OPINIE KLIENTÓW

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Dominika Sulińskiego. Dobry kontakt od początku do końca transakcji. Profesjonalny, miły, z chęcią odpowiada na wszelkie pytania.

Autor: MIROSŁAW BOBROWSKI

09 KWIECIEŃ 2019

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Zakup dotyczył używanego Fiata Tipo w salonie samochodów używanych Gezet w Szczecinie przy ul.Białowieskiej. Bardzo dobra i fachowa pomoc Pana Rafała Stolarczyka w wyborze auta oraz wszelkich formalnościach dot. zakupu. Pozdrawiam serdecznie.

Autor: Maciej Roznowski

08 KWIECIEŃ 2019

Skorzystałem z zakupu samochodu Volvo XC 60 w salonie przy ASO Suzuki w Szczecinie. Profesjonalna i mila obsługa klienta. Chciałem szczególnie podziękować Panu Rafałowi Stolarczykowi za pomoc w wyszukaniu i trafnym wyborze mojego wymarzonego auta. Chętnie polecę tego sprzedawce i ten salon wszystkim moim znajomym. Pozdrawiam serdecznie!

Autor: Janusz Pachocki

04 KWIECIEŃ 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Dominika Sulińskiego ( GEZET - Szczecin).Dobry kontakt od początku do końca transakcji. Profesjonalny, miły, zawsze dostępny, z chęcią odpowiada na wszelkie pytania. Życzymy panu Dominikowi dużo sukcesów w pracy jak i życiu osobisty. Dziękujemy Małgorzata i Mirosław Bobrowscy

Autor: Małgorzata i Mirosław Bobrowscy

02 KWIECIEŃ 2019

100% satysfakcji z zakupionego auta. Szczególne podziękowania w kierunku Pani Magdaleny Gniazdowskiej (salon Suzuki Szczecin), która w profesjonalny oraz fachowy sposób wykonuje swoją pracę :) Polecam!

Autor: Natalia

19 MARZEC 2019

Witam,jestem właśnie po pierwszym serwisie mojej Astry J sedan.Polecam wszystkim serwis w Gorzowie,bardzo miła i fachowa obsługa.Autko odebrałem czyściutkie,umyte,wyglądało jak nowe.Przy okazji wypiłem dobrą kawę.Miłym zaskoczenie była również cena za usługę.Z czystym sumieniem polecam,pełen profesjonalizm,podejście do klienta,tak powinno być wszędzie-duże brawa.

Autor: Mirosław Szpalik

15 MARZEC 2019

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w salonie i serwisie Hyundai przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze . Na szczególne podkreślenie zasługuje właściwe podejście do klienta i wysoka kultura osobista Pana Krzysztofa Nieckarza, który 5 lat temu przekonał mnie do zakupu nowego i 30 i przy każdym przeglądzie gwarancyjnym udziela mi wszechstronnej pomocy i fachowego doradztwa. Pragnę także wyróżnić pracowników Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet przy ul. Batorego w Zielonej Górze za ich fachowość.

Autor: Juliusz Dudziak

14 MARZEC 2019

Salon KIA Zielona Góra. Pełen profesjonalizm, rzeczowa informacja na temat finansowania ,ubezpieczenia i zakupu samochodu. Bardzo miła obsługa przez Panią Martę Heger. Przy odbiorze auta pełna informacja i fachowa pomoc w ustawieniach oraz konfiguracji elektroniki w aucie udzielona przez Pana Dariusza Kamińskiego. Polecam ten salon oraz jego miłą i fachową obsługę.

Autor: Wiesław

11 MARZEC 2019

Po raz drugi kupiłem samochód w tym salonie i to jest chyba najlepsza rekomendacja zarówno jeśli chodzi o samo auto marki Kia jak i obsługę, którą jest na najwyższym poziomie. Zarówno kierownik salonu Pan Łukasz Baranowski jak i sprzedawcy zasługują na najwyższe słowa uznania. Profesjonalizm, wiedza o sprzedawanych autach oraz zainteresowanie klientem powodują, że kiedy odwiedzam ten salon czuję się jak w domu. Nigdy mi niczego nie odmówiono i nie odesłano z przysłowiowym kwitkiem... Dziękuję !

Autor: ZBIGNIEW RUTA

08 MARZEC 2019

Jestem zadowolony z obsługi w salonie. Obsługa bardzo miła, fachowa i sprawna. Myślę, że salon w Szczecinie jest godny polecenia, spełnił moje oczekiwania. Z serwisu jeszcze nie korzystałem więc nie będę się wypowiadał.

Autor: Krzysztof

19 LUTY 2019

Niesamowicie profesjonalna obsługa przez Panią Lidię Baszyńską z salonu Suzuki,dokumentacja przygotowana do leasingu fantastycznie,pomimo perturbacji związanych z bankiem i moim" wiekiem",pomyślnie doprowadziła do transakcji i tak stałem się nabywcą najnowszego modelu Suzuki Jimny.Serdecznie dziękuję za udaną transakcję oczywiście całej Grupie Gezet,warto było jechać po samochód z Mazur.

Autor: Zbigniew Walosek

18 LUTY 2019

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Gezet a przede wszystkim z pomocy oferowanej przez Pana Bartka Wojciechowskiego. Pan Bartek jest wyjątkowym profesjonalista i niezwykłe miłym sprzedawcą. Obsługa po sprzedażowa samochodu używanego też na najwyższym poziomie, drobna usterka z czujnikiem parkowania usunięta została w ramach rękojmi co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Gorąco polecam

Autor: Adrian Ostaszewski

11 LUTY 2019

Byłem w salonie w Grudniu żeby kupić Nowe auto po wejściu do salonu nikt nawet się mną nie zainteresował 🤔może za skapo wyglądałem nie wiem poprosiłem że chce się dowiedzieć coś o pewnym aucie Pan powiedział że zaraz ktoś podejdzie czekałem 20 min i nic! Wyszedłem w....... Y jak 150! A teraz jeżdżę Nowa Mazdą super auto 😊

Autor: Arek

07 LUTY 2019

Jestem zadowolony z obsługi klienta przez Pana Dariusz Janion w Serwisie Mitsubishi Zielona Góra.

Autor: Marcin Bajerski

31 STYCZEŃ 2019

Jestem bardzo zadowolona z pomocy oferowanej przez Pana Michała Czaplińskiego. Pracownik bardzo miły, rzeczowo i fachowo udzielajacy odpowiedzi na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Wysoka klasa usług i stały kontakt online. Serdecznie polecam współpracę z Panem Michałem !

Autor: Mirosława

29 STYCZEŃ 2019

Polecam Salon Hyundai w Zielonej Górze! Rzeczowa i kompetentna obsługa, pełna współpraca na każdym etapie realizacji umowy (wszystko ustalone/odebrane przy pysznej kawie w iście domowej atmosferze!), aż człowiek żałuje, że tylko jeden samochód kupuje... Myślę, że nie złamię żadnej ustawy pisząc, że szczególne zasługę w tym zakresie ponosi Pani Anna Śliwińska :D . Jeszcze raz polecam zarówno samochód Hyundai Tucson FL jak i salon w Zielonej Górze.

Autor: Groszowy

28 STYCZEŃ 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Dominika Sulińskiego. Dobry kontakt od początku do końca transakcji. Profesjonalny, miły, zawsze dostępny, z chęcią odpowiada na wszelkie pytania. 3 x TAK!!! Polecamy i pozdrawiamy

Autor: Magda & Leszek

26 STYCZEŃ 2019

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w Szczecinie. Fachowe doradztwo i naprawdę miła obsługa. Mam nadzieję, że dalej bedzie tak miło jak przyjadę na przeglądy serwisowe. Serdecznie polecam

Autor: Jacek L.

03 STYCZEŃ 2019

Jestem bardzo zadowolony z zakupu auta w Firmie Gezet w Gorzowie Wlkp., a przede wszystkim z obsługi p. Emila Niewiadomskiego, który swoim profesjonalizmem, fachowością i rzeczowością potrafił sprostać moim wymaganiom i doradził mi auto , z którego jestem bardzo zadowolony Mitsubishi ASX Instyle. Polecam Firmę Gezet w Gorzowie, a szczególnie kontakt z p. Emilem, dla którego nie ma problemu w załatwieniu każdej sprawy. Dziękuję bardzo.

Autor: Tomasz Kaczmarek

20 GRUDZIEŃ 2018

Serwis marki Kia Zielona Góra wielkie podziękowania dla Pana Tomasza J. doradcy, widać profesjonalne podejście oraz umiejętność wytłumaczenia/udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania, w tym tygodniu byłam na serwisie swoją Kia i otrzymałam wiele informacji, o których nie wiedziałam a które teraz mogę świadomie wykorzystać, jeszcze raz dziękuję, że takie osoby są w takich miejscach, polecam.

Autor: Stefania

24 LISTOPAD 2018

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usług firmy Gezet a przede wszystkim z pomocy oferowanej przez Pana Bartka Wojciechowskiego. Pan Bartek jest wyjątkowo profesjonalnym fachowcem i niezwykłe miłym sprzedawcą. Cierpliwie rozmawiał z nami i doradzał. Gorąco polecam. Wysoka klasa usług. Życzę wszystkim by trafili do Pana Bartka!

Autor: Anna Górska

16 LISTOPAD 2018

Kupiłem już kilka samochodów w formie wynajmu, zawsze bezproblemowo. Ostatnio zdecydowałem się na sprzedaż w tutejszym salonie 3 letniej I40 - profesjonalna obsługa, szybka i sprawna transakcja.

Autor: Radek

31 PAŹDZIERNIK 2018

Jestem pierwszym klientem Suzuki GEZET w SZCZECINIE ul.Białowieska - punkt sprzedaży w przygotowaniu.Bardzo miła i fachowa obsługa.Profesjonalne podejście do klienta mimo specyficznych warunków pracy.Duże uznanie dla Pani kierownik Magdaleny Gniazdowskiej.

Autor: jan

21 PAŹDZIERNIK 2018

Serwis Ford w Gorzowie Wielkopolskim totalna porażka uważają się za serwis autoryzowany ale naprawić wady nie potrafią awaria dalej jest a u ich awarii nie ma od kilku miesięcy jeżdżę z awaria a im się nie spieszy auto na gwarancji

Autor: Daniel

05 WRZESIEŃ 2018

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: