Nowa Kia Ceed 2014 7 Lat Gwarancji

 

Nowa Kia Ceed 2014
5 drzwiowy hatchback

 

 Sprawdź promocje  >>

Życie wymaga od nas ciągłego dokonywania wyborów. W przypadku Kia cee’d podjęcie właściwej decyzji jest łatwe i przyjemne.

Skontaktuj się z naszymi Doradcami i dowiedz się więcej!
 

 

 

 

Chcesz połączyć stylowy wygląd z codzienną wygodą? Wybierz dynamiczną wersję 5-drzwiową inspirowaną pojazdami coupé. Nowa Kia cee’d została zaprojektowana z myślą o osobach wymagających. Niezwykle atrakcyjna stylistyka pojazdu to dzieło zdobywającego prestiżowe nagrody zespołu projektantów Kia Motors, kierowanego przez Petera Schreyera.

 

Sprawdź promocje  >> 

 

 

 

Kia Ceed SW 2014
wersja kombi

 

 

Dynamiczne na zewnątrz, przestronne wewnątrz. Nowa Kia cee’d kombi idealnie łączy obie te zalety. 

Skontaktuj się z naszymi Doradcami i dowiedz się więcej!
 

 

 

 

Bagażnik o pojemności 528 litrów pozwala wygodnie przewozić potrzebne przedmioty. Kanapę tylną można podzielić w proporcji 60:40 lub całkowicie złożyć, tworząc płaską przestrzeń bagażową o pojemności 1642 litrów. Dodatkowo bagażnik jest wyposażony w liczne elementy pomagające w układaniu i mocowaniu bagażu, takie jak wygodne zaczepy, schowki boczne, zwijana roleta, schowek pod podłogą, a także siatki mocowane za przednimi lub tylnymi siedzeniami. Nowa Kia cee’d kombi to prawdziwy ekspert w optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.

 

Sprawdź promocje >>

 

 

 


 

Nowa Kia Pro Ceed 2014

 

 

Gotowi dać się porwać najprawdziwszej przyjemności prowadzenia? Dzięki swej zadziornej sylwetce i najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym, nowa Kia pro_cee’d przyspiesza bicie każdego serca. Gwarantujemy, że prowadzenie tego samochodu przeniesie Cię w niespotykany dotąd wymiar zadowolenia.

Skontaktuj się z naszymi Doradcami i dowiedz się więcej!
 

 

 

 


Nowa Kia pro_cee’d to samochód od którego nie sposób oderwać wzroku. Nic dziwnego, gdyż ta dynamiczna sylwetka ze zwężającymi się ku górze oknami może wywoływać poruszenie. Wzrok niczym magnesy przyciągają też wyraziste lampy tylne, które łączą smukłe linie boczne z szerokim, mocno zarysowanym tyłem tego sportowego auta. Wszystko to stanowi przedsmak prawdziwie porywającej jazdy. Dostępne na pokładzie samochodu doskonałe rozwiązania techniczne sprawią, że szybko odnajdziesz w nim swoją bratnią duszę. Nowa Kia pro_cee’d jest teraz dostępna z dwoma udoskonalonymi silnikami wysokoprężnymi i dwoma benzynowymi. Osiągi każdej z tych jednostek wręcz zachęcają do podróży.
 

 

 

Sprawdź promocje  >>

 
   

 


 

Nowa Kia Pro Ceed GT 2014

 

 

Otwórz się na nowe pomysły. Porzuć utrwalony sposób myślenia.
Przedstawiamy nowy model rodziny cee’d. 

Skontaktuj się z naszymi Doradcami i dowiedz się więcej!
 

 

 

 

Kia pro_cee’d GT wywodzi się z modelu pro_cee’d i ma na wskroś sportowy carakter. Charakteryzuje ją niezwykle atrakcyjna, sportowa linia nadwozia, dopracowane wnętrze oraz turbodoładowany silnik GDI 1,6 l o mocy maksymalnej 204 KM. Oto najmocniejszy hatchback, kiedykolwiek zaprojektowany przez Kia Motors. Wprost stworzony do tego, by ruszyć przed siebie! Wypróbuj nową Kia pro_cee’d GT i odkryj na nowo radość sportowej jazdy!

 

Sprawdź promocje >> 

 

 


Kia Gorzów Wielkopolski, ul.Kasprzaka 1c  |  Kia Zielona Góra, ul. Sulechowska 26a
Grupa Gezet Finance Gorzów Wielkopolski, ul. Kasprzaka 1  |  Grupa Gezet Finance Zielona Góra, ul. Sulechowska 26a

Newsletter:
Znajdziesz nas na: