FORD MUSTANG MACH-E ZWYCIĘZCĄ PLEBISCYTU THE BEST OF MOTO 2021

Zwycięstwo smakuje tym lepiej, im trudniej je zdobyć. W głównej kategorii znalazło się 14 wyjątkowych samochodów, w tym 10 z napędem elektrycznym, pretendentów do zwycięstwa. Walka z autami, które łamią barierę 3 sekund w przyspieszeniu od 0 do 100 km/h, z popularnymi crossoverami, potężnymi terenówkami czy innymi samochodami elektrycznymi nie jest łatwa. Jednak Ford Mustang Mach-E łączy w sobie cechy wielu aut, dlatego też podbił serca większości czytelników i jury plebiscytu. Szybki, nowoczesny, stylowy, a do tego komfortowy i bezkompromisowy.

Nie będę ukrywał, że bardzo wierzyłem w sukces i kibicowałem Mustangowi Mach-E od samego początku głosowania, a nawet wcześniej… Model ten jest dla nas w Fordzie, a szczególnie dla mnie, najważniejszą premierą, nie tylko roku, czy dekady, ale śmiem twierdzić, że premierą wieku. Ford Mustang Mach-E udowadnia, że samochód elektryczny może być zaskakujący nie tylko pod względem osiągów, czy zasięgu, ale i przestronności, innowacyjności i takiej codziennej praktyczności. A jednocześnie, jak przystało na legendę motoryzacji, dawać mnóstwo radości z jazdy – powiedział Piotr Pawlak

-

-

Jak działa plebiscyt The Best of Moto?

Plebiscyt The Best od Moto łączy popularność auta wśród czytelników z rzetelną oceną i głosami motoryzacyjnych fachowców. Nagroda przyznawana jest przez jury, w którego skład wchodzą nie tylko eksperci redakcji Moto.pl, ale również osoby spoza portalu tj. Dagmara Kowalska, dziennikarka Radia Chilli Zet oraz Maciej Pertyński, juror World Car of the Year, dziennikarz i vloger motoryzacyjny. Faworyta w każdej kategorii wybierają także czytelnicy, którzy oddają swoje głosy na wybrany model. Wszystkie zsumowane głosy czytelników odpowiadają wadze głosu jednego jurora. Ogłoszenie zwycięzców The Best of Moto 2021 wraz z uroczystym wręczeniem statuetek odbyło się 25 listopada 2021 roku, a relację z wydarzenia można było śledzić na żywo na Moto.pl oraz Gazeta.pl.

-

-

Ford Mustang Mach-E jest pierwszym całkowicie elektrycznym samochodem opracowanym od podstaw przez Forda. To najważniejsza premiera dla firmy na przestrzeni ostatnich lat. Model przyciąga do marki Ford nie tylko jej dotychczasowych zagorzałych fanów, ale także wielu nowych klientów, w tym migrujących z segmentu aut premium. Mustang Mach-E oferuje wyjątkowe połączenie innowacyjnych technologii z wydajnym i oszczędnym napędem elektrycznym, bogate wyposażenie oraz przestronne wnętrze, a także atrakcyjną stylistykę i wyjątkowy „pazur”, w pełni zasługując na nazwę Mustang – a więc doskonałe osiągi, fantastyczną jakość jazdy i imponujący zasięg.

Patrząc na listę tegorocznych finalistów, na której spośród 14 samochodów, 10 miało napęd całkowicie elektryczny, jak i na fakt, że zwycięzcą został Ford Mustang na baterie, możemy śmiało powiedzieć, że są to symbole tego, co obecnie dzieje się w przemyśle motoryzacyjnym, czyli rewolucji elektrycznej. Kolejnym dobrym przykładem tych zmian jest fakt, że od kiedy Mustang Mach-E jest w sprzedaży, to cieszy się on większą popularnością wśród klientów niż ten z silnikiem V8. Dziękuję czytelnikom i jurorom za oddane głosy i zaufanie – dodał Piotr Pawlak.

-

___
źródło: Ford Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Zastrzegamy sobie prawo do jej zmiany bez uprzedzenia, bez podania przyczyny. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Ford

W Le Mans Ford prezentuje nowego Mustanga GTD
W Le Mans Ford prezentuje nowego Mustanga GTD

FORD | Wysokie osiągi, funkcje premium i wyjątkowe wykończenie – debiutujący w ten weekend podczas 24-godzinnego wyścigu Le Mans Ford Mustang GTD Carbon Series wyróżnia się pod każdym względem, łącząc walory techniczne i estetyczne.

Hydraulicy, kwiaciarze i piekarze wyniosą rynek samochodów elektrycznych na nowy poziom
Hydraulicy, kwiaciarze i piekarze wyniosą rynek samochodów elektrycznych na nowy poziom

Ford | Wprowadzenie pojazdów elektrycznych przez małe i średnie przedsiębiorstwa jest szansą na bardziej efektywne i zrównoważone funkcjonowanie, które przyniesie korzyści zarówno firmom, jak i ich klientom

Akcja Klimatyzacja PRO w serwisach Forda
Akcja Klimatyzacja PRO w serwisach Forda

FORD | W okresie wiosenno-letnim warto zadbać o sprawność klimatyzacji, aby nawet w najcieplejsze dni dawała wytchnienie od upałów i była w pełni bezpieczna. Dlatego Ford Polska co roku organizuje Akcję Klimatyzacja PRO – w jej ramach oferowane są przeglądy klimatyzacji w promocyjnych cenach.

Najnowsze oferty

Ford Transit 350 L3H2 2.0 New EcoBlue 170 KM A6 FWD
 • Model: Transit
 • Typ nadwozia: Van
 • Przebieg: 6 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Diesel
 • Rok produkcji: 2024
Ford Kuga Titanium 1.5 EcoBoost 150KM M6 FWD - dostępny od ręki
 • Model: Kuga
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Ford Kuga Titanium 1.5 EcoBoost 150KM M6 FWD - dostępny od ręki
 • Model: Kuga
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony