FIAT PUNTO - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

FIAT PUNTO - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

04 STYCZEŃ 2017 15:00

PORADNIK | Niektóre auta dość szybko zdobywają status kultowych, w czym nie ma chwilami zaskoczenia. I niekoniecznie musi tutaj chodzić o pojazdy słynące z imponujących osiągów czy wyróżniające się w sposób zasadniczy designem. Punto to maszyna, jaka zyskała popularność w wielu krajach, w tym również w Polsce.

FIAT PUNTO - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

Niektóre auta dość szybko zdobywają status kultowych, w czym nie ma chwilami zaskoczenia. I niekoniecznie musi tutaj chodzić o pojazdy słynące z imponujących osiągów czy wyróżniające się w sposób zasadniczy designem. Punto to maszyna, jaka zyskała popularność w wielu krajach, w tym również w Polsce. Nie należy więc dziwić się temu, że Gezet także uwzględnia ją w ofercie. Kiedy tematem jest Fiat Punto, cena zalicza się do kwestii, na jakie wielu potencjalnych nabywców zwraca uwagę. Trzeba jasno powiedzieć, że koszt zakupu zarówno nowych, jak też używanych egzemplarzy nie jest wysoki i to doskonała wiadomość.

TANI W EKSPLOATACJI I BARDZO PRAKTYCZNY

Osoby decydujące się na ten model włoskiej marki zastanawiają się, czy będzie on ekonomiczny – koszty eksploatacji aut codziennych nie powinny być wszakże zbyt wysokie. Okazuje się, że Punto ma w tym zakresie wiele dobrego do zaoferowania. Jedną z przyczyn jego popularności jest właśnie niski koszt użytkowania wynikający w dużej mierze z małego „apetytu” na paliwo. W przypadku takiego samochodu jak Fiat Punto spalanie rysuje się jako jeden z istotnych atutów. Jest relatywnie niskie, choć może się różnić w zależności od egzemplarza oraz stanu technicznego.

UŻYWANY FIAT PUNTO - CZY SIĘ OPŁACA?

Salon Gezet czuwa nad tym, aby w ręce Klientów oddawać tylko i wyłącznie auta solidne, w naprawdę zadowalającej kondycji technicznej. Konsumenci mogą być absolutnie spokojni o to, że pojazd z drugiej ręki sprawdzi się znakomicie i będzie wolny od usterek. Naturalnie w przypadku nowego egzemplarza nie trzeba mieć żadnych obaw. Maszyna niedawno opuściła fabrykę i jest w pełni gotowa do tego, aby ruszyć w drogę. Od Klientów zależy, czy w danym momencie są gotowi wydać nieco więcej na auto nowe, czy też postawić na ekonomiczne rozwiązanie w postaci maszyny używanej.

FIAT PUNTO - WYMIARY PRZYJAZNE MIEJSKIM WARUNKOM

Nie trzeba raczej nikogo przekonywać, że to pojazd wprost idealny do miasta. Nie zalicza się bowiem do maszyn masywnych i sporych. Łatwo nim parkować, co dla niemałej grupy konsumentów jest szalenie istotne. Czasami w zatłoczonych metropoliach znalezienie odpowiedniej przestrzeni do parkingowych manewrów jest szalenie kłopotliwe. Kompaktowa budowa Fiata Punto okazuje się w tym kontekście bardzo korzystna. Na pewno jest to jeszcze jeden powód, dla którego warto zainwestować właśnie w to auto.

STRONA TECHNICZNA, CZYLI ŚWIETNE PARAMETRY W ROZSĄDNEJ CENIE

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Fiat Punto nie jest pojazdem drogim. Sprawia to, że wzbudza on zainteresowanie ze strony Klientów salonu Gezet. To, czy wybór padnie na maszynę używaną czy nową jest kwestią indywidualną i jest w przeważającej mierze podyktowane finansami. Nowy samochód musi być droższy, jednakże nie każdy jest gotów na taką inwestycję. Wariant z drugiej ręki ma sporo atutów. Fiat Punto i dane techniczne jakimi może się pochwalić wypadają na plus. Przedni napęd, efektywne silniki benzynowe i wysokoprężne, warianty cabrio i hatchback – to walory, które są godne odnotowania.

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: