NOWA PROMOCJA FIAT PROFESSIONAL

NOWA PROMOCJA FIAT PROFESSIONAL

19 WRZESIEŃ 2017 11:40

PROMOCJA | Chuck Norris wie, jak złapać okazję! Wystarczy, że uniesie tylko kciuk do góry. Tylko do 30 września samochody Fiat Professional tańsze nawet o 25%!

TO NIE TEMPERATURA SPADŁA, TO CHUCK NORRIS JĄ ZRZUCIŁ!

Jeśli zrobiło się chłodniej, to nie temperatura spadła. To Chuck Norris ją zrzucił. A jeśli ceny modeli Fiat Professional spadły o 25%, to znaczy że Chuck tak chciał! Tylko do 30 września w naszych salonach w Gorzowie, Zielonej Górze oraz Szczecinie kupisz nowe samochody dostawcze Fiat Professional nawet 25% taniej!

 

CHUCK NORRIS NIE CZEKA NA OKAZJE, TO OKAZJE CZEKAJĄ NA CHUCKA!

A w naszych salonach okazje czekają na Ciebie! Kliknij i sprawdź [DOSTĘPNE SAMOCHODY DOSTAWCZE] Fiat Professional w promocji. Szczegółową ofertę otrzymasz od naszych doradców.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    salon Fiat Gorzów Wlkp., ul. Kasprzaka 1, tel. 667 881 837

    salon Fiat Zielona Góra, ul. Batorego 69a, tel. 669 990 346

    salon Fiat Szczecin, Rondo Hakena (Ustowo 57), tel. 668 118 082


 

GrupaGezetZapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: