HYUNDAI ix35 - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

HYUNDAI ix35 - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

10 STYCZEŃ 2017 14:40

DANE | W roku 2009 pojawił się na rynku europejskim model Hyundai ix35, będący drugą generacją modelu Hyundai Tucson. Samochód produkowany był do roku 2015, a dziś jest bardzo chętnie poszukiwanym SUV-em na rynku używanych samochodów osobowych.

HYUNDAI ix35 (2009 - 2015) - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

Każdy kierowca oczekuje bezpiecznego i wygodnego samochodu, którym chętnie będzie przemieszczać się na co dzień, jak i w dłuższe trasy. Hyundai Ix35 spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Przedrostek „ix” oznacza auto terenowe, jest więc to kompaktowy crossover SUV z segmentu I, który pojawił się na rynku w 2009 roku, natomiast w Polsce można go kupić od 2010. Projektantem Hyundai Ix35 był Thomas Buerkle, były stylista BMW. Niepowtarzalny design sprawia, że samochód doskonale prezentuje się na drodze, a najlepsze rozwiązania gwarantują wystarczającą wygodę pasażerom.

POJEMNOŚĆ I DUŻA PRZESTRZEŃ

Stylista zadbał nie tylko o wygląd. Istotne znaczenie miały dla niego również wygoda i bezpieczeństwo pasażerów. Wymiary Hyundai Ix35 docenią wszystkie wysokie osoby i kierowcy ceniący sobie przestrzeń wewnątrz pojazdu. Projekt nadwozia został odpowiednio przemyślany – dynamiczny wygląd to cecha, jaką się odznacza. Wnętrze samochodu jest przestronne. Pasażerowie mają dużo miejsca zarówno na nogi, jak i nad głową, a bagażnik również gwarantuje wystarczającą pojemność umożliwiającą przewóz większych bagaży.

HYUNDAI ix35 - DANE TECHNICZNE I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Na rynku dostępne są modele z silnikami benzynowymi, diesla oraz benzynowe z LPG, a spalanie Hyundai Ix35 różni się w zależności od tego, na jaki wariant się zdecydujemy. O wysokiej jakości wykonaniu świadczą materiały, z jakich został stworzony ten samochód – trwały lakier, wygodna i odporna na zniszczenia tapicerka, a to tylko jedne z atutów, jakie ucieszą użytkowników pojazdu. Nie bez znaczenia pozostają dane techniczne Hyundai Ix35, ponieważ to właśnie one gwarantują niezawodność i wygodę kierowania. Promień skrętu pozwala wykonywać skomplikowane manewry na parkingu, jak i podczas zawracania, kąt rampowy i głębokość brodzenia decydują o tym, że pojazdy świetnie sprawdzają się w terenie i w trudnych warunkach.

IDEALNY W PODRÓŻ

Maksymalne obciążenie dachu może wynosić aż 100 kg, dzięki czemu bez problemu możemy przewozić na nim rowery oraz inny ciężki bagaż, a pojemność bagażnika przy złożonych siedzeniach sięga nawet 1436 litrów – to prawdziwa wygoda dla wszystkich lubiących podróżować z dużą ilością rzeczy. Dane techniczne Hyundai Ix35 świadczą same za siebie – to wyjątkowej jakości samochód sprawdzający się do jazdy po mieście, jak i w terenie. Świetnie radzi sobie w trudnych warunkach, a ergonomiczny kształt decyduje o tym, że z powodzeniem można poruszać się nim w drodze do pracy czy na zakupy.

WYSOKIE OSIĄGI

Hyundai ix35 ma wysokie osiągi – przyspieszenie od 0 do 100km/h może wynosić nawet 9,8s, dzięki czemu szybko się rozpędzimy, ale jednocześnie możemy liczyć na bezpieczeństwo. Spalanie Hyundai ix35 pozwala zaoszczędzić na eksploatowaniu pojazdu, ponieważ jak na takie wymiary Hyundai ix35 jest ono stosunkowo niskie. Możesz cieszyć się komfortem jazdy, a przy tym nie ponieść wysokich kosztów za użytkowanie wystarczająco dużego pojazdu. Taki samochód to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji oraz tych, którzy oczekują najlepszych rozwiązań w zakresie danych technicznych. Hyundai ix35 to wyjątkowy model, który sprawi, że każda podróż stanie się prawdziwą przyjemnością.

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: