WYPRZEDAŻ ROCZNIKA MOTOCYKLI HONDA!

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA MOTOCYKLI HONDA!

20 PAŹDZIERNIK 2017 10:20

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA | Tej jesieni spełniamy marzenia! Sprawdź ofertę motocykli Hondapromocyjnej wyprzedaży na koniec roku!

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA HONDA - TANIEJ JUŻ NIE BĘDZIE!

Motocykl jest świetną alternatywą dla samochodu, głównie dlatego, że można się nim szybciej poruszać, omijając korki i inne pojazdy. To szczególne udogodnienie wtedy, gdy spieszysz się do pracy. Wielu zapaleńców organizuje sobie motocyklowe wypady. Dłuższe trasy powinny być jednak pokonywane na wysokiej jakości sprzęcie – takie właśnie oferuje Grupa Gezet. W związku ze zbliżającą się zimą organizujemy wyprzedaż rocznika 2017. To doskonała okazja ku temu, aby nabyć wymarzony motocykl z gwarancją, że cena będzie adekwatna do jakości. Aktualne promocje dotyczą wielu modeli, również tych wyprodukowanych w 2016 roku. Atrakcyjny cennik przyciągnął już wielu Klientów, stawiając nas w czołówce dealerów samochodami.

-

RABAT NA MOTOCYKL

To wyjątkowa okazja, że Grupa Gezet oferuje tak atrakcyjne obniżki cen. Przyciągająca oferta drugi raz może się nie powtórzyć, dlatego warto już teraz zdecydować się na kupno. Cena motocyklu obejmuje nie tylko zakup środka transportu, ale także gwarancję. Transakcja z Grupą Gezet to czysta przyjemność. Nie musisz przepłacać za motocykl prosto z salonu, a jednocześnie możesz cieszyć się jego idealnym stanem. U nas znajdziesz nie tylko motocykle dedykowane tym, którzy posiadają prawo jazdy kat. A2. Nasza oferta to również skutery, z których mogą korzystać kierowcy z prawem jazdy kat. B.

-

...A GDY IDZIE ZIMA

Zima jest szczególnym okresem, w którym jazda motocyklem jest niewskazana ze względów bezpieczeństwa. Nie znaczy to jednak, że należy zamknąć środek transportu w garażu na całą zimę. W czasie jej trwania również należy dbać o kondycję pojazdu. Konieczny jest przegląd. Grupa Gezet oferuje 25% zniżki na motocykle marki Honda. Japoński producent nie ma sobie równych, jeśli chodzi o skutery i motocykle. Podoba Ci się nasza oferta? Zapoznaj się ze szczegółowymi opisami konkretnych pojazdów, znajdujących się na stronie gezet.pl.

-

WYPRZEDAŻ MOTOCYKLI - SPRAWDŹ DOSTĘPNE OD RĘKI

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą promocyjną motocykli Honda. Zacznij od Hondy z CBR500R i SH125i, kup klasyka 3000 zł taniej (CB1100 RS, CB1100 EX) lub DCT za 50% (NC750S). Sprawdź najtańsze 90KM (CB650F) na rynku oraz pozostałe modele w wyprzedaży rocznika 2017!

Poniżej wybraliśmy kilka najciekawszych ofert dostępnych w naszym salonie. Kliknij w ikonę motocykla i zobacz wszystkie dostępne od ręki motocykle w promocji Wyprzedaży! Niektóre z modeli dostępne są także z roku produkcji 2016 w dodatkowo obniżonej cenie. Jeśli nie znalazłeś swojego wymarzonego motocykla, skontaktuj się z nami, sprawdzimy dostępność poszukiwanego modelu w całym kraju!

-

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się bezpośrednio z naszymi doradcami!

    salon Honda Szczecin, ul. Białowieska 2, tel. 667 881 270

    salon Honda Gorzów, ul. Kasprzaka 1a, tel. 601 163 387

-

, rok

Silnik: , KM, cm3

Skrzynia biegów:

ZADZWOŃ PO OFERTĘ:

:

PLN

Honda NC 750S ABS Nowy

Naked, rok 2017

Silnik: benzyna, 55KM, cm3

Skrzynia biegów: manualna

ZADZWOŃ PO OFERTĘ:

Piotr Samulak: +48 667 881 270

24 400

PLN brutto

, rok

Silnik: , KM, cm3

Skrzynia biegów:

ZADZWOŃ PO OFERTĘ:

:

PLN

, rok

Silnik: , KM, cm3

Skrzynia biegów:

ZADZWOŃ PO OFERTĘ:

:

PLN

, rok

Silnik: , KM, cm3

Skrzynia biegów:

ZADZWOŃ PO OFERTĘ:

:

PLN

, rok

Silnik: , KM, cm3

Skrzynia biegów:

ZADZWOŃ PO OFERTĘ:

:

PLN

-

SERWIS MOTOCYKLI - TERAZ 25% TANIEJ!

Kończysz już sezon motocyklowy? Zadbaj o dobrą kondycję motocykla. Zimowy przegląd motocykla w naszym serwisie Honda wykonasz 25% taniej!

Kliknij i przejdź do strony promocji.

Zapisz się do newslettera

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

Twoja zgoda na otrzymywanie Newslettera: