OPINIE KLIENTÓW

Jestem zachwycona wizytą w serwisie KIA w Zielonej Górze. Miła, życzliwa obsługa. Byłam z 3-letnim dzieckiem, "zaopiekowanie się klientem" na wysokim poziomie -woda, kawa, kolorowanki dla malucha...Serwis przyjazny dzieciom :) Doradca pełen profesjonalizm, kompetentny, a przy wydaniu- samochód super zabezpieczony, folia ochronna na kierownicę i fotel. Wysoko cenię dbanie o mienie klienta. Będę polecać.

Autor: Anna

Pół roku temu kupiłem Mitsubishi ASX. Jestem bardzo zadowolony z eksploatacji. Jazda tym samochodem jest przyjemnością. Auto doskonale prowadzi się na wszelakich drogach - zaczynając od wertepów a kończąc na autostradach. Korzystanie ze wszystkich przełączników, drążka zmiany biegów - czuję jak by to wszystko było skonstruowane dla mnie. Komfort jazdy, (to nie tylko moja opinia ale również pasażerów) jest doskonały. Korzystając z przestrzeni bagażowej przewoziłem materiały o dużym gabarycie nie napotykając na żadne trudności z załadunkiem i wyładunkiem. Obsługa w salonie znajdującym się w Zielonej Górze wykazuje się dużą znajomością tematów technicznych i wysoką kulturą sprzedaży. Będąc w salonie nie czułem się nawet przez chwilę intruzem. Ujęła mnie serdeczność i miła obsługa.

Autor: Wiesław

Niestety moja opinia jest bardzo negatywna. Moja przygoda z firmą GEZET rozpoczęła się w 2013 roku. Początkowo było wszystko w najlepszym porządku, zresztą obsługa serwisowa w Zielonej Górze jest na 5+. Problemy zaczęły się, gdy po pół roku od naprawy pracownik firmy przypomniał sobie,ze powinnam zapłacić za usługę VAT. Brak oficjalnej korespondencji,tylko telefon i maile z nieotwierającymi się załącznikami,a następnie straszenie sądem. Mimo napisanego wówczas przeze mnie pisma z prośbą owyjasnienie sprawy do dzisiaj,a minęły już 2 lata firma milczy. Zamówiłam w tym roku Hiundaya ix20 premium,przyszło auto niezgodne z moim zamówieniem,bo pracownik nie wiedział nie może zamówić tapicerki zgodnej z moim życzeniem, teraz nie mogę się doprosić zwrotu zaliczki. Sytuacja żenująca, firma nadal milczy.......mimo moich telefonów i maili,a pracownik,który zamawiał mi auto profilaktycznie nie odbiera telefonu...

Autor: Ewa Zaleska

jestem niezadowolony z naprawy

Autor: zakaszewski

Lepszego doradcy nie spotkałem - kompetentny, z dużą wiedzą, doświadczeniem i świetnym humorem! Pan Maksymilian perfekcyjnie przygotował ofertę, cierpliwie wysłuchał i odpowiedział na każde "ważne" pytanie mojej żony oraz załatwił w mgnieniu oka wszelkie formalności. Zadbał o wszystkie szczegóły nawet o takie o których słyszeliśmy pierwszy raz że są. Stale jesteśmy w kontakcie. Jeżeli Pan Maksym będzie w firmie za parę lat to prawdopodobnie kupimy u niego następne autko. Polecam kontakt z Maksymem Jasinowskim! Ford C-MAX sprawuje się bez żadnego zarzutu! Idealny dla nas! Pozdrawiam.

Autor: Rafał Węsławski

Lepszej obsługi nie znalazłem nigdzie! Kompetentny doradca, z dużą wiedzą i świetnym poczuciem humoru! Pan Maksym cierpliwie wysłuchał i odpowiedział na każde "ważne" pytanie mojej żony, pomógł w wyborze modelu, dodatków oraz załatwił w mgnieniu oka wszelkie formalności. Na koniec jeszcze ucieszył ją małym prezentem. Sama sprzedaż to nie wszystko! Stale jest w kontakcie i pomaga we wszelkich sprawach z pojazdem... Polecam kontakt z Maksymem Jasinowskim! Ford B-MAXik sprawuje się bez żadnego zarzutu! Idealny do miasta, na podblokowe parkingi oraz sporadyczne wypady 4-osobowej rodzinki!

Autor: Bartłomiej

Udany zakup Focus ST line z fajnym rabatem. Niesamowite wrażenia z jazdy. Sprzedawca FORD Gezet Pan Maksym w 100% rozumie potrzeby klientów. Jest profesjonalistą w tym co robi. Niech się inni uczą od Pana Maksyma jak należy samochody sprzedawać. Pozdrawiam Wojtek

Autor: Wojciech Szudej

Dobrze, że jest możliwość zostawienia starego samochodu w rozliczeniu.

Autor: Piotr

Profesjonalne załatwianie spraw związanych z zakupem, przekazaniem samochodu oraz mobilność Pani Marty (Kia Zielona Góra) zasługuje na wielkie uznanie.

Autor: Zenon

Bardzo miła obsługa (Kia Gorzów) jesteśmy bardzo zadowoleni.

Autor: Piotr

Przed przyjściem do KIA odwiedziłam dilerów kilka innych marek (Toyota, Skoda, Opel, Renault), wszędzie obsługa była bez zarzutu, ale KIA miała najlepszą ofertę w klasie samochodów w cenie około 80 tys. zł. Sprzedawca KIA w Gorzowie , Pan Łukasz, był bardzo pomocny w dopasowaniu samochodu do moich potrzeb, niezwykle kompetentny, cierpliwy, czułam się bezpiecznie i pewnie, nie odczuwałam żadnej presji by kupić samochód akurat w KIA. Przekonała mnie Państwa oferta i znakomita obsługa.

Autor: Donata