CZĘŚCI MITSUBISHI DO SAMOCHODÓW PO GWARANCJI

CZĘŚCI MITSUBISHI DO SAMOCHODÓW PO GWARANCJI

26 WRZESIEŃ 2018 10:50

SERWIS | Teraz wybrane grupy części eksploatacyjnych oraz serwisowych dedykowanych do przeglądów okresowych dla samochodów po gwarancji są tańsze nawet do 35%

CZĘŚCI MITSUBISHI DO SAMOCHODÓW PO GWARANCJI

-

SKORZYSTAJ Z AUTORYZOWANEGO SERWISU MITSUBISHI
I PRZEKONAJ SIĘ, ILE ZYSKUJESZ!

-

Dbałość o detale.

Bonsai to japońska sztuka polegająca na pieczołowitym pielęgnowaniu roślin. Z taką samą starannością zaopiekują się Twoim samochodem nasi specjaliści. Mitsubishi gwarantuje najwyższe kwalifikacje i poziom wyszkolenia mechaników, którzy na bieżąco aktualizują swoją wiedzę na temat rozwiązań technicznych stosowanych w naszych samochodach. Dzięki temu masz pewność, że Twoje Mitsubishi jest w najlepszych rękach.

-

Wiarygodność potwierdzona u źródła

Zyskujesz wiarygodność w oczach przyszłego kupującego. Każdy przegląd okresowy wykonywany w serwisie Mitsubishi jest odnotowywany w książce serwisowej Twojego samochodu. Dzięki temu przy sprzedaży samochodu uzyskasz za niego wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że jego historia serwisowa jest w pełni udokumentowana.

-

Jakość w rozsądnej cenie

Teraz wybrane grupy części eksploatacyjnych oraz serwisowych dedykowanych do przeglądów okresowych dla samochodów po gwarancji są tańsze nawet do 35%. Doceniamy, że Mitsubishi jest z Tobą już od co najmniej 5 lat, dlatego przygotowaliśmy doskonałą ofertę specjalnie dla Ciebie, a nasze autoryzowane serwisy stoją przed Tobą otworem, gwarantując profesjonalną obsługę.

-

GRUPY CZĘŚCI W OFERCIE SPECJALNEJ:-

MASZ PEWNOŚĆ, ŻE CZĘŚCI Z OFERTY SPECJALNEJ

DO SAMOCHODÓW PO GWARANCJI SĄ:

▸ Tańsze nawet do 35%

▸ Zaakceptowane i rekomendowane przez inżynierów Mitsubishi Motors

▸ Wykonane z najwyższą troską o bezpieczeństwo

▸ Idealnie dopasowane

▸ Objęte 2-letnią gwarancją

-

źródło: Mitsubishi Motors Polska

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: