KIA SORENTO - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

KIA SORENTO - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

08 STYCZEŃ 2017 16:30

Od wielu lat Kia Sorento cieszy się sporą popularnością nie tylko na polskich, ale też europejskich i światowych drogach.

KIA SORENTO - SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

Od wielu lat Kia Sorento cieszy się sporą popularnością nie tylko na polskich, ale też europejskich i światowych drogach. Produkowany od 2002 roku przez koreańskiego giganta motoryzacyjnego, Sorento jawi się dziś jako niezwykle komfortowy SUV i bardzo dobry wybór dla dużych rodzin. Jak się bowiem okazuje, trudno znaleźć lepsze auto dla wielodzietnej rodziny niż Kia Sorento. Cena z pewnością nas nie odstraszy, gdyż przy proponowanych kosztach dostajemy naprawdę solidnego, w pełni wyposażonego SUV-a z niezwykle przestronnym wnętrzem, które pomieści nawet siedem osób. Jest to zresztą jedna z największych zalet tego auta, choć oczywiście nie jedyna.

Przed zakupem, warto jest oczywiście rozważyć wszystkie dostępne opcje oraz poznać wszelkie zalety (i wady, jeśli takowe występują) wybranych przez siebie propozycji. W przypadku takiego auta jak Kia Sorento, dane techniczne powinny nas tylko i wyłącznie zachęcić. Moc maksymalna na poziomie 185 koni mechanicznych oraz 4000 obrotów na minutę. Napęd na cztery koła, przyspieszenie do 100 km/h w mniej niż dziesięć sekund oraz bardzo duża pojemność bagażnika. Wszystko to robi wrażenie, dlatego też Kia Sorento jawi się jako bardzo dobra opcja, jeśli szukamy nowego auta. Samochody nowe i używane znajdziemy na stronie Gezet.pl, gdzie z łatwością powinniśmy móc przefiltrować uzyskane wyniki i dopasować propozycje samochodów do naszych potrzeb.

-

KIA SORENTO - WYMIARY, KTÓRE ZACHWYCAJĄ

Dlaczego warto postawić na Sorento? Jest to idealny SUV dla rodziny, gdyż auto jest w stanie pomieścić nawet siedem osób. Kia Sorento w bardzo komfortowych warunkach przewiezie więc całą rodzinę, a my nie będziemy mieli też żadnych problemów, jeśli chodzi o załadowanie bagaży. Mając na myśli "komfortowe warunki" mowa przede wszystkim o bardzo dobrym wyciszeniu pojazdu w trakcie jazdy czy też niezwykle wygodnych fotelach. Nie można przy tym wszystkim zapominać również o bezpieczeństwie, a w tym przypadku mamy do czynienia z bardzo stabilnym, wytrzymałym pojazdem, jakim jest Kia Sorento. Spalanie? Na jednym baku będziemy w stanie przejechać około 700-800 kilometrów, co jest naprawdę przyzwoitym wynikiem. W trakcie testów udało się nawet zejść do ośmiu litrów na 100 kilometrów w mieście, dlatego wygląda to całkiem obiecująco.

Nic więc dziwnego, że Kia Sorento zdobywa coraz większą popularność na polskich drogach, będąc bardzo ciekawą propozycją dla rodzin, ale nie tylko. Wiele osób potwierdza bowiem, że jest to auto także dla wszystkich tych, którzy są po prostu aktywni. Plusem jest na pewno fakt, że Kia Sorento poradzi sobie także w terenie. Przy tym wszystkim nie można także zapomnieć o samym wyposażeniu auta, choć i tutaj mamy do czynienia z bardzo dobrym poziomem – im nowsze generacje, tym więcej funkcji i niezwykle przydatnych akcesoriów, jak również systemów bezpieczeństwa. Wszystko to sprawia, że samochód zbiera naprawdę dobre opinie i recenzje, co zdecydowanie ułatwi nam podjęcie decyzji, jeśli zastanawiamy się nad zakupem Sorento.

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: