KIA STINGER SAMOCHODEM ROKU PLAYBOYA

KIA STINGER SAMOCHODEM ROKU PLAYBOYA

07 LUTY 2018 14:50

Kia Stinger została Samochodem Roku magazynu Playboy. To już kolejna nagroda tego miesięcznika dla marki Kia. Wcześniej nagrody zdobywały także Optima, Sportage, Soul oraz cee’d.

KIA STINGER SAMOCHODEM ROKU PLAYBOYA

Jak co roku, magazyn "Playboy" zorganizował konkurs na Najlepsze Samochody Playboya. W 26. edycji plebiscytu jury wybrało najpiękniejsze, najnowocześniejsze i najbardziej luksusowe pojazdy. Kia Stinger zwyciężyła w kategorii „Auto dla młodego Playboya”.

"Playboy" doskonale wie, że auta i kobiety są najważniejsze w życiu każdego mężczyzny. Z tego powodu polska edycja popularnego magazynu dla panów, poza prezentowaniem na swoich łamach pięknych dziewcząt, tworzy ranking najlepszych aut dla playboya. W skład jury wchodzą znani dziennikarze motoryzacyjni: Włodzimierz Zientarski, Rafał Jemielita, Andrzej Borowczyk oraz popularni rajdowcy: Krzysztof Hołowczyc i Andrzej Koper.
W tegorocznej edycji jury nie miało wątpliwości, że w kategorii „Auto dla młodego Playboya” powinna zwyciężyć Kia Stinger.

W uzasadnieniu stwierdzili:
„To samochód przełomowy dla koreańskiej firmy. Po pierwsze, wcześniej tak mocnych Kii nie było (topowa V-6 ma 370 koni), po drugie, ten koncern nie produkował modeli z napędem na tył. Teraz Stinger pewnie sięga po półkę zarezerwowaną dla firm z Niemiec. Bez wątpienia skusił nas linią, wykończeniem i pewnym prowadzeniem (najmocniejsza wersja ma napęd na wszystkie koła, napęd na tył jest w aucie 250-konnym). Tak, da się tym czterodrzwiowym liftbackiem wyruszyć na tor. Nie jest to wprawdzie model sportowy, ale daje radę. Najtańszy kosztuje od 149 tys. zł, co uznajemy za cenę przystępną”.

Wyniki plebiscytu ogłoszone zostały w lutowym numerze magazynu Playboy a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na czerwcowej gali.

-

źródło i fot.: Kia Motors Polska / fot. tytułowa: Grupa Gezet

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: