HYUNDAI I20 II (2014- ) - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

HYUNDAI I20 II (2014- ) - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

14 STYCZEŃ 2017 15:10

DANE | Hyundai i20 to model produkowany od 2008 roku. To następca modelu Getz, nieustannie zbierający pozytywne recenzje zarówno za efektowną stylizację, jak i bardzo dobre osiągi. Dotychczas auto ukazało się w dwóch generacjach, a zainteresowanie nabywców pokazuje, że obie stanowią naprawdę duży sukces marki.

HYUNDAI I20 II (2014- ) - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

Hyundai i20 to model produkowany od 2008 roku. To następca modelu Getz, nieustannie zbierający pozytywne recenzje zarówno za efektowną stylizację, jak i bardzo dobre osiągi. Należący do segmentu B, ten miejski model uzupełnia kolekcję koreańskiej marki, plasując się między modelami i30, a i10 i dopełniając tym samym ofertę samochodów miejskich Hyundaia. Dotychczas auto ukazało się w dwóch generacjach, a zainteresowanie nabywców pokazuje, że obie stanowią naprawdę duży sukces marki.

-

HYUNDAI I20 - WYMIARY

To niewielkie auto świetnie sprawdza się w miejskiej przestrzeni, gdzie może zaprezentować swoje możliwości. Dzięki kompaktowej budowie łatwo jest znaleźć miejsce do parkowania. Nic dziwnego, że ten zwrotny model cieszy się taką popularnością wśród kierowców. Wymiary Hyundai i20 to:

  • długość – 4035 mm
  • szerokość – 1734 mm
  • rozstaw osi – 2570 mm
  • wysokość – 1474 mm
  • masa własna – 980-1065 kg
  • masa całkowita – 1580-1600 kg

Estetyka wnętrza to jego główny atut. W najnowszej wersji zadbano również o zapewnienie wystarczającej ilości miejsca na nogi, co gwarantuje pasażerom komfort w czasie podróży – również tych dłuższych.

-

HYUNDAI I20 - SPALANIE

Mocną stroną tego samochodu jest z pewnością jego silnik. Przekłada się to na wartości spalania. W zależności od wersji oraz pojemności silnika, można spodziewać się spalania na poziomie od 3,8 do 6,5 l na 100 km – w cyklu mieszanym. Korzystając z samochodu wyłącznie w mieście, musimy liczyć się ze zwiększonym spalaniem – będzie to od 4,6 do 8,4 l na 100 km. Z kolei w trasie Hyundai i20 pali między 3,4 a 5,4 l na 100 km. Można więc uznać go za wydajny w swojej klasie.

-

HYUNDAI I20 - DANE TECHNICZNE

Pięcioosobowy Hyundai i20 jest częstym wyborem wśród kierowców, którzy potrzebują niezawodnego samochodu do jazdy po mieście. Jego popularność wynika między innymi z dobrych parametrów technicznych. W zależności od wersji Hyundai i20 posiada moc 75, 84, a nawet 100 KM. Pojemność skokowa silnika wynosi 998 cm3 bądź 1248 cm3. Pozostałe dane także przedstawiają się zadowalająco: 3- lub 4-cylindrowy silnik, 3-drożny katalizator oraz przedni napęd – tego możemy oczekiwać po niewielkim Hyundaiu. Skrzynia biegów występuje w tym aucie w dwóch wersjach: automatycznej oraz manualnej.

-

HYUNDAI I20 - CENA

Kierowcy zastanawiający się nad kupnem nowego samochodu miejskiego powinni rozważyć tę propozycję. Hyundai i20 to samochód o pewnej pozycji w rankingach i kupując go, wiadomo, że można spodziewać się określonej funkcjonalności i bardzo dobrych osiągów. Niebagatelna jest tutaj także kwestia ceny. Hyundai i20 dostępny jest już od 44 900 zł w Gezet w specjalnej promocji. Auto w wersji premium dostaniemy za 72 000 zł – jest to górny limit cenowy dla tego modelu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: