NOWY FORD FOCUS ST 2019 ODKRYWA NAJWSPANIALSZĄ DROGĘ W PORTUGALII

NOWY FORD FOCUS ST 2019 ODKRYWA NAJWSPANIALSZĄ DROGĘ W PORTUGALII

22 LIPIEC 2019 10:40

VIDEO | Wiodąca przez góry na północy Portugalii i przecinająca Park Przyrody Alvão, kręta droga N304 jest najprawdopodobniej najwspanialszą drogą do jazdy samochodem w Europie. Testuje ją nowy Ford Focus ST 2019. Jest szeroka, ma idealną nawierzchnię, oferuje rytmiczne zakręty i niesamowite widoki. I co najlepsze, jest rzadko uczęszczana przez innych kierowców.

O nowym Fordzie Focusie ST pisaliśmy już wcześniej tutaj. Tym razem, chcemy przedstawić jego możliwości na trasie. Wiodąca przez góry na północy Portugalii i przecinająca Park Przyrody Alvão, kręta droga N304 została nazwana jedną z "Najwspanialszych Dróg Europy". Otrzymała największą liczbę punktów między innymi za dreszczyk emocji, który dostarcza, gościnność, widoki, jedzenie i napoje. Jest rzadko uczęszczana przez innych kierowców i to jest jej kolejnym atutem. To sprawia, że portugalska droga zachęca do tego, aby nią podróżować.

-

-

„W ciągu trzech dni zdjęciowych, spotkaliśmy na niej zaledwie dwadzieścia innych samochodów” - powiedział Steve Sutcliffe, dziennikarz, który zabrał Forda Focusa ST na plan filmu z serii: „Najwspanialsze drogi Europy”. „Są inne drogi, zmierzające na północ i południe, dlatego myślę, że szalony i co nieco kręty odcinek N304 nie jest dla wszystkich… lecz dla zapalonych kierowców jest trasą, której nie będą mogli zapomnieć”.

Dobrej jakości i niedrogie hotele w połączeniu ze świetnymi małymi kawiarniami sprawiają, że ta malownicza część Portugalii jest wspaniałym punktem wypadowym zarówno dla zwiedzających turystów, jak również miłośników motoryzacji, z czekającymi na odkrycie wodospadami i pobliską rzeką Olo.

-

-

___

źródło: Ford Polska

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: