CO TO SĄ NIEWIDZIALNE WYCIERACZKI?

CO TO SĄ NIEWIDZIALNE WYCIERACZKI?

26 CZERWIEC 2018 12:00

PORADNIK | Jazda w deszczu jest niekomfortowa dla każdego kierowcy. Znacznie ogranicza widoczność, przez co musimy wolniej poruszać się po drodze. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się niewidzialna wycieraczka, szczególnie jeśli zdarza nam się często jeździć, zwłaszcza w dłuższe trasy, niezależnie od warunków pogodowych. 

NIEWIDZIALNE WYCIERACZKI

Jazda w deszczu jest niekomfortowa dla każdego kierowcy. Znacznie ogranicza widoczność, przez co musimy wolniej poruszać się po drodze. Nawet mając wycieraczki, sytuacja nie staje się prostsza. Przede wszystkim dlatego, że pracujące wycieraczki przeszkadzają niejednemu użytkownikowi samochodu. Są sytuacje, w których możemy odpuścić sobie podróż autem w taką pogodę, ale niekiedy nie mamy innego wyboru i musimy wsiąść za kółko. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się niewidzialna wycieraczka, szczególnie jeśli zdarza nam się często jeździć, zwłaszcza w dłuższe trasy, niezależnie od warunków pogodowych.

CZYM SĄ NIEWIDZIALNE WYCIERACZKI?

Wyobraź sobie, że pada deszcz, a Ty nie musisz używać wycieraczek ograniczających widoczności. Niemożliwe? A jednak. Hydrofobizacja to sposób na to, aby jeździć w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od intensywności opadów. Powłoka hydrofobowa to nic innego jak preparat, którego działanie jest niezastąpione. Sprawia, że woda ani brud nie osiadają się na szybie, dlatego to rozwiązanie stosowane często przez kierowców i znacznie wpływa na komfort jazdy podczas niepogody.

HYDROFOBIZACJA - NOWATORSKI SPOSÓB WALKI Z OPADAMI

Choć standardowym rozwiązaniem są wycieraczki, nie warto ograniczać się wyłącznie do ustawień fabrycznych, gdy na rynku motoryzacyjnym pojawiają się ułatwienia. Niewidzialne wycieraczki sprawią, że jazda w trudnych warunkach stanie się bezpieczniejsza, ale również przyjemniejsza. Unikniesz zbierania się wody na szybie, zapobiegniesz powstawaniu zacieków, a przy tym nie ograniczysz sobie widoczności podczas jazdy. Poruszające się wycieraczki to już przeszłość, gdy istnieje coś takiego jak powłoka hydrofobowa. Preparat dzięki któremu z łatwością będziemy poruszać się po drodze, niezależnie od intensywności opadów.

FUNKCJONALNE, INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Warto śledzić rozwiązania, jakie pojawiają się na rynku motoryzacyjnym, ponieważ nierzadko okazuje się, że możemy wpłynąć na zwiększenie komfortu jazdy. Poruszanie się po drodze w deszczu dla nikogo z nas nie jest przyjemnością, nawet gdy jesteśmy zawodowymi kierowcami lub jeździmy z pasją. Hydrofobizacja pozwala uniknąć kłopotów związanych ze zbieraniem się wody na powierzchni szyby. To najprostszy sposób na to, aby uczynić jazdę bezpieczną, ale także wygodną. Cena produktu nie jest wysoka, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty i przetestowania innowacyjnych rozwiązań.

UŁATWIENIA DLA KIEROWCÓW

Niewidzialna wycieraczka jest łatwo dostępna. Możesz ją kupić we wszystkich salonach i serwisach Gezet, a nasi doradcy dodatkowo wytłumaczą, w jaki sposób użytkować produkt. Nie musisz ograniczać się do gotowych rozwiązań, podczas gdy hydrofobizacja znacznie podniesie standard jazdy oraz bezpieczeństwo. Nieograniczona widoczność sprawi, że każda podróż będzie znacznie przyjemniejsza!

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: