać częściej, niż raz na 3 miesiące w stosunku do konkretnego pojazdu. 

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Europejska premiera nowego modelu Mitsubishi Outlander PHEV już w październiku
Europejska premiera nowego modelu Mitsubishi Outlander PHEV już w październiku

Mitsubishi | Nowy Outlander PHEV zadebiutuje publicznie 1 października 2024 roku w Madrycie

Nowa funkcjonalność dla właścicieli samochodów Mitsubishi
Nowa funkcjonalność dla właścicieli samochodów Mitsubishi

Mitsubishi | Polski oddział Mitsubishi Motors, będący częścią globalnej grupy Astara, wprowadził dla właścicieli samochodów Mitsubishi nową, przydatną funkcję. Ułatwi ona i przyspieszy udzielenie pomocy posiadaczom samochodów spod znaku Trzech Diamentów, które są nadal objęte 5-letnią gwarancją Assistance. 

Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta
Astra Poland - Wysoko oceniana przez producenta

Mitsubishi | Polski oddział Mitsubishi Motors, będący częścią globalnej grupy Astara, uzyskał najwyższą ocenę ze strony producenta samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni w corocznej ewaluacji dziesięciu najważniejszych obszarów biznesowych.

Najnowsze oferty

Mitsubishi ASX Invite + Style + Cold | OPONY ZIMOWE GRATIS
 • Model: ASX
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi ASX Invite + Style + Cold | OPONY ZIMOWE GRATIS
 • Model: ASX
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi ASX Invite + Style + Cold | OPONY ZIMOWE GRATIS
 • Model: ASX
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 10 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony