MITSUBISHI ASX - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

MITSUBISHI ASX - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

20 MARZEC 2017 17:00

DANE | Od wielu lat panuje na polskich drogach moda na tzw. crossovery. Jednym z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się modeli jest Mitsubishi ASX.

MITSUBISHI ASX - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

Od wielu lat panuje na polskich drogach moda na tzw. crossovery. Jednym z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się modeli jest Mitsubishi ASX. Wymiary takiego auta sprawiają, że z jednej strony to znakomita opcja dla wszystkich tych, którzy lubią terenową jazdę, a z drugiej strony świetne rozwiązanie także dla tych, którzy szukając rodzinnego auta. Model ten zadebiutował na rynku już w 2010 roku i od samego początku zachwycał głównie swoim wyglądem - niezwykle drapieżnym, według wielu przypominającym nieco rekina. Jak się jednak okazuje, również wnętrze samochodu robi bardzo duże wrażenie i jest jednym z powodów, dla których warto rozważyć zakup takiego auta. Nie są to jednak jedyne zalety, jakimi może pochwalić się ASX.

Znacznie więcej informacji na temat nie tylko tego modelu, jak również artykuły czy porady związane z motoryzacją możemy znaleźć na stronie gezet.pl, gdzie do dyspozycji mamy również bardzo szczegółową wyszukiwarkę, dzięki której przejrzymy różnego rodzaju samochody nowe i używane. Mitsubishi ASX jawi się jako jedna z bardziej ciekawych opcji - kompaktowy crossover SUV znakomicie sprawdza się na dłuższe wypady, jak i w trakcie jazdy po mieście. Nie powinna więc dziwić aż tak duża popularność takiego auta jak Mitsubishi ASX. Cena samochodu wcale nie zwala z nóg, dzięki czemu jest to naprawdę rozsądna propozycja dla osób, które szukają nowego auta. Zanim jednak zdecydujemy się już na zakup, warto jest oczywiście poznać wszystkie zalety związane z tym właśnie modelem od japońskiego producenta.

-

MITSUBISHI ASX - DANE TECHNICZNE, NAJWIĘKSZE PLUSY

Efektowny wygląd z zewnątrz, ale też bardzo proste, lecz jednocześnie przestronne wnętrze powoduje, że Mitsubishi ASX to auto idealne nie tylko dla poszukiwaczy przygód, ale również dla rodziny. Wewnątrz pojazdu mamy sporo miejsca, dlatego też jazda nawet większą grupą będzie bardzo wygodna. Dzięki temu, auto świetnie sprawdzi się przy okazji dłuższych podróży, na przykład na wakacje. Ogromnym plusem jest także bardzo duży komfort jazdy. Dodatkowo, wiele osób wskazuje również na dużą niezawodność pojazdu - modele tworzone są z bardzo dużą dbałością o szczegóły i dzięki  temu mamy do czynienia z pojazdem wysokiej jakości, w którym rzadko kiedy dochodzi do awarii.

Wiele osób zastanawia się pewnie, jak wygląda aspekt kosztów eksploatacji w takim aucie jak Mitsubishi ASX. Spalanie różnić się będzie oczywiście w zależności od rodzaju zamontowanego silnika, natomiast model osiąga solidne wyniki. W przypadku diesla spalanie to wynosi około 6-7 litrów na 100 kilometrów, natomiast w przypadku benzyny mieści się w granicach 8-9 litrów na 100 kilometrów. Niektórzy jako największą wadę tego modelu Mitsubishi zwracają uwagę na nadwozie, gdyż w wielu przypadkach łatwo jest o zarysowanie lakieru, natomiast wiele tutaj zależy od stylu jazdy kierowcy. Nie zmienia to natomiast faktu, iż Mitsubishi ASX jawi się jako rozsądna, niezawodna i przede wszystkim opłacalna opcja wśród różnego rodzaju crossoverów.

-

[ ☛ KLIKNIJ I SPRAWDŹ OFERTY DOSTĘPNYCH SAMOCHODÓW ]

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: