24 MOTOCYKLOWE NOWOŚCI HONDY NA ROK 2021

NOWA HONDA GL1800 GOLD WING 2021

Gold Wing w wersji na rok 2018 został zaprojektowany praktycznie od nowa, dzięki czemu stał się smuklejszy, lżejszy i zwinniejszy, przy czym nie stracił ani odrobiny ze swojego potężnego momentu obrotowego, dostarczanego przez sześciocylindrowy, 24-zaworowy silnik SOHC o przeciwległych cylindrach, typu bokser. Dodano też wiele nowych funkcji, które umocniły jego reputację lokomotywy postępu technicznego w gamie jednośladów Hondy. Wśród zmian pojawiła się dostępna w opcji, 7-biegowa przekładnia Dual Clutch Transmission (DCT).

W roku 2021 zarówno Gold Wing, jak i Gold Wing Tour – dzięki ulepszeniom w systemie audio i nowym głośnikom – zaoferują wyższą jakość dźwięku. Ponadto Gold Wing jest teraz dostępny w nowej, atrakcyjnej kolorystyce Pearl Deep Mud Grey, z pomarańczowymi akcentami na przednim błotniku, pokrywie silnika, osłonie reflektorów, zbiorniku paliwa i na tylnej części motocykla.

-

-

NOWA HONDA GL1800 GOLD WING TOUR 2021

Gold Wing Tour 2021 otrzymał zmiany istotne dla amatorów turystyki motocyklowej. Stał się bardziej praktyczny i komfortowy, szczególnie podczas dłuższych podróży. Pojemność górnego kufra została zwiększona do 61 litrów, co wystarczy, by pomieścić dwa pełnowymiarowe kaski. Tapicerkę siedzeń wykonano z połączenia zamszu i syntetycznej skóry, a dzięki zmianie kąta nachylenia oparcia, pasażer może przyjąć teraz wygodniejszą pozycję. Gold Wing Tour będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: dyskretnym Gunmetal Black Metallic i majestatycznym Candy Ardent Red.

Obie wersje Gold Winga mają swój własny, niepowtarzalny charakter. Będą doskonałym wyborem dla nowoczesnego kierowcy, któremu bliskie są długie podróże w otoczeniu najnowszej techniki, motocyklem o potężnych osiągach, których jednak nikomu nie musi udowadniać.

ZOBACZ WIĘCEJ:

1. NOWA HONDA GL1800 GOLD WING 2021

2. NOWA HONDA GL1800 GOLD WING TOUR 2021

-

-

24 NOWYCH LUB ZMODERNIZOWANYCH MODELI HONDY NA ROK 2021

Nie przypadkiem Gold Wing stanowi ukoronowanie gamy jednośladów Hondy na rok 2021, która zapowiada się imponująco. Oferta obejmuje 24 nowe lub zmodernizowane modele, będące odpowiedzią na różne potrzeby klientów – od chłodzonego powietrzem skutera Vision 110, po potężny motocykl turystyczny. Honda od dawna specjalizuje się w dostarczaniu pojazdów dla kierowców w każdym wieku i z dowolnymi motocyklowymi upodobaniami. Dzięki potencjałowi wszechstronnej linii produktowej na rok 2021, twierdzenie to nigdy nie było prawdziwsze.

Miłośnicy motocykli sportowych powinni czuć się usatysfakcjonowani. W tym segmencie przewodzi wysokoobrotowy, niezwykle mocny CBR1000RR-R Fireblade, zainspirowany maszynami MotoGP, ale wspaniałe wrażenia zapewni również prawdziwie sportowy model CBR650R, uzupełniony przez kieszonkową, dwucylindrową rakietę CBR500R.

Kierowcy zorientowani na motocyklowe przygody mają również szerokie możliwości wyboru, od Africa Twin i jej transkontynentalnego wariantu ‘Adventure Sports’, poprzez unikalny, dwukołowy SUV X-ADV, uniwersalny NC750X, aż po kompaktowy CB500X.

Motocykle Neo Sports Café przenoszą kierowców w świat industrialnego stylu i piękna gołego metalu. Maszyny CB1000R i CB1000R Black Edition wysoko ustawiają poprzeczkę, prowadząc za sobą mniejsze modele CB650R i CB125R, które oferują ten sam estetyczny przekaz w nieco oszczędniejszym wydaniu, a przy tym wnoszą bogate wyposażenie i walory użytkowe.

Fani stylu custom mają teraz do wyboru dwa modele Rebel – do Rebela CMX500 dołączył Rebel CMX1100. Zupełnie nowy custom z dużym silnikiem oferuje mocne, pełne charakteru reakcje, dzięki dwucylindrowej jednostce, zaawansowanej technice i precyzyjnemu podwoziu.

Nie zawiodą się też zwolennicy luksusowych skuterów. Do modeli premium – Forza 125 i Forza 350 dołącza Forza 750 – od teraz nowy flagowy skuter ze sportowej linii GT Forza, oferujący wysokie osiągi i naszpikowany nowoczesną techniką, standardowo wyposażony jest m.in w przekładnię z podwójnym sprzęgłem DCT.

Dla nowych adeptów motocyklowej przygody przygotowano osiem maszyn, do których prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii A1: skutery Forza 125, PCX125, SH125, SH Mode i Vision 110 oraz motocykle CB125F, CB125R i MSX Grom. Mimo że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny urok i tożsamość, wszystkie łączy wysoki poziom wyposażenia, praktyczności, jakości wykonania i radości z jazdy, a także wyjątkowo mały apetyt na paliwo.

___
źródło: Honda Polska. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Czytaj więcej o marce Honda

Charge Around the Globe – Lexie Alford i elektryczny Ford Explorer zaliczają czwarty kontynent!
Charge Around the Globe – Lexie Alford i elektryczny Ford Explorer zaliczają czwarty kontynent!

FORD | Lexie Alford i jej elektryczny Ford Explorer niezłomnie kontynuują ekspedycję dookoła świata. 

Honda liderem polskiego rynku jednośladów w roku 2023
Honda liderem polskiego rynku jednośladów w roku 2023

HONDA | Honda liderem sprzedaży motocykli i skuterów w Polsce po raz czwarty z rzędu. 

HONDA ST125 DAX na rok modelowy 2024
HONDA ST125 DAX na rok modelowy 2024

HONDA | Do oferty na rok modelowy 2024 YM dołącza nowe, modne malowanie Pearl Glittering Blue, by Dax w dalszym ciągu wywoływał uśmiechy na twarzach Europejczyków. 

Najnowsze oferty

Honda NSS FORZA 125 Prawo Jazdy Kat. B, Kontrola trakcji HSTC
 • Model: NSS
 • Przebieg: 5 km
 • Napęd: Pas napędowy
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Honda CB 750 Hornet NOWOŚĆ
 • Model: CB
 • Przebieg: 2 km
 • Napęd: Łańcuch
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024
Honda Nx 500 abs LED Nowy
 • Model: Nx
 • Przebieg: 2 km
 • Napęd: Łańcuch
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2024

Odwiedź nasze salony