Mitsubishi ASX i OUTLANDER FISCHER EDITION

 

POBIERZ KATALOG
(PDF, 6.2 MB)

SKONTAKTUJ SIĘ:
Salon Gorzów Wlkp.

SKONTAKTUJ SIĘ:
Salon Zielona Góra

 

MITSUBISHI

FISCHER EDITION


WERSJE LIMITOWANE MITSUBISHI ASX i OUTLANDER

Marki Mitsubishi i Fischer łączą także inne wspólne cechy: od wielu lat obydwie firmy słyną z innowacyjności i pionierskich technologii. Swoje doświadczenia zdobywają na najważniejszych sportowych imprezach na świecie. Technologie, które do niedawna zarezerwowane były jedynie dla aut oraz nart sportowych, wykorzystywane są w seryjnej produkcji samochodów i sprzętu narciarskiego dostępnego dla szerokiego grona odbiorców. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom samochody Mitsubishi i narty firmy Fischer pewnie się prowadzą w trudnych warunkach – nawet na zmrożonym śniegu.

 

SPRAWDŹ DOSTĘPNE W PROMOCJI:

OUTLANDER FISCHER EDITION

 

ASX FISCHER EDITION

 


> zobacz wszystkie modele w promocji


> zobacz wszystkie modele w promocji

 

 


 

OUTLANDER FISCHER EDITION

wersja limitowana

Skórzana tapicerka
z logo Fischer
oraz żółte przeszycia
Narty Fischer WorldCup Dywaniki z logo Fischer Emblemat Fischer
na tylnej klapie

 

 

ASX FISCHER EDITION

wersja limitowana

Bagażnik dachowy
(w wersji do i bez relingów)
Dachbox oraz narty
Fischer WorldCup
Dywaniki z logo Fischer Emblemat Fischer
na tylnej klapie

 


 

NARTY FISCHER RC4 World Cup SC

z wiązaniami RC4 Z12 w prezencie!

Każdy nabywca modelu Outlander w limitowanej wersji Fischer otrzymuje jako upominek narty Fischer RC4 WorldCup SC z wiązaniami RC4 Z12. Te profesjonalne narty z dynamicznej sportowej linii RC4 opracowano z wykorzystaniem technologii Hole Ski przeniesionej z Pucharu Świata oraz konstrukcji SW Sidewall znanej z nart zawodniczych.

Drewniany rdzeń pokryty podwójną powłoką stopu Titanal wzmocniono kompozytem węglowym - Air Carbon, który jest lekki i oferuje wysoką wytrzymałość na odkształcenia mechaniczne. Krawędzie i ślizg wykończono dokładnie tak, jak w Pucharze Świata, na najbardziej nowoczesnej linii do szlifowania na świecie. Te rozwiązania zapewniają doskonałe trzymanie krawędzi nawet na oblodzonym stoku a znakomita geometria nart gwarantuje stabilność oraz dynamikę w krótkich i średnich łukach.

Newsletter:
Znajdziesz nas na: