Nowy Mitsubishi ASX 2015

 


  Przed Tobą nowy Mitsubishi ASX 2015


Kliknij i sprawdź  >>
oferty wyprzedaży rocznika

 

Nowy Mitsubishi ASX - Kochaj, Żyj, Prowadź


Nowy Mitsubishi ASX jest na miarę Twoich oczekiwań!
Ma elegancki, energetyczny styl, rozwiązania technologiczne dbające o środowisko oraz udogodnienia, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

 

Nowy Mitsubishi ASX - Oszczędne, dynamiczne i przyjazne dla środowiska silniki


 • 1.8 litrowy silnik DI-D MIVEC
  z turbodoładowaniem

Łącząc wysoką wydajność silnika Diesla z systemem zmiennych faz rozrządu i wzniosu zaworów dolotowych MIVEC (Mitsubishi Innovative Valve Timing Electronic Control), ASX gwarantuje płynną moc i rozsądne zużycie paliwa. Silnik ten zapewnia moment obrotowy idealny do gwałtownych przyspieszeń i moc 150 KM.

Wszystko dla Twojej nieograniczonej przyjemności z jazdy.

 • 1.6 litrowy, beznynowy silnik
  w technologii MIVEC

Pomyślano również o miłośnikach silników benzynowych.
Model ASX jest dostępny z nową jednostką
1.6 DOHC MIVEC o mocy 117 KM.

Ten wydajny silnik to połączenie
znakomitych osiągów i niskiego spalania.

 


   Nowy Mitsubishi ASX 2015 - Bezpieczna i precyzyjna jazda

 

 

 • Wysoka pozycja za kierownicą

  Gdy już znajdziesz się w środku auta, odkryjesz, że ASX zapewnia zaskakująco wysoką pozycję za kierownicą. Siedzenie kierowcy w połączeniu z obniżającą się maską auta gwarantuje doskonałą widoczność i ułatwia manewrowanie. Takie umiejscowienie foteli czyni wsiadanie do samochodu łatwym i przyjemnym, a długie podróże stają się dużo wygodniejsze.
 
 • Precyzyjne zawieszenie

  Nowy Mitsubishi ASX wyposażony jest w kolumny MacPhersona z przodu, tylne wielowahaczowe zawieszenie i wyjątkowo szeroki rozstaw kół. Dodatkowo idealnie zestrojono amortyzatory ze stabilizatorami, dzięki czemu przyczepność na zakrętach jest porównywalna do samochodów sportowych. Oczywiście nad wszystkim czuwa niezmiennie precyzyjny układ kierowniczy, dający Ci całkowite panowanie nad Twoim ASX.
 
 • Udogodnienia w komfortowym wnętrzu

  Odbieraj i prowadź rozmowy bez odrywania rąk od kierownicy dzięki wbudowanemu systemowi głośnomówiącemu! Panoramiczny dach zapewni doskonałą widoczność w każdym kierunku! Wbudowany port USB bez kłopotu odtworzy Twoją muzyczną bibliotekę plików z zewnętrznego źródła!
   

 

Nowy Mitsubishi ASX 2015 - System dostępu bezkluczykowego


oraz kolorowy, wielofunkcyjny wyświetlacz LED

ASX posiada system dostępu bezkluczykowego, który umożliwia rozpoczęcie jazdy bez konieczności wyciągania kluczyka z kieszeni. Jedyne co musisz zrobić, by uruchomić silnik, to nacisnąć przycisk znajdujący się w pobliżu środkowej konsoli. Dotknięciem uruchamiasz silnik i już jesteś gotowy do jazdy. Gdy dojedziesz do celu, kolejne naciśnięcie przycisku spowoduje wyłączenie silnika.

Atrakcyjnie wykończone zegary zwiększają ich czytelność i podkreślają styl. Kolorowy wielofunkcyjny wyświetlacz, znajdujący się w środku, pomiędzy zegarami, wyświetla poziom paliwa, przebieg pojazdu oraz wskazania komputera pokładowego.

 


   Nowy Mitsubishi ASX 2015 - Komfortowe przestronne wnętrze

 

Nowy Mitsubishi ASX 2015 - Przestrzeń do wyboru


Będziesz zaskoczony tym, jak dużo komfortowej przestrzeni zapewni Ci jego wnętrze.
Doskonale wyprofilowane fotele gwarantują nadzwyczajną wygodę, a pasażerowie jadący z tyłu będą pod wrażeniem ilości miejsca nad głową i przestrzeni na nogi.
We wnętrzu jest wiele ukrytych, poręcznych i wygodnych schowków, dających mnóstwo miejsca na wszystkie dodatkowe bagaże, które zechcesz ze sobą zabrać.

 

Pojemność bagażowa

 

 • aż 442 litry
  przestrzeni ładunkowej

  przy rozłożonych wszystkich fotelach

 

 • aż 1219 litrów
  przy położonych fotelach

 

Ustawienia tylnej kanapy

 

 • Składane na płasko
  tylne siedzenia

 

 • Składane oparcia kanap
  dzielone 60:40

 


   Nowy Mitsubishi ASX 2015 - Bezpieczeństwo

 
 • Przednie lampy ksenonowe
  Super-HiD Wide Vision

ASX posiada lampy ksenonowe Super-HiD Wide Vision zapewniające super szeroki kąt oświetlanej drogi. Gdy są włączone, wysyłają większy promień światła niż zwykłe lampy, oświetlając dużo szerszą część drogi.

 • Aktywna Kontrola Stabilności ASC
  oraz Kontrola Trakcji

System aktywnej kontroli stabilności wykorzystuje czujniki znajdujące się na pokładziemdo analizy ruchu pojazdu i wykrywania bocznych poślizgów. Zarządzając rozdzielaniem mocy silnika i siły hamowania na poszczególne koła, pomaga zachować stabilność i kontrolę.

 • System 7 Poduszek Bezpieczeństwa
   

ASX wyposażony jest w system 7 poduszek bezpieczeństwa, zapewniających podwyższone bezpieczeństwo dla każdej osoby znajdującej się w samochodzie. Pasażer siedzący z przodu i kierowca są chronieni przez 2 przednie poduszki bezpieczeństwa. Nogi kierowcy są chronione dodatkową poduszką kolanową. W przypadku kolizji bocznej wszyscy pasażerowie są chronieni przez kurtyny bezpieczeństwa, rozciągające się wzdłuż całego pojazdu.

 • Asystent Ruszania na Wzniesieniu
  HILL START ASSIST – HSA


System HSA ułatwia ruszanie na stromym wzniesieniu poprzez użycie hamulców zapobiegających staczaniu się pojazdu ze zbocza. Gdy nachylenie zostanie wykryte, siła hamowania jest utrzymywana aż do momentu przekazania wystarczającej mocy na koła.

 


   Nowy Mitsubishi ASX 2015 - Kolory nadwozia

 

 


   Nowy Mitsubishi ASX 2015 - Wersje wyposażenia

 

 

Nowy Mitsubishi ASX 2015 - DłGwarancja


5 Lat Ochrony Twojego Mitsubishi ASX


 

 • Teraz Twoje Mitsubishi objęte jest 5 letnią ochroną gwarancyjną! Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej!
 

 

Newsletter:
Znajdziesz nas na:
Odbierz MEGA RABAT!
Podaj numer, ODDZWONIMY: