JEEP RENEGADE - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

JEEP RENEGADE - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

03 STYCZEŃ 2017 16:10

PORADNIK | Dla wielu osób auta nawiązujące swoim charakterem do maszyn terenowych są godnym uwagi rozwiązaniem. Z myślą o takich Klientach salon Gezet musiał przygotować coś adekwatnego. Dlatego właśnie wśród oferowanych propozycji znalazł się Jeep Renegade w pewnych kręgach uznawany za kultowy. 

JEEP RENEGADE - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

Dla wielu osób auta nawiązujące swoim charakterem do maszyn terenowych są godnym uwagi rozwiązaniem. Z myślą o takich Klientach salon Gezet musiał przygotować coś adekwatnego. Dlatego właśnie wśród oferowanych propozycji znalazł się Jeep Renegade w pewnych kręgach uznawany za kultowy. Niemałym kultem otoczona jest również marka Jeep, jaka kojarzy się z pełnymi dynamizmu samochodami zdolnymi pokonać każdą przeszkodę i wszelkie bezdroża. Model prezentowany w tym momencie sprawdza się przede wszystkim jako wyjątkowo wydajny SUV doskonały do miasta, jak też na dłuższe wyjazdy.

JEEP RENEGADE - CENA, KTÓRA NIE MUSI ZWALAĆ Z NÓG

Warto pamiętać, że ta kultowa marka jest aktualnie własnością włoskiego Fiata, a sam pojazd jest wytwarzany właśnie we Włoszech. Oznacza to, że jego dostępność na rynku europejskim jest znacznie lepsza niż mogłoby to wyglądać kiedyś. Pod względem kosztów również nie ma na co narzekać, zwłaszcza gdy Klient zdecyduje się na egzemplarz używany. Salon Gezet selekcjonuje starannie najlepsze sztuki modelu Jeep Renegade, aby polski konsument mógł poruszać się maszyną sprawdzoną, solidną i komfortową z punktu widzenia kierowców.

RÓŻNE OPCJE SILNIKOWE, CZYLI JAK WYGLĄDA ZUŻYCIE PALIWA

W sprzedaży znajdują się w tej chwili różne typy prezentowanego Jeepa. Chodzi o wersje Sport, Longitude, Limited oraz Trailhawk. Każdy z wariantów cechuje inny układ napędowy. Oczywiście w zależności od preferencji nabywców wybierać można spośród silników benzynowych lub diesla. Jak to wypada pod kątem „apetytu” auta na paliwo? Nie ma powodów do niepokoju, albowiem statystyki prezentują się nad wyraz korzystnie, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę specyfikę SUV-ów. Optymalizacja nie zawiodła. Jeep Renegade i jego spalanie nie drenują portfeli, co dla Klientów salonu Gezet stanowi świetną wiadomość.

UNIWERSALNA BUDOWA JEEPA RENEGADE - WYMIARY DO MIASTA I W TEREN

Omawiany model to pięciodrzwiowy SUV z segmentu B długi na 4230 milimetrów i szeroki na 1800 mm. Nie jest to specjalnie dużo, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę przeznaczenie rynkowe. Pomimo terenowych atrybutów najczęściej użytkownicy Jeep Renegade poruszają się w nim w miastach. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by wyruszyć nim w dłuższą trasę i niekoniecznie musi ona bazować wyłącznie na asfaltowych drogach. Jednakże codzienne aktywności, takie jak parkowanie na mieście, nie powinny stanowić żadnego problemu.

TECHNIKALIA, CZYLI CO ZNAJDUJE SIĘ W ŚRODKU

Pojazd taki jak SUV, mający przy tym wyraźnie zarysowane sportowe konotacje, w pewnych aspektach musi stawać na wysokości zadania. Nie zaskakuje więc, że Renegade posiada napęd AWD na wszystkie osie. Dostępne są skrzynie biegów – manualna, automatyczna, jak również dwusprzęgłowa. Ponadto cztery typy silników benzynowych i trzy na ropę. W renomowanych testach Euro NCAP maksymalne 5 gwiazdek. Ogólnie rzecz biorąc w odniesieniu do Jeep Renegade dane techniczne przedstawiają się solidnie. Salon Gezet oferuje egzemplarze, z których Klienci będą w pełni zadowoleni.

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: