OPINIE KLIENTÓW

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w Szczecinie. Fachowe doradztwo i naprawdę miła obsługa. Mam nadzieję, że dalej bedzie tak miło jak przyjadę na przeglądy serwisowe. Serdecznie polecam

Autor: Jacek L.

03 STYCZEŃ 2019

Jestem bardzo zadowolony z zakupu auta w Firmie Gezet w Gorzowie Wlkp., a przede wszystkim z obsługi p. Emila Niewiadomskiego, który swoim profesjonalizmem, fachowością i rzeczowością potrafił sprostać moim wymaganiom i doradził mi auto , z którego jestem bardzo zadowolony Mitsubishi ASX Instyle. Polecam Firmę Gezet w Gorzowie, a szczególnie kontakt z p. Emilem, dla którego nie ma problemu w załatwieniu każdej sprawy. Dziękuję bardzo.

Autor: Tomasz Kaczmarek

20 GRUDZIEŃ 2018

Serwis marki Kia Zielona Góra wielkie podziękowania dla Pana Tomasza J. doradcy, widać profesjonalne podejście oraz umiejętność wytłumaczenia/udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania, w tym tygodniu byłam na serwisie swoją Kia i otrzymałam wiele informacji, o których nie wiedziałam a które teraz mogę świadomie wykorzystać, jeszcze raz dziękuję, że takie osoby są w takich miejscach, polecam.

Autor: Stefania

24 LISTOPAD 2018

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usług firmy Gezet a przede wszystkim z pomocy oferowanej przez Pana Bartka Wojciechowskiego. Pan Bartek jest wyjątkowo profesjonalnym fachowcem i niezwykłe miłym sprzedawcą. Cierpliwie rozmawiał z nami i doradzał. Gorąco polecam. Wysoka klasa usług. Życzę wszystkim by trafili do Pana Bartka!

Autor: Anna Górska

16 LISTOPAD 2018

Kupiłem już kilka samochodów w formie wynajmu, zawsze bezproblemowo. Ostatnio zdecydowałem się na sprzedaż w tutejszym salonie 3 letniej I40 - profesjonalna obsługa, szybka i sprawna transakcja.

Autor: Radek

31 PAŹDZIERNIK 2018

Jestem pierwszym klientem Suzuki GEZET w SZCZECINIE ul.Białowieska - punkt sprzedaży w przygotowaniu.Bardzo miła i fachowa obsługa.Profesjonalne podejście do klienta mimo specyficznych warunków pracy.Duże uznanie dla Pani kierownik Magdaleny Gniazdowskiej.

Autor: jan

21 PAŹDZIERNIK 2018

Serwis Ford w Gorzowie Wielkopolskim totalna porażka uważają się za serwis autoryzowany ale naprawić wady nie potrafią awaria dalej jest a u ich awarii nie ma od kilku miesięcy jeżdżę z awaria a im się nie spieszy auto na gwarancji

Autor: Daniel

05 WRZESIEŃ 2018

Bei Gezet in Stettin erhielt ich schnell, unkompliziert und professionell Hilfe. Herr Lukasz Brodzinski war großartig.

Autor: Stefanie

02 WRZESIEŃ 2018

Bei Gezet in Stettin erhielt ich schnell, unkompliziert und professionell Hilfe. Herr Lukasz Brodzinski war großartig.

Autor: Stefanie Leisle

01 WRZESIEŃ 2018

Pierwszy raz kupowałam samochód używany,oczywiście się bałam,ale myślę,że dzięki profesjonalnej i rzeczowej informacji Pana Bartosza Wojciechowskiego,który miał też dużo cierpliwości i zrozumienia w odpowiadaniu na moje pytania, zrobiłam dobry zakup i oby się to potwierdziło. Pan Bartosz Wojciechowski to fachowiec miły i uczciwy doradca handlowy w salonie samochodów używanych należących do spółki Gezet w Szczecinie ul.Białowieska. Oby takich Doradców było więcej. Z poważaniem Jolanta W.

Autor: Jolanta Wiatrowska

27 SIERPIEŃ 2018

Niestety po dwóch miesiącach od zgłoszenia zero odzewu że strony CLS. Oczywiście po mojej kolejnej wizycie obiecanki cacanki. Kolejny telefon z mojej strony i oświadczenie likwidatora że idzie na urlop a sprawę przejmie kolega w pierwszej kolejności. Cisza i kpina z klienta. Czy to jest Grupa? Tylko jaka..

Autor: Grzegorz Piłka

22 SIERPIEŃ 2018

Witam serdecznie , posiadam auto CHLYSLER TOWN COUNTRY 2002 w serwisie w Gorzowie Wlkp dokonałam trafnej diagnozy miłej fachowej obsługi , profesjonalne podejscie do tematu krotki termin naprawy koszt przyzwoity wymiana dotyczyła dwuch głowic polecam wszystkim ten servis bardzo jestem zadowolona ,,,, DZIĘKUJE

Autor: anna Ignatowicz

24 LIPIEC 2018

Rewelacyjna obsługa. Kierownik salonu Pan Łukasz Baranowski to klasa sama w sobie.

Autor: Artur Turański

20 LIPIEC 2018

Świetna atmosfera bardzo miła obsługa, serdecznie polecam 5+

Autor: Jerzy Bąk

16 LIPIEC 2018

Tragedia, żenada i dowd, że serwis fabryczny jest do niczego. Byłem na naprawie gwarancyjnej, pierdoła, wymiana ramki halogenu. Pierwsza wizyta super, niech pan przyjedzie na umówiony termin bo trzeba ściągnąć przedni zderzak. Na wizycie okazało, się że trzeba zamówić ramkę. Trzecia wizyta i wymiana - ok. Przyjechałem do domu i ... czujniki parkowania nie działają. Mimo ze godzina 17.50 nikt telefonu nie odebrał, w salonie odebrał jednak za daleko by iść do kolegów. Ale odbiór podpisałem.

Autor: zibisz

04 LIPIEC 2018

Bardzo miła obsługa, sympatyczna rozmowa z Panem Kamilem Jaróga oraz profesjonalne i przekonywujące podejście do klienta, rzeczowe informacje na temat transakcji oraz samochodu. Podziękowania dla Pana Kamila i Pani Zofii Gabryniewskiej zawierającej ubezpieczenie z Salonu w Gorzowie Wlkp. Mam nadzieję, że dzisiaj już mój, nowy samochód FORD Fiesta będzie się sprawował jak sprzedawcy. Pełna satysfakcja i zadowolenie ze spotkania. Z wyrazami szacunku. Pozdrawiam Anastazja i Józef

Autor: ANASTAZJA i JÓZEF GAWART

26 CZERWIEC 2018

Salon KIA w Gorzowie Wielkopolskim oceniam na 5.

Autor: Aleksandra

20 CZERWIEC 2018

Jestem bardzo zadowolona z obsługi serwisu w Zielonej Górze. Miła i sympatyczna obsługa, auto zawsze oddane czyste, Panowie zawsze pomocni - gorąco polecam.

Autor: Inter Cars Karolina Mazur

17 CZERWIEC 2018

Bezstresowe kupno samochodu uzywanego od firmy Gezet ze sprawdzona historia i gwarancja. Do tego przyczynila sie przede wszystkim kompetentna osoba - Pan Bartek z Bialowieskiej w Sznie. Polecam.

Autor: Kris

01 CZERWIEC 2018

Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo, przekazanie rzeczowych informacji o pojazdach i ich obsłudze w przystępnej formie, a także precyzyjne przeprowadzenie przez wszystkie formalności i bieżący bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Pojazd został przygotowany do odbioru według życzenia klienta, a transakcja została sfinalizowana pomyślnie. Polecam współpracę z Panem Bartoszem Wojciechowskim oraz zakup samochodu w Salonie Samochodów Używanych Gezet w Szczecinie! Dziękujemy :)

Autor: Aleksandra

24 MAJ 2018

Serwis GEZET w Szczecinie, po prostu genialnie. Przemiła i bardzo szybka obsługa. Pani (nie pamiętam imienia) zajmująca się serwisem Fiata = kwintesencja życzliwości, przemiła i kompetentna, bardzo nam pomogła (byliśmy w drodze na urlop w Międzyzdrojach). Serdecznie dziękujemy. Polecamy z czystym sumieniem.

Autor: Adam Gajos

24 MAJ 2018

Kompleksowa obsługa od pierwszej wizyty do odbioru auta, wsparcie w kontakcie z bankiem, zaangażowanie sprzedawcy w skrócenie wszelkich formalności i ciągły kontakt online. Gorąco polecam! Wrócę wymienić auto za kilka lat ;)

Autor: TomaszW

22 MAJ 2018

Dzisiaj rano w salonie Kia w Zielonej Gorze probowalam kupić 2 samochody. Ktokolwiek do obsługi pojawił się 10 min po otwarciu salonu. Nie był w stanie odpowiedziec na żadne z zadanych pytań. Pani odpowiadająca za sprzedaż bezpośrednią nie pojawiła się w pracy przez kolejnych 20 min- rzekomo z powodu korków??? Obsługa skandaliczna. Serdecznie odradzam. A po drugiej stronie salonu Panowie z obsługi Fiata od godz 9 usmiechnięci na stanowiskach pracy...brak słow.

Autor: Martyna Dobrowolska

15 MAJ 2018

Dziękuję Panu Dariuszowi R. z salonu Hondy w Szczecinie. Wykazał się szczególną troską w zapewnieniu mnie o dokonaniu właściwego wyboru kupna samochodu. Pełen profesjonalizm. Dużo cierpliwości dla klienta. Gratuluję i dziękuję!

Autor: A.Jurewicz

20 KWIECIEŃ 2018

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: