NAGRODA "PICKUP ROKU" DLA MITSUBISHI L200

MITSUBISHI L200 Z TYTUŁEM "PICKUP OF THE YEAR"

Mitsubishi L200, już po raz trzeci z rzędu, zdobyło nagrodę "Pick Up of the Year" w konkursie magazynu Auto Express. Jury doceniło L200 za jego wszechstronność, dynamikę napędu i wysoki standard wyposażenia.

Steve Fowler, redaktor naczelny Auto Express, wyjaśnił: "Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę w terenie czy o radość z jazdy, Mitsubishi L200 stanowi świetne połączenie tych cech, które czynią go godnym laureatem nagrody. Poza swoimi umiejętnościami „konia roboczego”, podoba nam się doskonały napęd 4x4, mocny silnik i dobre prowadzenie, oraz wyposażenie w wiele luksusowych dodatków. Jest to ciężki rok dla pick-upów, a mimo tego L200 nadal jest na szczycie ".

Mike Thomas, Dyrektor Generalny ds. Planowania Produktów i Innowacji, Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii, powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania tej nagrody już trzeci rok z rzędu. Model L200 uosabia markę Mitsubishi – jest przykładem naszego dziedzictwa w technologii napędu na cztery koła, wyjątkowej wytrzymałości i doskonałego prowadzenia na zwykłych drogach i warunkach terenowych. Bardzo cieszymy się, że magazyn Auto Express przyznał naszemu modelowi najwyższą nagrodę w segmencie pojazdów, który charakteryzuje znacznym wzrostem sprzedaży i jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek przedtem."

Coroczny ranking magazynu „Auto Express” obejmuje 29 kategorii, a dziennikarze przyznają nagrody za największe osiągnięcia na rynku motoryzacyjnym w roku. „Auto Express” jest wiodącym brytyjskim tytułem motoryzacyjnym zarówno w wersji online, jak i drukowanej. Dziennikarze testują i sprawdzają ponad 1000 samochodów rocznie - więcej niż jakiekolwiek inne pismo - a stronę www „Auto Express” odwiedza do czterech milionów użytkowników miesięcznie.

Mitsubishi L200 jest liderem pod względem popularności modeli Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii od ponad 10 lat, cały czas będąc na czele swojego segmentu. Pod koniec maja sprzedaż L200 wzrosła ponad 35 procent w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

Nowy model Mitsubishi L200 jest dostępny w Europie w wersjach z pojedynczą, klubową i podwójną kabiną. Najnowsze wyróżnienie „Auto Express” jest kolejnym na liście wielu nagród, które Mitsubishi L200 piątej generacji zdobyło od momentu wprowadzenia na rynek.

 

MITSUBISHI L200 Z NAGRODĄ "CARBUYER"

Przypomnijmy, że to nie pierwsza tegoroczna nagroda dla L200. Na przełomie 2016 i 2017 brytyjski portal Carbuyer przyznał L200 nagrodę dla najlepszego pickupa 2017. Jurorzy przyznający nagrody 2017 Carbuyer Awards byli pod szczególnym wrażeniem najnowszego Mitsubishi L200, oceniając, że obecnie jest on "lepszy, niż kiedykolwiek wcześniej", a to dzięki połączeniu imponujących możliwości w terenie z dynamiką samochodu osobowego na asfalcie. Zauważono też konkurencyjną cenę oraz wysoki standard wyposażenia.


Stuart Milne, wydawca Carbuyer skomentował wybór jurorów: „Mitsubishi L200 jest z nami od ponad 30 lat, a najnowszy model jest lepszy, niż kiedykolwiek. Samochód dostarcza to, co obiecuje, czyli wytrzymałość, starannie zaprojektowane detale, imponujące wyposażenie i mocny, 2,4-litrowy czterocylindrowy silnik diesla pozwalający na holowanie przyczepy o masie ponad trzech ton. Pod względem prowadzenia, wśród pickupów jest on najbardziej zbliżony do samochodu osobowego w czasie jazdy po zwykłych drogach, do tego jest niezwykle sprawny w czasie jazdy terenowej. Jeśli dodamy do tego spalanie, które potrafi spaść poniżej 7,1 l/100km, konkurencyjne ceny i kilka bardzo pożądanych przez klientów wersji z bogatym wyposażeniem, staje się jasne, dlaczego L200, to w naszej ocenie najlepszy pickup na rynku.”


Lance Bradley, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors UK, powiedział: „Twarde i wytrzymałe samochody, jak L200 i Pajero są produktami, na jakich marka Mitsubishi była budowana w ciągu ostatnich 100 lat. Nasi inżynierowie nieustannie dbają, by samochody Mitsubishi z napędem 4X4 pozostawały punktem odniesienia w swoich segmentach rynkowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Carbuyer dostrzegł cechy, które sprawiły, że Mitsubishi L200 to niezwykle udany model i komercyjny sukces.”

 

 

źródło: MMC Car Poland

Czytaj więcej o marce Mitsubishi

Bartłomiej Topa i subarktyczne testy układu S-AWC nowego Mitsubishi Outlander PHEV
Bartłomiej Topa i subarktyczne testy układu S-AWC nowego Mitsubishi Outlander PHEV

MITSUBUSHI | Firma Mitsubishi Motors szykuje się do wprowadzenia na europejski rynek nowego, zaadaptowanego do wysokich wymagań klientów Starego Kontynentu, modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2025

Mitsubishi Outlander PHEV 2023 wygrywa w plebiscycie kierowców MotorWeek 2024
Mitsubishi Outlander PHEV 2023 wygrywa w plebiscycie kierowców MotorWeek 2024

Mitsubishi | Firma Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) ogłosiła, że Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid zwyciężył w plebiscycie Wybór Kierowców 2024 programu MotorWeek. Pierwszy na świecie hybrydowy SUV typu plug-in, a jednocześnie wciąż notujący najwyższą sprzedaż na świecie model PHEV z napędem na wszystkie koła – Outlander Plug-in Hybrid – zgromadził imponującą kolekcję nagród i wyróżnień zarówno od mediów, jak i konsumentów. 

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV w oczach milionów widzów - Turniej Czterech Skoczni
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV w oczach milionów widzów - Turniej Czterech Skoczni

MITSUBISHI | Turniej Czterech Skoczni - Na podium ekspozycyjnym podczas zawodów stanął Mitsubishi Eclipse Cross Plug-in Hybrid

Najnowsze oferty

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV PHEV 2.4 Instyle Plus 4WD
 • Model: Eclipse Cross PHEV
 • Typ nadwozia: SUV
 • Przebieg: 8 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rodzaj paliwa: Hybryda
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star Invite SDA 1.2 71 KM MT
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Manualna
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023
Mitsubishi Space Star 1.2 71KM Invite CVT (MY24)
 • Model: Space Star
 • Typ nadwozia: Hatchback
 • Przebieg: 5 km
 • Skrzynia biegów: Automatyczna bezstopniowa (CVT)
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Rok produkcji: 2023

Odwiedź nasze salony