MITSUBISHI OUTLANDER - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

MITSUBISHI OUTLANDER - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

05 STYCZEŃ 2017 15:50

PORADNIK | Japoński koncern motoryzacyjny Mitsubishi ma wiele ciekawych pojazdów w swoim portfolio. W ofercie Gezet znalazły się z kolei modele zarówno już nierozwijane, jak i te, które nadal schodzą z taśm produkcyjnych. Przykładem może być Mitsubishi Outlander, który zaliczany jest w tym momencie do najciekawszych maszyn wśród aut sportowo-użytkowych.

MITSUBISHI OUTLANDER - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

Japoński koncern motoryzacyjny Mitsubishi ma wiele ciekawych pojazdów w swoim portfolio. W ofercie Gezet znalazły się z kolei modele zarówno już nierozwijane, jak i te, które nadal schodzą z taśm produkcyjnych. Przykładem może być Mitsubishi Outlander, który zaliczany jest w tym momencie do najciekawszych maszyn wśród aut sportowo-użytkowych. Łączy bowiem bardzo udanie nieco drapieżne, „terenowe” wzornictwo z atutami samochodu idealnego do poruszania się w mieście, jak też na nieco dłuższych trasach. Rozwiązań na rynku jest wiele, ale zarówno nowe jak i używane Outlandery można spokojnie uznać za godną uwagi propozycję.

EFEKTOWNY MITSUBISHI OUTLANDER - CENA, KTÓRA ZASKOCZY IN PLUS

Dość powszechną obawą wśród Klientów w Polsce jest to, że oryginalne maszyny wytwarzane przez czołowe japońskie koncerny muszą wiele kosztować. Na szczęście od dawna nie jest to prawda, choć w praktyce dość duże znaczenie ma miejsce, w którym zakup pojazdu ma być dokonany. Salon Gezet ma ten atut, że dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz rozległych kontaktach jest w stanie sprowadzić dla konsumentów maszyny w znakomitej kondycji (w przypadku modeli używanych), za które nie trzeba wiele zapłacić. Nowe egzemplarze także nie wydrenują portfeli Klienta.

ZUŻYCIE PALIWA, CZYLI JAK RASOWY SUV SPRAWDZA SIĘ NA CO DZIEŃ

Nie da się zaprzeczyć, że Mitsubishi Outlander nie jest autem kompaktowym. Czy to jednak oznacza, że musi on wykazywać duże zapotrzebowanie na paliwo? Być może część Klientów salonu Gezet będzie tym zaskoczona, ale spokojnie można uznać ten japoński model za ekonomiczny. Gdy chodzi o Mitsubishi Outlander, spalanie nie jest wcale duże. Zarówno silniki benzynowe jak i diesla montowane w maszynach są zoptymalizowane pod kątem niskiego spalania, co pozwala przejechać na tankowaniu znacznie dłuższy dystans niż w przypadku alternatywnych pojazdów z tego samego segmentu. Warto mieć ten fakt na uwadze.

ELASTYCZNY MITSUBISHI OUTLANDER - WYMIARY KONKRETNE, ALE NADAL MIEJSKIE

Aktualnie Outlandery są uznawane za jedne z najładniejszych SUV-ów na globalnym rynku. Taka, a nie inna klasyfikacja oznacza, że nie mamy do czynienia z autem kompaktowym. Mimo to doskonale sprawdza się on w miejskich warunkach, o czym jako pierwsi przekonali się konsumenci w Japonii. Tam model Airtrek (taka nazwa obowiązywała w Kraju Kwitnącej Wiśni do 2008 roku) zaczął zyskiwać przychylność od premiery w 2001 roku, podczas gdy na rynkach światowych maszyna pojawiła się w 2003.

POD MASKĄ KRYJE SIĘ WIELE DOBREGO

Japońscy konstruktorzy potrafią dołożyć starań, aby ich propozycje wypadały naprawdę bardzo dobrze i robiły znakomite wrażenie na konsumentach. Klienci salonu Gezet mogą być spokojni o to, że w ich ręce trafią maszyny w świetnej kondycji. Mitsubishi Outlander i jego dane techniczne wypadają bardzo pozytywnie. Do wyboru manualne oraz automatyczne skrzynie biegów, silniki na benzynę lub na ropę, napędy na przednią lub na wszystkie osie i znakomite wyniki w testach Euro NCAP (wszystkie 5 gwiazdek dla III generacji).

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: