Nowa Fiesta 2014

 

Nowy Ford Fiesta 2014

 

Dowiedz się więcej  >>

Nowa Fiesta przykuwa wzrok i intryguje swoim odmienionym wyglądem. Wyposażona w szereg nowych funkcji oraz innowacyjnych technologii oferuje zupełnie nowe możliwości, pozwalając czuć się pewnie i cieszyć się jazdą.

Skontaktuj się z naszymi Doradcami i dowiedz się więcej!
 


Sprawdź promocje  >>

 

 

System ford SYNC zapewnia wygodny dostęp do plików muzycznych z pamięci USB, odtwarzacza MP3, iPoda® czy z telefonu komórkowego. Dodatkowo, ta zaawansowana technologia komunikacji kierowcy z samochodem reaguje na proste polecenia głosowe (bez obsługi języka polskiego). Dzięki niej będziesz zawsze blisko rodziny i przyjaciół.

Dzięki znakomitemu silnikowi benzynowemu Ford Eco Boost 1,0 Nowy Ford Fiesta jest niezwykle dynamiczy a przy tym zużywa średnio tylko 4,3 l/100 km (dane dla wersji 1.0 125 KM).

Nowego Forda Fiesta wyposażono również w cały szereg innowacyjnych technologii, które dbają o bezpieczeństwo, wygodę i przyjemność z jazdy w każdych warunkach. Do wyboru jest również aż 12 niezwykłych kolorów nadwozia. Teraz już nikt obojętnie nie przejdzie obok Twojego samochodu.

Zamów jazdę próbną i poznaj nowego Forda Fiesta. Zakochaj się w jego stylu, doceń nadzwyczajne właściwości jezdne i osiągi oraz poznaj zaawansowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa.
 

Dowiedz się więcej  >>

 


Sprawdź promocje >>

 


Ford Gorzów Wielkopolski, ul. Kasprzaka 1b
Grupa Gezet Finance Gorzów Wielkopolski, ul. Kasprzaka 1  |  Grupa Gezet Finance Zielona Góra, ul. Sulechowska 26a

DOSTĘPNE SAMOCHODY

Zdjęcie
Nazwa
Cena
Rok
Typ nadwozia
Stan
Ford Fiesta 1.25 82KM VAT23%

Ford Fiesta 1.25 82KM VAT23%

Zadzwoń po rabat: Damian Kozaryn, tel. 667 881 850
34 990 PLN brutto
2010
hatchback
używany
Newsletter:
Znajdziesz nas na: